شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
Evanix AR6 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: Evanix AR6 (/showthread.php?tid=44)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Evanix AR6 - esmaeil1356 - 2011-02-15 02:40 PM

مهدي جان (كاپيتان )
در خصوص مزاياي اين سلاح ميتوان گفت تمام مزاياي يه PCP رو داره ( اعم از دقت قدرت سبكي و ... ) به اضافه قدرت بيشتر نسبت به بقيه و به نظر من طرز مسلح شدنش ( چقماقي ) در خصوص معايب ( البته اگه بشه عيب گفت ) هم بايد گفت كه تعداد شليك محدود نسبت به بقيه PCPها ( بخاطر قدرت بيشتر ) و در دسترس نبودن ساچمه سنگين ( سنگين ترين ساچمه در دسترس فعلا رابيت مگنوم است با 25 گرين وزن و بسته اي 30 هزار تومان ) كه البته توصيه كارخانه سازنده ساچمه با وزن 28 تا 32 گرين است

RE: Evanix AR6 - esmaeil1356 - 2011-02-15 02:58 PM

(2011-02-15 02:53 PM)capitan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ساچمه 25 گرینی چه سرعتی از این تفنگ میشه گرفت؟

مهدي جان متاسفانه كورنوگراف ندارم و زماني هم كه اومدم اصفهان كورنوگراف مسيح دستش نبود نتونستيم كورنوگرافي كنيم در هر صورت به محض در دسترس بودن كورنوگراف اندازه گيري ميكنم
البته يه ريويو از اين سلاح توي همين تاپيك گذاشتم اگه دانلود كني توي تستش با چند نوع ساچمه اطلاعات خوبي گذاشته

RE: Evanix AR6 - ATGroup - 2011-02-25 03:02 AM

شرکت زوبین فعلا تنها وارد کننده رسمی و قانونی evanix تو ایرانه و تمامی مدل های تولیدی اون شرکت وارد کرده.
اما فعلا 2مشکل وجود داره
1-چون فقط خودش این محصولات داره از سیاست های قیمت گذاری خبری نیست البته هست اما دیکتاتوری!
2-پرطرفدار طرین محصول اوانیکس تو ایران یعنی AR6 با یه اختلاف قیمت غیر منطقی نسبت به قیمت واقعی در قیاس با مدلهای دیگه فروخته میشه!
من واسه تهیه AR6 مدتهاست پیگیر هستم و یه زمانی قرار بودبه کمک یکی از دوستان اگه تعدادمون به 10 نفر برسه مستقیم سفارش بدن اما خوب نشد الان هم مدت هاست با زوبین در ارتباطم. بارشون از کره یه هفته رسیده ایران و احتمالا تا اواسط هفته ترخیص میشه
فعلا هرچی تماس بگیرید میگن تا بارترخیص نشه و دستمون نرسه قیمت نمیدیم! حواستون هم باشه مثل من یه جوری برخود نکنین که فکر کنن حالا خبریه
گمونم اگه هر چندتایی از بچه ها که قصد خرید دارن با هم بشیم و یکجا خرید کنیم بشه یه تخفیف درست حسابی گرفت
منتظر پیشنهادتون هستم

RE: Evanix AR6 - AIRKING - 2011-02-25 02:33 PM

ممنونم دوست عزیز اطلاعات خوبی بود.
اما من یه پیشنهاد برای دوستان دارم.
بچه ها Ar6 یه سلاح خیلی قوی هست و تعداد شلیک فوق العاده محدود .برای کار های خاص استفاده میشه.به درد زدن پرنده نمی خوره.من پیشنهاد برای عزیزانی که قصد خرید ایوانیکس دارن مدل black_leopard این اسلحه در کالیبر 5.5 قدرتی معادل 60 ژول داره و از 2 تا کپسول بهره می بره و نواخت تیر خیلی نزدیک به هم هست.شما با یه بار شارژ کردن میتونید تعداد 70 تا 80 تیر با بالاترین قدرت شلیک کنید و این واقعا عالی هست یا مدل monster که میتونید با اون 100 تا شلیک با بیشترین قدرت رو داشته باشین .به نظرم داری رگلاتور باشه.
من از دوستانی که با شرکت زوبین در ارتباطن خواهش میکنم به محض ورود حتما قیمت های تک تک محصولات رو بگیرن و در سایت قرار بدن.
یه نکته.یه فردی که همه می شناسیمش داره ایوانیکس های دسته دوم با کارکرد زیاد رو با قیمت 2.300 و 2.400 به بچه ها می فروشه.توجه کنید دسته دوم.حالا اگر این شرکت همین تفنگ رو ,نو,با این قیمت بده به نظرم طرف باید یکم توی قیمت هاش تجدید نظر کنه.
یا علی

RE: Evanix AR6 - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-02-25 08:48 PM

عزیزان یک نفر هست که پی سی پس وارد میکنه و قیمت ar6 رو با تلمبه میگه 1950:cool:
هفته دیگه هم بارش میرسه
البته به علت تقارن زمانی با ترخیص بار شرکت زوبین ممکنه این جنس رو از اونها گرفته باشه:idea:

RE: Evanix AR6 - masih.hunter - 2011-02-25 09:21 PM

اوانیکسar6 قیمتش 1700000 هستش بدون تلمبه حالا اگه دادا سهیل میگه 1950 با تلمبه عالیه

ولی من هم با جلال جان موافقم این سلاح برای کارهای خواص تولید شده و به نظر من همblack_leopard یا monster

یا حتی RAIN STORM به دلیل تعداد شلیک بالاتر و قیمت بهتر مناسبتره برای شکار پرنده امروز هم ما RAIN STORMرو کرونگرافی کردیم با ساچمه در حدود 16 گرین

سرعتی معادل342 متر بر ثانیه و قدرتی معادل 48 ژول در کالیبر 177 داشت

چاکرات

RE: Evanix AR6 - saeedaria - 2011-02-25 09:31 PM

با سلام خدمت دوستان
ما كه آخر بدن سازي هستيمو هيكل آآآآه.باشگاه تارعنكبوت قهرمان شديم
اينقدر اين AR6 رو شارژ ميكنيم و شليك ميكنيم تا هم جونمون در آد هم روي كپسول سلاح كم بشه.:)
از شوخي گذشته من از هر چيزي آخرشو ميخوام.(بهتره بگم صبر ميكنم تا جنس خوب و باب ميلم دستم برسه)هر كدوم به مقتضاي حال استفاده ميكنم
ارادتمند همه اير ريفليهاي عزيز

RE: Evanix AR6 - ATGroup - 2011-02-25 11:16 PM

دوستان عزیز به چندتا نکته توجه کنید
1-تمامی مدل های تولیدی کمپانی اوانیکس شامل RAIN STORM ,WINDY CITY ,BLIZZARD S10 , HUNTING MASTER , MONSTER , BLACK LEOPARD را شرکت زوبین در هر 2 کالیبر 177. و 22. وارد کرده.

2-این بخشش واسه من از همه مهمتر بود (باعث شد از جای دیگه با اینکه امکانش بود نخرم) این بود که همه مدلها در تمام ورژنهای قابل سفارش وارد شده مثل
side lever , bolt action و SHB واسه مکانیزم ساچمه گذاری یا طرح لوله سلاح و TUMBHOLE واسه قنداق پس هر سلیقه ای که داشته باشین میتونید انتخاب کنید.

3-تمامی لوازم جانبی فابریک مثل صدا خفکن , دوربین , انواع ساچمه های تولیدی(25.4 , 28,6 , 32gr) شرکت اصلی , رابط های شارژ و خوده کپسول های 4 و 10 لیتری داره البته جای تلمبه خالیه

4-قیمت هم خیلی رو چیزی که میگم حساب نکنین اما به نظر بشه با قیمت خیلی کمتر از چیزی که دوستان میگن بشه تهیه کرد مخصوصا مدل هایی غیر از AR6
این اخبارو داشتم چون مدت هاست دنبال تهیه یه AR6 SHB VERSION واسه شکار و یه دونه STEYR LG 110 HUNTING واسه فیلد تارکت (شیشه ایستک در 100 متری)هستم خوب تنها جایی که فعلا تو ایران میشه اینها رو تهیه کرد زوبین هست البته با توجه به قیمتی که این اسلحه ها تو ایران دارن یا باید مرفه بی درد باشی (که من نیستم) یا یه AIRGUNER عاشق:blush:( بار STEYR بعد عید می رسه ایران)
پرسنل اونجا بس که من تماس می گیرم دیگه از دستم خسته شدن . :@
اینارو گفتم یه موقع پیش خودتون نگین یارو داره واسه زوبین تبلیغ می کنه بازم میگم هر مدلی که انتخاب کنید اگه باهم بگیریم بهتر میتونیم تخفیف بگیریم

RE: Evanix AR6 - mehrshad - 2011-02-26 12:17 AM

من احتمالا یکشنبه یا دوشنبه میرم زوبین ببینم چه خبره.
فقط یه نکته :
احتمالا 5.5 ها را که هنوز توی گمرکه و قیمتشو ندادن، گرونتر از 4.5 ها بدن با اینکه در اصل یک قیمته.
البته این حدس منه و دلیلم هم اینه که اصولا وقتی 4.5 و 5.5 هم قیمت باشن بالای 95درصد 5.5 میخرن و این بدیهی هست.
حتی توی تمام سایتهای خارجی فقط 5.5 توصیه شده و تست شده دلیلش هم شلیک بیشتر 5.5،قدرت بیشترش و تنوع بیشتر ساچمه برای اون ژولها هست.
به نظر من مثلا اگه 4.5 حدود 1،300 باشه 5.5 را حدود 1،500 میدن،البته میگم این فقط حدس منه البته.
ولی اگه موجودی 4.5شون کم باشه ممکنه اینکارو نکنن چون به هر حال اونا هم فروش میرن.

RE: Evanix AR6 - aminbest - 2011-02-26 12:50 PM

با سلام
درسته اگر کسی دست به قیمتها پیدا کرد حتما یه لیست قیمت کامل رو اینجا بذاره
من خودم به سختی دنباله یه windy city کالیبر 22 با سیستم bolt action SB که سیستمش مثل کلنگدن اسلحه های گلوله زنیه هستم هرکی قیمت گرفت به من هم خبر بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.