شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
Evanix AR6 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: Evanix AR6 (/showthread.php?tid=44)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Evanix AR6 - repsol - 2012-02-25 09:06 PM

آقا اگه منظرتون منم چشم
به روی چشم Khansariha (8)

RE: Evanix AR6 - رضا قلعه قافی - 2012-02-26 12:21 AM

(2012-02-25 04:08 PM)sh-a نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا حالا دقت نکرده بودم در مورد اینکه چون این تفنگ ساچمه رو از توی خشاب شلیک میکنه آیا از بغل درزهای خشاب باد زیاد بیرون میزنه هنگام شلیک ؟

دوست عزیز ای ار 6 از بغل خشاب هوا هدر میده

RE: Evanix AR6 - MHshoot - 2012-02-27 08:19 PM

سلام وخسته نباشیدبخاطرگزارش فوق العاده آبدارتون ازتست اوانیکس.امیدوارم یکیشوبخریدوبعدبه اونائی که این دعاروکردن قرض بدی تاباهاش عکس بگیرن.

RE: Evanix AR6 - shahin - 2012-03-02 02:34 PM

(2012-03-02 10:24 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز میخواستم با ای ار 6 هدف زنی کنم نمیدونم چرا ساچمه شلیک نشد .خشاب در اوردم وساچمه هارو خالی کردم دوباره خشاب خالی گذاشتم چندبارشلیک کردم باز هم ساچمه شلیک نشد.تفنگ از نوع اس اچ بی.دقت کردم ساچمه بین قیفها مونده بود .فکر کنم ساچمه برعکس تو خشاب گذاشته بودم که این اتفاق افتاد.پیچ سر لول رو باز کردم ویک شلیک کردم .تمام قیفها پرتاب شدن تو اتاق.تا بحال با ای ار 6 در این حالت شلیک نکرده بودم .بدون قیفهای اس اچ بی عجب صدای وحشتناکی داره.خلاصه ساچمه دراومد وفعلا بدون قیف با صدای بلند اسلحه شلیک میکنم.
دوست عزیز اگر با قیف ها به مشکل برخوردی یه سر به تاپیک رین بزن شاید بکارت اومدKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: Evanix AR6 - Shooter - 2012-03-02 04:31 PM

درود بر دوستان گرامی...
یک سوال از اساتید دارم در مورد مکانیزم AR6
اگه اشتباه نکنم در این سلاح موقع شلیک هوا از پشت خشاب وارد میشه و ساچمه ها از داخل خشاب شلیک میشه...پس خشاب باید از هر دو طرف بخوبی آببندی باشه و از اون مهمتر زمانیکه خشاب میچرخه سوراخ خشاب که ساچمه داخلش قرار داره باید دقیقه دقیق روبروی سوراخ لوله قرار بگیره تا ساچمه موقع شلیک به لبه لوله برخورد نکنه...
از دوستان میخوام توضیح بدن مکانیزم گرداننده خشاب به چه شکل هست که اینقدر دقیقه؟...آیا امکان ساخت مکانیزمی شبیه به این هست؟

RE: Evanix AR6 - morteza - 2012-03-03 10:53 AM

بسیار ساده . یک تیغه که به ماشه وصل هست و از بین رابط سوپاپ رد شده و نوک آن از یک شیار کوچک در سمت چپ جای خشاب بالا میاد (میتونی با کشیدن چخماق ببینی که ماشه هم عقب میاد و اگر خشاب هم نذاری میتونی حرکت بالا اومدن تیغه را ببینی)و به لبه یکی از شش سوراخ رفته و آنرابه بالا هل میدهد به علت وجود ساچمه فلزی وسط خشاب ،خشاب حول محور دایره ای چرخیده و ساچمه فلزی سمت راست محل خشاب اسلحه در یکی از سوراخهای خشاب چفت شده و آنرا دقیق در جای مناسب برای شلیک نگه میدارد .

RE: Evanix AR6 - david - 2012-03-20 09:05 PM

دوست خوب این ساچمه های دایستات که الان موجود است در بازار داستان داره داداش.پولتون را دور نریزید..موفق باشیدKhansariha (214)

RE: Evanix AR6 - david - 2012-03-20 10:07 PM

خوب دوست خوب گفتم که این ساچمه ایی که الان تو بازار است داستان داره.به طور سر بسته گفتم. موفق باشید

RE: Evanix AR6 - shahin - 2012-03-23 09:30 AM

دوست عزیز اگه قیفهارو در بیاری صدا خیلی زیاد میشه و عملا شرود کارشو انجام نمیده!
فکر نمیکنم در قدرت تاثیری داشته باشه،من یبار با رین بدون شرود برای تست شلیک کردم کرکام ریختKhansariha (252)

RE: Evanix AR6 - ATGroup - 2012-03-23 05:10 PM

دوست من تفاوت قدرت مدل اصلی به خاطر لوله بلندتر هست اخه در مدل شرودد بخاطر طراحی و نصب سایلنسر لوله حدوده 10 سانتیمتر کوتاهتر شده و ساچمه انرژی کمتری از هوای فشرده پشت سرش می گیره