شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - guilanshekar - 2015-03-23 04:10 PM

Sal93

RE: نخجیر 3 - يسري - 2015-03-23 07:37 PM

اسلحه فروشها نميزارن كه

بله تفنگ شما مال سال 93
سوال
چطور سال 93
از كي خريدينش؟
چند خريدينش؟
امروز بعد از ظهر سرم گرم بود با
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نخجیر 3 - Colt - 2015-03-23 10:43 PM

(2015-03-23 07:37 PM)يسري نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه فروشها نميزارن كه

بله تفنگ شما مال سال 93
سوال
چطور سال 93
از كي خريدينش؟
چند خريدينش؟
امروز بعد از ظهر سرم گرم بود با
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چيز عجيبي نيست دوست عزيز منم كه مهر ٩٣ خريدم شماره اسلحم با ٠٣٢٣ شروع ميشه. قوانين فقط مال ما مردم عاديه كه بايد سه سال صبر كنيم
منم اين امتحان رو انجام دادم جوهر و استمپ نداشتم كاغذ رو خيس كردم و فقط گردي فشنگ روي كاغذ افتاده بود و از نقش حروف خبري نبود كاغذ هم به ته فشنگ ميچسبيد

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-03-24 12:40 AM

توی این ازمایش حتما باید پوکه کشو دربیارین وگلنو به ارومی با کاغذ درگیر کنین با ضربه نفرستین سوزن وتوپی رو هم در بیارین
منکه تفنگم چهار تا کاغذ خورد نیم دور سفتش کردم طوری که اونجایی که نوشته کالیبر 270 چرخید رفت زیر قنداق هنوز تیر ننداختم وضعیتشو بهتون میگم راستی تفنگ شما الان چطوری تیر میزنه جناب کلت عزیز
من 11/5 خریدم از دوستم هنوز جواز به نامش نیومده بود به من واگذارش کرد
اقای یسری شما فشنگ نو با مرمی ازمایش کن نه پوکه بعدشم استمپ این وسط نقش چیه؟
انشالاه که تفنگ شما فابرک خوب باشه اسلحه تو ایران عین لپ لپ میمونه
یکی شانسش خوب باشه تفنگشم خوب از کار در میاد
[تصویر: 6820f0854ad6afdfb6f3c22c7e9c3afc.jpg]
[تصویر: 846c432d052aca8e829ebcdefe57bfa4.jpg]
[تصویر: fcf92606651b350619ab5ff839142afe.jpg]
[تصویر: 7fd0cdc96b22b75685cdb9a85150b563.jpg]
[تصویر: d74d5dc647cb2f2d9a2c696346f66539.jpg][تصویر: c14bb75ca751bc9286dc64c274fd6c57.jpg]
یک هفته روزی دوازده ساعت روش کار کردم تا این شکلی شد ،چی میشد اگه فابریک اینطوری بهمون میدادن فرق معامله اش شیش هفت میلیونه

RE: نخجیر 3 - Colt - 2015-03-24 06:36 AM

(2015-03-24 12:40 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی تفنگ شما الان چطوری تیر میزنه جناب کلت عزيز

سلام جناب حقيقي
چند هفته پيش رفتم براي تست و تنظيم مگسك( چون هنوز دوربين به دستم نرسيده) البته تو فاصله ٧٠ متري چون هدفم رو كه يك بشقاب تراپ بود را ديگه نميديدم اگر دور تر ميرفتم بعد از تنظيم سه بار سه تا بشقاب زدم البته تا دوربين نباشه و فاصله دورتر امتحان نكنم نميشه گفت چه طور تير ميزنه.
در مورد آزمايشي كه گفتين آيا بايد نقش حروف ته فشنگ هم روي كاغذ بيوفته يا فقط يك اثر كلي از فشنگ كافيه؟؟؟
راستش در آزمايشي كه من انجام دادم اثري از نقش حروف نبود اما مشخص بود كاغذ با ته فشنگ در تماس بوده طوري كه بعد از خارج كردن گلنگدن كاغذ به ته فشنگ ميچسبيد اين رو هم اضافه كنم كه پوكه كش و پايه اون از گلن جدا شده بودن.

RE: نخجیر 3 - يسري - 2015-03-24 08:27 AM

من كاغذو ميبريدم و از زير ناخنك فشنگ كش ميزاشتم روي پيشاني سوراخ سوزن
بخاطر همين اونا رو در نياوردم
يه لايه ام كاربن ميزاشتم كه اثر ته پوكه رو بگيره براي قضاوت بهتر
چون يه اثر كلي از ته پوكه رو كاغذ ميموند ولي نوشته ها خير
و به اين فكر ميكردم كه اگر هم لول رو بچرخونيم همرا با اون روزنه ديد و مگسگ هم ميچرخه
ابزار و نحوه چرخاندم برام جاي سواله؟

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-03-24 08:29 AM

سلام خدمتتون عرض کنم نه لزوما حتما نباید نقش بندازه مینداخت بهتر بود الان تفنگ شما قابل قبوله هد اسپیسش تا یک کاغذ اثار پوکه مشخص باشه خوبه رفت روی دو سه کاغذ دیگه بدرد نمیخوره فشنگ چی میزنین
اقای کلت عزیز چرافشنگاتو خرج تنطیم مگسگ میکنی اگه میخوای دوربین بندازی هیچوقت بکارت نمیان من روی تفنگای قبلیم همیشه مگسک وشکاف درجه بود توی بیست سال یکبارم ازشون استفاده نکردم نباشن تفنگ سبک تر میشه حذف قطعات اضافه در مجموع تفنگو خیلی سبک تر میکنه البته سلیقه شما هم شرطه شاید شما اینطوری دوست دارین یه وقت جسارت نکرده باشم

RE: نخجیر 3 - Colt - 2015-03-24 09:30 AM

(2015-03-24 08:29 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمتتون عرض کنم نه لزوما حتما نباید نقش بندازه مینداخت بهتر بود الان تفنگ شما قابل قبوله هد اسپیسش تا یک کاغذ اثار پوکه مشخص باشه خوبه رفت روی دو سه کاغذ دیگه بدرد نمیخوره فشنگ چی میزنین
اقای کلت عزیز چرافشنگاتو خرج تنطیم مگسگ میکنی اگه میخوای دوربین بندازی هیچوقت بکارت نمیان من روی تفنگای قبلیم همیشه مگسک وشکاف درجه بود توی بیست سال یکبارم ازشون استفاده نکردم نباشن تفنگ سبک تر میشه حذف قطعات اضافه در مجموع تفنگو خیلی سبک تر میکنه البته سلیقه شما هم شرطه شاید شما اینطوری دوست دارین یه وقت جسارت نکرده باشم

راستش فشنگ هم عشايري كه باروتش يك دست شده دارم هم ام ام هم عشايري با مرمي هورنادي.البته ام ام و هورنادي ها رو گذاشتم براي شكار البته اگر يه زماني مجوز دوباره بدن و به من برسه.
بيشتر از اينكه بخوام مگسك تنظيم كنم به بهانه مگسك رفتم كه حس تيراندازي خودمو ارضا كنم اما ميدونم با دوربين و فاصله بيشتر يك چيز ديگه ست .

منم قبل از زاج كاري اسلحه مگسك و شكاف درجه رو كامل حذف كرده بودم نميدونم چي شد دقيقه ٩٠ يك دفعه گفتم برشون گردون سر جاش انگار به اسلحه بدون اونا عادت نداشتم الان به اين نتيجه رسيدم كه حذف ميشدن بهتر بود اما دفعه ديگه كه لول عوض كردم يا خواستم بدم زاج كاري حتما اونا رو حذف ميكنم.

RE: نخجیر 3 - sajadm - 2015-03-24 10:59 AM

سلام آقا حسین میشه لطف کنی بگی این شیش میلیونی که گفتی خرج چیاش کردی؟منظورم با جزییاتشه ممنون
البته خیلیم قشنگ شده مبارکت باشه امیدوارم همون طورم خوب بزنه.

فک کنم که خودت توی درست کردن اسلحت دخالت داشتی بیشتر بهت بچسبه تا اینکه فابریکش همینطوری باشه

RE: نخجیر 3 - Colt - 2015-03-24 11:33 AM

جناب حقيقي اگر امكان داره در مورد دوپايه هم بفرماييد كه چه ماركي و چه سايزي هستش؟؟؟

با عرض پوزش از دوستان ميدونم جاش اينجا نبود.