شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - mehti - 2015-03-22 08:23 PM

سلام اقا یسری
در مورد جدولی که زحمت کشیدین توضیح هم بگذارید جون وقتی زوم میشه یکم حروف محو میشن و کمتر قابل خوندن هست.
اما فکر کنم برد و تخریب منظور باشه که از همه کالیبر 308 بهتر عمل کرده با لول های مختلف.یا داستان چیز دیگست.لطفا کمی توضیح بدین

RE: نخجیر 3 - cornet - 2015-03-22 08:25 PM

(2015-03-22 02:00 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من 308 بیست میلیون گرفتم توی بازار بیست پنچ تا هفت بود 308 دقت خیلی خوبی داره اما تخریبش با فشنگای fmjبه نصف برنو هم نمیرسید وشکار گاهی محتاج دوسه تیر میشد تا از پا در بیاد من به خاطر. ارزانی فشنگش نسبت به 270 گرفتم وتا 500 متر به راحتی جواب میداد بیشتر تو بازار فشنگ خارجیشم fmj است. وشکاریش کم گیر میاد مقداری فشنگ ایرانی ژسه پیدا کردم سر گلوله یکی از دوستان شکاری داشت ریلود کردیم با توجه به باروت فشنگ جنگی تا سیصد بیشتر جواب نداد اما فشنگ خارجی تا مسافت 784 متر هدف زنیش خوب بود کلا از نظر بنده کالیبر 308 خیلی دقیقه اما بدرد جنگ وزدن انسان میخوره در مسافتهای بالا مثل 270 تخریبش حتی با فشنگ خوب جواب نمیده اما تیراندازی به اهداف لانگ رنج باهاش لذت خاصی داره وبه این علت فروختمش که فشنگ خارجی فقط fmi توی بازار زیاده وشکاریش کم گیر میاد اگه هم گیر بیاد 5/6 هزار تومن با 270 توفیری نداره پس چرا 270 همدم ادم نباشه
ازمایش با کاغذ راحت ترین راه ومطمئن ترین راهه چون باید نقش نوشته های ته پوکه روی کاغذ بیفته کار سختی نیست امتحانش فقط گلنو باید از تجهیزات پوکه کش لخت کنی دوستان باور کنید اگر گروپ خوبی ندارید علت همینه ولا غیر امتحان کنید ضرر نداره
البته وقتی از مسافتهای بالا حرف میزنم فقط با دوربین رنج فایندر دار وبادسنج واصلاح افت بصورت اتو ماتیک میشه چنین شلیکهای داشت وگرنه با دوربین های معمولی که تیرانداز بصورت تقریبی وتخمینی نشانه روی میکند هیچگاه در مسافتهای بالای چهارصد وپانصد نمیشود گروپ گیری کرد

سلام دوست عزیز حسین آقاKhansariha (8)
308 مبارکت باشه برادرKhansariha (8) تفنگ آکبند بوده یا کارده؟ سال ساختش؟ ارادتKhansariha (8)

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-03-23 01:39 AM

سلام عزیز تفنگ 270 یک هفته است که خریدم اکبند سال ساختشو نمیدونم اینا که قربونشون برم هیچ اطلاعاتی راجع به تولیداتشون نمیدن فقط میدونم خان ریزه پایه دوربینشم وارن امریکاست تا الان شش میلیون خرجش کردم هد اسپیسشم درست کردم هنوز تیر نداختم ببینم چیکاره است اینم از تولیدات صنایع دفاع ما خب از همون اول جنس خوب بسازین پول بیشتر بگیرین اعتبار اسلحه هاتون ببرید بالا اینا همه نشونه بی ارزش دیدن مردم واستفاده کننده هاست

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-03-23 06:49 AM

کورنت جان ارسال ۹۲۲رو بادقت بخوان
وهمچنین ارسال۹۲۴اقای حقیقی

RE: نخجیر 3 - يسري - 2015-03-23 10:14 AM

(2015-03-23 01:39 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیز تفنگ 270 یک هفته است که خریدم اکبند سال ساختشو نمیدونم اینا که قربونشون برم هیچ اطلاعاتی راجع به تولیداتشون نمیدن فقط میدونم خان ریزه پایه دوربینشم وارن امریکاست تا الان شش میلیون خرجش کردم هد اسپیسشم درست کردم هنوز تیر نداختم ببینم چیکاره است اینم از تولیدات صنایع دفاع ما خب از همون اول جنس خوب بسازین پول بیشتر بگیرین اعتبار اسلحه هاتون ببرید بالا اینا همه نشونه بی ارزش دیدن مردم واستفاده کننده هاست

4 شماره اولشو بنويسي بهت ميگم واسه چه ساليهKhansariha (8)

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-03-23 02:43 PM

شماره اش با 032 شروع میشه

RE: نخجیر 3 - guilanshekar - 2015-03-23 02:53 PM

4shomare. Aval?

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-03-23 02:58 PM

032300

RE: نخجیر 3 - cornet - 2015-03-23 03:04 PM

کوچیک آقایوون حسین آقاKhansariha (8) شما که 6 شماره اولو نوشتی !! ( برا احتیاط بود نه؟!؟؟ خخخخKhansariha (399))

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-03-23 03:10 PM

نه عزیز گوشیم زیر شیش کارکتر متن نمیفرسته