شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - mirlohi - 2015-02-24 06:16 PM

سلام ودروووود.Khansariha (219) یه بنده خدایی آشنا دارم و میگه که بعد از عید بیا یه گلوله زن دولتی برات ثبت نام کنم (نخجیر3) بنده از کالیبر و برد و مدل و .......... سر در نمیارم.کلا از گلوله زن اطلاعات زیادی ندارم.حدود 7 تومن هم برا این کار گذاشتم کنار.حالا به نظر شما چه مدل نخجیر 3 بخرم؟؟؟؟؟؟ آخه تا اون جایی که من میدنم چند مدل داره.اصلا تفنگ خوبی هست؟؟؟کدوم کالیبر برد و قدرت تخریب بیشتری داره؟؟؟Khansariha (8)
قربون دستتون یه توضیح کامل و مفیدی بدین که من دیگه تصمیم قطعی رو بگیرم

RE: نخجیر 3 - Kalashnikov - 2015-02-24 10:29 PM

با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزيز.

آقا من يك سوال برام پيش آمده !

من مرتب دارم فشنگهاي مهام و ICIG رو با 270 خودم ميزنم البته تو مسافت هاي كم و مشكلي هم ندارم.

اما بعضي از دوستان PM دادند كه با اين فشنگ ها نزن براي لوله و اسلحه مشكل پيش مياره !

آيا چنين چيزي واقعا درسته ؟

برام سوال شده !

ممنونم.

RE: نخجیر 3 - FMJ - 2015-02-24 10:36 PM

(2015-02-24 10:29 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزيز.

آقا من يك سوال برام پيش آمده !

من مرتب دارم فشنگهاي مهام و ICIG رو با 270 خودم ميزنم البته تو مسافت هاي كم و مشكلي هم ندارم.

اما بعضي از دوستان PM دادند كه با اين فشنگ ها نزن براي لوله و اسلحه مشكل پيش مياره !

آيا چنين چيزي واقعا درسته ؟

برام سوال شده !

ممنونم.

از این دوستان میپرسیدی چه مشکلی پیش میاره تا ماهم بدونیم !!!!!!!!!!Khansariha (226)
اگه بدونم این فشنگها مثلا بتونه لوله و خان سلاحو آسیب بزنه جلوی چشمتون با سنگ فرز کل نخجیرمو تیکه تیکه میکنم عکسشو میذارم اینجا یادگاری بمونه .....
چاکریم.

RE: نخجیر 3 - grandfather - 2015-02-24 11:24 PM

(2015-02-24 06:16 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ودروووود.Khansariha (219) یه بنده خدایی آشنا دارم و میگه که بعد از عید بیا یه گلوله زن دولتی برات ثبت نام کنم (نخجیر3) بنده از کالیبر و برد و مدل و .......... سر در نمیارم.کلا از گلوله زن اطلاعات زیادی ندارم.حدود 7 تومن هم برا این کار گذاشتم کنار.حالا به نظر شما چه مدل نخجیر 3 بخرم؟؟؟؟؟؟ آخه تا اون جایی که من میدنم چند مدل داره.اصلا تفنگ خوبی هست؟؟؟کدوم کالیبر برد و قدرت تخریب بیشتری داره؟؟؟Khansariha (8)

ثبت نام سلاح مخصوصا گلوله زن اونم دولتی اش برا افراد عادی تقریبا محاله.البته راه هایی دارهKhansariha (290)باید دید از طریق کدوم ارگان میخاین اقدام کنید.
دو کالیبرش بیشتر رایجه که 270 هست و 8.57.که 8.57 همون کالیبر برنو های مرحوم رضاشاههKhansariha (48)که گلوله هاش ارزونتر و رایج تره.اما کالیبر 270 که بی نظیره از نظر برد و دقت ولی مهماتش کمیاب تره.
اگه میخای تیر بزنی به در و دیوار همون 8.57 و اگه میخای شکار بزنی 270Khansariha (219)
از لحاظ ظاهر کاملا یکسان هستن و از نظر قیمت سهمیه ای هم کاملا یکسان هستن.

RE: نخجیر 3 - Colt - 2015-02-25 12:21 AM

(2015-02-24 06:16 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مير لوحي جان از من ميشنوي نكن اين كار رو!!! گلوله زن خرجش زياده من يكي كه سرويس شدم البته اگر مثل من وسواس نداري كه همه چيز را از بهترين نوع تهيه كني و عجله اي براي تهيه لوازم و قطعات نداري بخر و كم كم بهش برس كه يك چيز عروسك از توش دربياري.

RE: نخجیر 3 - shekarmi - 2015-02-25 01:13 AM

سلام میر لوحی جان ..نیستی آقا ؟ .کم پیدا شدی .......3 کالیبر گلوله زن سهمیه ای میدن .برنو 8.57 و 270 رو باید جایگزین تحویل بگیری یعنی گلوله زنی رو اسقاط کرده باشی و حواله یکی از این دو رو بهت میدن ...کالیبر سوم 308 است که اون رو به افراد بالا رتبه نظامی دادن و میدن البته 308 فابریک نیست مثل تفنگ بنده کپ و گلنگدن برنو و لول ژ3 است .

RE: نخجیر 3 - Intervention - 2015-02-25 10:26 AM

امیدوارم این بحث توافقات هرچه سریعتر به نتیجه مطلوب برسه شاید گشایشی در وضعیت بازار افتضاح اسلحه و مهمات هم پیش اید

RE: نخجیر 3 - mirlohi - 2015-02-25 03:29 PM

(2015-02-25 12:21 AM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مير لوحي جان از من ميشنوي نكن اين كار رو!!! گلوله زن خرجش زياده من يكي كه سرويس شدم البته اگر مثل من وسواس نداري كه همه چيز را از بهترين نوع تهيه كني و عجله اي براي تهيه لوازم و قطعات نداري بخر و كم كم بهش برس كه يك چيز عروسك از توش دربياري.

بنده نمیخرم و نمیخرم ولی اونوقت که یه چیز خریدم درجه یکشو میخرم.من مثل خودتم.بیشتر برا شکار میخوام.
(2015-02-25 01:13 AM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام میر لوحی جان ..نیستی آقا ؟ .کم پیدا شدی .......3 کالیبر گلوله زن سهمیه ای میدن .برنو 8.57 و 270 رو باید جایگزین تحویل بگیری یعنی گلوله زنی رو اسقاط کرده باشی و حواله یکی از این دو رو بهت میدن ...کالیبر سوم 308 است که اون رو به افراد بالا رتبه نظامی دادن و میدن البته 308 فابریک نیست مثل تفنگ بنده کپ و گلنگدن برنو و لول ژ3 است .

سلام.قربونت داداش.درس که نمیگذاره آدم به عشقش برسه.خخخخخ.پس اینجوریاست.یکم کار مشگل میشه ولی خوب من حساب شده یه کاری رو میکنم.آشنا برا همچین مواقع دیگهKhansariha (214)Khansariha (256)

RE: نخجیر 3 - sajadm - 2015-02-25 08:56 PM

[/quote]

سلام استاد شکارمی شما کالیبر 308 دارین؟قیمت فشنگاش چطوریاس؟Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-02-25 09:11 PM

سوال خوبی بود فشنگ ازاد۳۰۸دونه ای چند؟اصلاگیرمیاد؟ /یاحق