شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - guilanshekar - 2014-12-17 01:10 AM

یعنی نخجیر 2 رو هم سازمانی گرفتید؟
خوب مبارکتون باشه انشا... باهاش پیر بشی
میگم یه دوربین سازمانی هم میگرفتی

RE: نخجیر 3 - computersoft - 2014-12-17 01:17 AM

خخخخخخخخخخخخخKhansariha (219)
نیست وگرنه میگرفتم
آره اونم سازمانی از نوع معمولی
راستش دولول منبت یه جوریه به نظرم زشته
فرقشم صدتومنه
270 ضامنش خیلی سفته چکارش کنم؟

RE: نخجیر 3 - asman - 2014-12-17 12:38 PM

استاد رضایکی ازبهترینهای انجمن هستند

RE: نخجیر 3 - kuzey - 2014-12-17 04:50 PM

سلام جناب کامپیوتر
حالا یه عکس ازاین سلاح سازمانی می ذاشتی که دل ما فقیر فقرا یکمی شاد و چشممون منور
والا دل خوشیه ما هم این عکسا هستن

RE: نخجیر 3 - computersoft - 2014-12-17 09:43 PM

Khansariha (329)چرا دوستان تو بحث شرکت نمی کنند؟
ما رو قابل نمیدونند ظاهرا
راجع به 270 بهم اطلاعات بدین اگه خوب نیس عوضش کنم زودتر با یه ساچمه زنی
من یه مشکل با دوپایه دارم.پیچ همراه دوپایه برا سوراخ پیچ بند جلو کوچیکه و دوپایه رو به لول بستم.لطفا راهنمایی کنن اساتید
جواب بدین دیگه Khansariha (21)

RE: نخجیر 3 - computersoft - 2014-12-18 11:08 PM

Khansariha (3)اینجا چقد سوت و کوره

RE: نخجیر 3 - royall - 2014-12-18 11:30 PM

(2014-12-18 11:08 PM)computersoft نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (3)اینجا چقد سوت و کوره

بله دوست عزیز سوت و کوره
جسارتا باید خدمتتون عرض کنم اکثر کاربرهای این سایت سعی میکنند پست هاشون حاوی مطالب علمی یا سوالات علمی باشه ! اگر سوال علمی مطرح نشه جوابی هم داده نمیشه بخاطر همین هست که این انجمن از سطح علمی بالایی برخورداره و منبع سایر انمن های همراستاست !
پس به عبارت دیگه باید خدمتتون عرض بکنم هروقت سوال یا مطلب علمی داشتید همه ی اساتید تا جایی که امکانش باشه شما رو راهنمایی خواهند کرد
Khansariha (8)
اگر دنبال اطلاعات کلی در مورد 270 هستید بهتره از اول تاپیک رو مطالعه کنید تا از زیر و بم تفنگتون مطلع باشید
اگر هم مطلب خاصی رو جویا هستید برای تسریع در فرایند،سوالتون رو با ادبیات مناسب و باذکر جزئیات و بدون حاشیه مطرح کنید تا پاسخ بگیرید

RE: نخجیر 3 - computersoft - 2014-12-19 12:20 AM

حاجی ما از اومدنمون پشیمون شدیم

همه تون فک کردین علمای اسلحه شناسی و ادبیاتین
فقط فکتون میجنبه نصیحت کنین
این انجمن و سوالات علمی تون و ادبیات تون ارزونی خودتون
سه بار ازتون عذر خواستم و از این کارم پشیمونم
بلد نیستین با یه تازه وارد برخورد کنین
دو کلمه مزاح میکنن باتون فک کردین شما سلطان دهرین و ما گدای خرابات
یا حق
من دیلیت اکانت رو پیدا نکردم زحمت حذف اکانت با خودتون حضرات علمای بالستیک

RE: نخجیر 3 - flower - 2014-12-19 12:35 AM

(2014-12-19 12:20 AM)computersoft نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حاجی ما از اومدنمون پشیمون شدیم

همه تون فک کردین علمای اسلحه شناسی و ادبیاتین
فقط فکتون میجنبه نصیحت کنین
این انجمن و سوالات علمی تون و ادبیات تون ارزونی خودتون
سه بار ازتون عذر خواستم و از این کارم پشیمونم
بلد نیستین با یه تازه وارد برخورد کنین
دو کلمه مزاح میکنن باتون فک کردین شما سلطان دهرین و ما گدای خرابات
یا حق
من دیلیت اکانت رو پیدا نکردم زحمت حذف اکانت با خودتون حضرات علمای بالستیک

سلام دوست من . اگر دوستان تذکری میدن در راستای قوانین انجمن هست نه اینکه با تازه کارها مشکل داشته باشن مثلا شخصی مثل من درسته که کاربری فعال هستم ولی واقعا هیچی بلد نیستم و همیشه دارم سوال میپرسم و تا حالا هم مشکلی نبوده و شاید کسی اینجا تازه عضو شده باشه که خیلی خیلی حرفه ای باشه و همه از دانش و تجربیاتش استفاده میکنن پس نتیجه این میشه تازه وارد ها هم اینجا عزیزن و قوانین برا همه یکی هست همانطور که تا به حال خیلی از دوستان قدیمی و با عناوین بالا به دلیل عدم رعایت قانون بن و اخراج شدن پس یعنی اینجا قانون برا همه هست . اگر دوستی هم تذکر میده دلایلی داره و دوست داره شما با رعایت قوانین اخراج نشید تا از تجربیات شما استفاده کنن
به هر حال اگر شما دیگه قصد فعالیت ندارید تصمیم با خودتونه فقط خواستم بگم این جور که شما فکر میکنید نیست

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
البته ببخشید پست بی ربط گذاشتم انشالله فردا این پست پاک خواهد شد /

RE: نخجیر 3 - flower - 2014-12-19 08:24 PM

(2014-12-13 03:05 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-13 03:00 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش هم فشنگ خیلی خوبه و هم قیمت خوبه
فقط از خود فشنگ هم عکس کامل بزار که یوقت دستپر و تقلبی نباشه مخصوصا از مرمی و ته پوکه

ممنون از محبتتون چشم به دوستم میگم عکس بگیره . قیمت خوبه یعنی اینکه به قیمت خریده یا اینکه قیمت بیشتره ولی دوستم خوب خریده ؟؟

سلام تقدیم به آقا کیوان و دوستانی که میتونن راهنمایی کنن

[تصویر: 14190078371.jpg]

[تصویر: 14190078382.jpg]

[تصویر: 14190078383.jpg]

[تصویر: 14190078384.jpg]