شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - paganini - 2013-09-19 02:03 AM

سلام به همگی،دوستان عزیز اکه کسی نخجیر3 نو یا کارکرده سراغ داره من خریدارم ،قیمتشم یه مقدارکم و زیاداشکالی نداره.بااین شماره تماس بگیرین:09378776394 یا اس ام اس بدین خودم تماس میگرم

RE: نخجیر 3 - xport - 2013-09-19 02:47 PM

عزیزان هرکسی تونست نخجیر 3 با کالیبر 308 بگیره گرفته مابقی کالیبرها همه اش داغونه

RE: نخجیر 3 - arashghaderi - 2013-09-21 08:08 PM

والا ما که نخجیر 3 کالیبر 270 داریم چند ساله که ازش راضی هستیم البته فشنگ خارجی یه چیز دیگست واقعا Khansariha (219)

RE: نخجیر 3 - رضا قلعه قافی - 2013-10-03 09:51 AM

دوستان به نظر شما نخجیر3 اکبند خریداری بشه به صلاح یا کارکرده چندساله که خان پهن باشه؟دوستان اگرحدود قیمت هم دارند ممنون میشم اطلاع بدندKhansariha (8)

RE: نخجیر 3 - dieselpower - 2013-10-03 01:15 PM

رضا جون قبلا هم عرض کردم هر جور شده خان پهن بخر حالا مال چند سال پیش هم باشه مشکلی نداره تازه نوش هم هست من خودم 83 خریدم کلا 20 تا تیر باهاش زده نشده نو هست .حالا اسلحه مقداری هم کار کرده باشه اشکالی نداره فقط سالم باشه جدید های خان نازک واقعا مشکل دارند من شخصا زیاد دیدم تازه اکبندش هم از کار کرده خان پهنا ارزونتر هست .
اصلا داداش هر وقت خریدتون قطعی شد تشریق بیار اصفهان چند روزی مهمون ما باش بریم یه اسلحه فروش که همیشه یه 10 -15 تا 270 مختلف داره هر کدوم رو دوست داشتی ارزونتر از همه ایران بخر.البته منظورم اسلحه فروش هست وگرنه از دست خیلی ارزونتر هم میشه خرید

RE: نخجیر 3 - رضا قلعه قافی - 2013-10-03 08:37 PM

(2013-10-03 01:15 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا جون قبلا هم عرض کردم هر جور شده خان پهن بخر حالا مال چند سال پیش هم باشه مشکلی نداره تازه نوش هم هست من خودم 83 خریدم کلا 20 تا تیر باهاش زده نشده نو هست .حالا اسلحه مقداری هم کار کرده باشه اشکالی نداره فقط سالم باشه جدید های خان نازک واقعا مشکل دارند من شخصا زیاد دیدم تازه اکبندش هم از کار کرده خان پهنا ارزونتر هست .
اصلا داداش هر وقت خریدتون قطعی شد تشریق بیار اصفهان چند روزی مهمون ما باش بریم یه اسلحه فروش که همیشه یه 10 -15 تا 270 مختلف داره هر کدوم رو دوست داشتی ارزونتر از همه ایران بخر.البته منظورم اسلحه فروش هست وگرنه از دست خیلی ارزونتر هم میشه خرید
تشکردادا ،خیلی دارم زور میزنم وارد این چاه عمیق نشم خخخخخخ
الان حدود قیمت داری برای مدلهای جندسال کارکرد؟شرایطی هست که بشه با تفنگ انتخابی تیراندازی کرد؟

RE: نخجیر 3 - masih.hunter - 2013-10-04 01:04 AM

رضا جان صفر تفنگ الان حدودا" 10500000 قیمتش کارکرده اصولا" کمتر البته کارکردهای هست که الان از نو هم قیمتشو بیشتر رفع عیب شدن پایه خوب قنداق با ارگونمی درست درمون دارن نه مثل قنداق مزخرف

فابریک خودشو...ولی در کل نخجیر 270 ایران مدل خان پهنش اسلحه خوش قیمت و خوبیه ولی من چند وقتی هست که پیگیرم برای خرید انتخاب من برنو چک متوسط هستش یا زدکاکا 270 .

RE: نخجیر 3 - dieselpower - 2013-10-04 01:06 AM

اره داداش مشکلی نیست کلا خرید گلوله زن با تست تیر هست انتخاب که کردین خرید قطعی بشه به شرط تیر برش میدارین
قیمت هم شما رو 11 واسه خان پهن نو یا در حد نو و 10 هم واسه خان نازک اکبند مدل 91 یا 92 حساب کن البته بسته به وضعیت و چونه زدن حدود 500 بالا یا پایین دارند اما بیشتر به سمت پایین هست من حداکثر رو گفتم
البته در مورد چند سال کارکرده که فرمودید کمتر موجود داره چون به خاطر شرایط ((فروش ))و((استفاده)) گلوله زن تو ایران معمولا نو و یا خیلی کم کارکرد هستند و اگر هم بیاره چون ارزونتر هم هست سریع فروش میره اونموقع که برای خرید میریم شانسی داشته باشه البته اگه قصدتون خرید برنو بود که همه سال و مدل و کارکردی همیشه داره اما خوب 270 به همون 10-15 تا ختم میشه که بیشترشون هم اکبند های جدید هستند
دیگه داداش این یه شرایط کلی بود که عرض کردم
در ضمن جدا عمق این چاه زیاده به قول معروف چاه (ویل)

RE: نخجیر 3 - رضا قلعه قافی - 2013-10-04 01:44 AM

(2013-10-04 01:04 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا جان صفر تفنگ الان حدودا" 10500000 قیمتش کارکرده اصولا" کمتر البته کارکردهای هست که الان از نو هم قیمتشو بیشتر رفع عیب شدن پایه خوب قنداق با ارگونمی درست درمون دارن نه مثل قنداق مزخرف

فابریک خودشو...ولی در کل نخجیر 270 ایران مدل خان پهنش اسلحه خوش قیمت و خوبیه ولی من چند وقتی هست که پیگیرم برای خرید انتخاب من برنو چک متوسط هستش یا زدکاکا 270 .
مسیح جان زدی تو کار سلاح های چک؟ زذکاکا بایست قیمت نجومی بدی روش .من با وینچسترمدل70کالیبر270تیراندازی کردم واقعا دقیق میزنه ،تیرانداز خوب تا700مترهم میزنه .برنو چک که بعید سالم گیر بیاد اکثرا زیاد کارکردند.یکی از دوستای نزدیکم داره با فشنگ خارجی وفشنگ مهام عالی میزنه ولی عشایری هارو نهایت 100متر خوب میزنه.

RE: نخجیر 3 - SHAYA - 2013-10-27 07:52 AM

سلام به همه دوستان عزيز كسي اطلاع داره سهميه گلوله امسال رو كي ميدن