شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - hooman63 - 2013-04-08 09:50 PM

نه دوست من خیالت راحت هیچ آسیبی نمیزنه

RE: نخجیر 3 - SHAYA - 2013-04-09 06:45 AM

ممنون جواب دادي هومن جان اخه از هركي كه 270 داشت پرسيدم گفتن به هيچ عنوان استفاده نكن چون باعث از بين رفتن كروم داخل لوله ميشه به هر حال سپاسگذارم كه راهنمايي كرديد

RE: نخجیر 3 - sasad - 2013-04-09 12:31 PM

با سلام وتبريك سال نو
سپاه به برخي اعضاش سلاح گلوله زني تك تير ميفروشه به قيمت حدود 3 ميليون تومن. مي خواستم بپرسم اين سلاح چيه؟ نخجير 3؟ M40؟ ميشه از اون سپاهي ها خريد؟

RE: نخجیر 3 - hooman63 - 2013-04-09 11:03 PM

(2013-04-09 06:45 AM)SHAYA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون جواب دادي هومن جان اخه از هركي كه 270 داشت پرسيدم گفتن به هيچ عنوان استفاده نكن چون باعث از بين رفتن كروم داخل لوله ميشه به هر حال سپاسگذارم كه راهنمايي كرديد

اگه قرار به خراب کردن کروم بود که اصلا تولید نمیشدKhansariha (399)
در ضمن کروم داخل لوله اگه میخواست از بین بره با مرمی سر گلوله از بین میرفت نه با یه فرچه سیمی که فنریه
من برای اسلحه ساچمه زنی خودم ازش استفاده میکنم هیچ مشکلی هم پیش نیومده

RE: نخجیر 3 - rezajf - 2013-04-09 11:27 PM

(2013-04-09 12:31 PM)sasad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام وتبريك سال نو
سپاه به برخي اعضاش سلاح گلوله زني تك تير ميفروشه به قيمت حدود 3 ميليون تومن. مي خواستم بپرسم اين سلاح چيه؟ نخجير 3؟ M40؟ ميشه از اون سپاهي ها خريد؟

احتمالا همان بايكال 18 تا تك روس باشه
تك لول روس تفنگ گلوله زن هم داره

RE: نخجیر 3 - Wiesmann - 2013-04-21 09:10 AM

سلام دوستان

با توجه به اینکه مجوز اسلحه رو 3 سال بعد از زمان تحویل می شه انتقال داد، آکبند این اسلحه در بازار آزاد گیر میاد؟ تحت چه شرایطی؟ در حال حاضر قیمتش چنده؟ البته قیمت چند ماه پیش رو از همین تاپیک پیدا کردم ولی نمی دونم قیمت تغییر کرده یا نه؟

ممنونم.

RE: نخجیر 3 - saiyadih - 2013-05-10 11:34 PM

با سلام
قیمت تاریخ20/02/92 نخجیر3 اینجوریاس
کارکردش 9تومن
درحد آک 10تومن

RE: نخجیر 3 - SHAYA - 2013-05-19 03:51 PM

سلام دوستان يك مشكل برخوردم گفتم از دانش شما عزيزان استفاده كنم من يك قبضه 270 ايراني دارم در فاصله 80 متري بايد 10 الي 5 سانتيمتر زير هدف را نشانه بگيرم تا به هدف بخوره از يكي از اشنايان پرسيدم گفت در اسلحه گلوله زني بايد زير هدف را نشانه بگيري ايا اسلحه من درست عمل ميكند يا مشكل دارد كه اينگونه بايد باهاش هدف زد(بدون دوربين ) ايا ميتوان ان را تنظيم كرد

RE: نخجیر 3 - baracuda - 2013-05-19 04:49 PM

درسته که باید زیر هدف رو نشونه بگیری ولی نه دیگه ۱۰سانت ولی ۸۰متر برای گلوله زنی بااون قدرت فاصله ای حساب نمیشه واسه اینه که سر میاره من نخجیر۳رو ندیدم اگه شکاف درجه قابل تنظیم باشه یکم سفتش کنی مشکل حل میشه

RE: نخجیر 3 - dieselpower - 2013-05-19 09:09 PM

(2013-05-10 11:34 PM)saiyadih نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
قیمت تاریخ20/02/92 نخجیر3 اینجوریاس
کارکردش 9تومن
درحد آک 10تومن
یکیام دارم با دوربین که قنداقشم مثل تجاریا رنگ کردن میدم 10.500
داداش اکبند سال 91 رو 8.5 همین الان اصفهان میفروشن.

(2013-05-19 03:51 PM)SHAYA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان يك مشكل برخوردم گفتم از دانش شما عزيزان استفاده كنم من يك قبضه 270 ايراني دارم در فاصله 80 متري بايد 10 الي 5 سانتيمتر زير هدف را نشانه بگيرم تا به هدف بخوره از يكي از اشنايان پرسيدم گفت در اسلحه گلوله زني بايد زير هدف را نشانه بگيري ايا اسلحه من درست عمل ميكند يا مشكل دارد كه اينگونه بايد باهاش هدف زد(بدون دوربين ) ايا ميتوان ان را تنظيم كرد
برادر برای pcp هم با 40 زول قدرت دوربین حتما لازمه 270 با 1500 زول که بماند شما اگر قصد خرید دوربین نداری فعلا ازش استفاده نکن فشنگ دونه ای .....تومن رو هدر نده برای صفر بودن باید تراجکتوری مرمی برسی شود و صفر اول و دوم رو بدست اوری کلا حساب و کتاب داره اینجور نیست که شما هدف رو تو 80 متری بگذاری بگی بالا میزنه بعد بگذاری 150 متری بیای بگی پایین میزنه.