شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - asman - 2016-06-08 03:13 AM

به نظر این حقیر تفاوت قنداق از هر لحاظ
هم میتونه درمورد کوتاه وبلندیش برای افراد ی که دستشون کوتاه ویا بلنده موثر باشه وهم از لحاض قبضه که سلایق مختلف رو درمورد نحوه گرفتن قبضه راضی نگه داره ونیز درمورد ارتفاع قنداق برای نشیمن گاه گونه مختلف ساخته شده Khansariha (8)
اگر ایرادی میبینید متذکر بشید ممنونم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر این حقیر اصرافه 1500 پول اضافه بدی برای 4تا گل وبوته Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (256)
دومطلب دیگه که ذهنو مشغول میکنه اینه که چرا دولول شاهین از دولول بغل روس گرونتره اما در بازار ازد اینطور نیست ونیزچرا اختلاف قمیت دولول سوار روس با بغل روس اینقدر زیاده

RE: نخجیر 3 - saintman - 2016-06-08 07:48 AM

(2016-06-07 04:52 PM)hoomanb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-07 04:44 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه عجب جناب ساینتمن یه بارم قابل دونستن جواب ما رو دادن ،چندین پست از شما سوال کردم جوابی دریافت نکردم مجبور شدم پاکشون کنم خخخخخخ.

حسین حقیقی

درود بر استاد حقيقي عزيز
سلام بر همه دوستان گرامي
سلام جناب حقیقی من تقریبا تمام سوالاتی که از من میشه رو جواب میدم مگه اینکه ندیده باشم
مثل این پست شما که قبل از اینکه ببینم پاکش کردید و اگه این دوست ما نقل قول رو نزده بودن باز هم نمیدیدم
شرمنده همه دوستان اگه کوتاهی صورت گرفته

(2016-06-08 03:13 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر این حقیر تفاوت قنداق از هر لحاظ
هم میتونه درمورد کوتاه وبلندیش برای افراد ی که دستشون کوتاه ویا بلنده موثر باشه وهم از لحاض قبضه که سلایق مختلف رو درمورد نحوه گرفتن قبضه راضی نگه داره ونیز درمورد ارتفاع قنداق برای نشیمن گاه گونه مختلف ساخته شده Khansariha (8)
اگر ایرادی میبینید متذکر بشید ممنونم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر این حقیر اصرافه 1500 پول اضافه بدی برای 4تا گل وبوته Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (256)
دومطلب دیگه که ذهنو مشغول میکنه اینه که چرا دولول شاهین از دولول بغل روس گرونتره اما در بازار ازد اینطور نیست ونیزچرا اختلاف قمیت دولول سوار روس با بغل روس اینقدر زیاده
قیمت ها عوض شده و خیلی بالا تر رفته
شاهین فکر کنم 6 شده
نخجیر 3 5 به بالا

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-06-08 07:55 AM

درود جناب ساینتمن ،قصدم یکم شوخی با شما بود .در بزرگی و منش نیک شما و سایر دوستان هیچ شکی نیست پاینده و موفق باشید دوست عزیز.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - saintman - 2016-06-08 08:05 AM

270 سفارشی یکی از دوستان فقط نمیدونم کدوم مدل هست(پارسال 14 خریده)
بابت عکس اول هم شرمنده متوجه نشده بودم که دستم تکون خورده
محافظ ماشه و خشاب هم همینطوری ابکاری شده و نقش و نگار داره
ضامن ابکاری بود که با طرح وینچستری تعویض شد
[تصویر: 20160525-154302.jpg]
[تصویر: 20160525-154307.jpg]
(2016-06-08 07:55 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود جناب ساینتمن ،قصدم یکم شوخی با شما بود .در بزرگی و منش نیک شما و سایر دوستان هیچ شکی نیست پاینده و موفق باشید دوست عزیز.

حسین حقیقی
شما محبت دارید

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-06-08 08:49 AM

هر کسی سلیقه ای داره و محترمه اما سلیقه من میگه سلاح باید شکل تهاجمی و خشنی داشته باشه این شکل سلاح مثل این میمونه به ایینه وسط ماشین جگوار یه عروسک اویزون کنیم یا روی متور کراس خورجین بندازیم.البته شاید دیگران هم از سلیقه من سلاح من خوششون نیاد که اونام حق دارن سلیقه خودشون رو اعمال کنند.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - Homansalam - 2016-06-08 10:31 AM

سلام بر دوستان و اساتید بزرگوار
فشنگ DIO اگه اشتباه نکنم ساخت کجاست؟
فشنگ خوبی هست یا نه؟
قیمتش چه حدوده؟
ممنونم
[تصویر: 101.jpg][img]
[تصویر: 102.jpg]

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-06-08 11:06 AM

این فشنگا که تو تصویر هست ایرانیه و اشغاله.قیمتم پانزده تومنی هست فکر کنم.

حسین حقیقی

270با مهمات ایرانی دویستش میپره فقط هفتاد ش میمونه .

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - Homansalam - 2016-06-08 11:13 AM

آقای حقیقی بسیار ممنونم که سریع پاسخ دادین.
به نظر شما از مهام بهتره یا بدتره؟
چون میگن چندین ساله که تولید نمیشه و شایعاتی هست که باروتش روسی هستش.
باز هم ممنونم

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-06-08 11:25 AM

همشون اشغالن این دیگه بدتر . حیف نیست سلاح تون رو با اینا الوده کنید ویروسن ویروس قیافه شونو میبینم ترس ورم میداره.

حسین حقیقی

اگه همه رو بیارن به خرید فشنگ خارجی هم تو بازار زیاد میشه هم ارزون ،چون کسی نمیخره واسه اون چهار نفرم که میخرن گرون در میاد.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - Homansalam - 2016-06-08 11:34 AM

اقای حقیقی هیچ راهی ندارم مجبورم اصلا فشنگ 270 خارجی تو استان کرمانشاه پیدا نمیشه .
تازه ایرانی آزاد مهام تو اینجا 20 تومن هستش با تخفیف شاید 18 بدن.
چند فروشگاه اسلحه مهماتی تهران زنگ زدم می گفتن خارجی نداریم دیگه نمی دونم داشتن یا...
باز هم ممنونم