شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2016-05-30 11:00 PM

جناب حقیقی فشنک هایی با ته sbpتولید قدیم سیلر بولت هست؟شما برخورد داشتید

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-05-30 11:05 PM

دقت نکردم به نوشته های ته پوکه.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - RAK - 2016-05-30 11:13 PM

با سلام .
خرید ماشه تیمنی امریکا و نسب ان به روی اسلحه به قیمت 400هزار تومن
[تصویر: WP-13950209-19-59-52-Pro.jpg]
[تصویر: WP-13950217-23-30-43-Pro.jpg]
[تصویر: WP-13950217-22-41-48-Pro.jpg]
[تصویر: WP-13950217-23-59-28-Pro.jpg]

RE: نخجیر 3 - jonoobi - 2016-05-31 09:50 AM

مبارکه جناب راک
ان شاالله خوش بچکه براتونKhansariha (8)

ولی قیمتو قبلا بالاتر میگفتن
الان ارزون شده یا مدلاش فرق میکنه؟

RE: نخجیر 3 - saintman - 2016-05-31 10:11 AM

این ماشه ها بین 280 تا 400 تو بازار قیمت میخوره (بستگی به فروشنده و خریدار داره)
یه سری میگن چینیه یه سری میگن تو ایران تولید میشه
آمیریکاییش بین 500 تا 650 بازم بسته به فروشنده قیمت می خوره فقط هم رنگ آبی داره

نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-05-31 10:42 AM

انشالله که ماشه جناب کلت اصل هست و ایشون خودشون استاد هستند،اما تیمنی تقلبیش تو بازار زیاده شده حتما در موقع خریدبا یه ادم وارد جنس رو نشون بدن ،من به دوستان توصیه میکنم چنانچه میخوان ماشه خریداری کنند بولد خریداری کنند که هنوز مدل تقلبیش یا جنس درجه دو تو بازار نیومده یا اگر اومده کمه من هنوز ندیدم. در ضمن در سایز و اندازه ظریف تر و خوش تراش تر هست.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - jonoobi - 2016-05-31 11:28 AM

(2016-05-31 10:11 AM)saintman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ماشه ها بین 280 تا 400 تو بازار قیمت میخوره (بستگی به فروشنده و خریدار داره)

280 تمن اگه ایرانی باشه هم خوبه نیست؟

مشکلشون چیه ماشه های تقلبی تولید داخل؟

حساس نیستن ؟

RE: نخجیر 3 - Colt - 2016-05-31 12:00 PM

(2016-05-31 10:11 AM)saintman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز سلام
هر شخصی که به شما گفته ماشه تیمنی فقط رنگ آبی داره یا خودش آدم آگاهی نبوده یا شما رو انسان ساده ای فرض کرده به هر حال خوشبختانه در زمانه خوبی هستیم و به راحتی میتونیم در مورد هر چیزی که شک داریم یا اطلاعاتی نداریم از اینترنت اطلاعات کسب کنیم.
برای روشن شدن موضوع این نوع ماشه برای دوستان
شرکت تیمنی برای ماوزر 3 مدل ماشه معرفی کرده
1- Timney Mauser Sportsman
که در قدیم با رنگ های سفید و قرمز هم دیده شده اما در حال حاضر فقط با رنگ آبی تولید میشه. قیمت59.23 دلار
[تصویر: mauser-m98fn-trigger.png]

2-Timney Mauser Featherweight
که به رنگ سفید هم دیده شده اما در حال حاضر به رنگ زرد متمایل به طلایی تولید میشه. قیمت 86.27 دلار
[تصویر: 201-F-M98FN.png]

3-Timney Mauser Featherweight Deluxe
که مثل مدل دوم میباشد به همراه ضامن. قیمت 108.11 دلار
[تصویر: 301-FD-M98FN.png]

فرق مدل دوم و اول هم در اینه که این مدل تا حساسیت 1.5 پوند قابلیت تنظیم داره اما مدل اول تنها تا 2 پوند میشه تنظیمش کرد... که البته این طبق پیشنهاد سازنده
هستش و اگر از این مقادیر بیشتر حساس بشه احتمال شلیک خود به خود وجود داره
منبع
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2016-05-31 10:42 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشالله که ماشه جناب کلت اصل هست و ایشون خودشون استاد هستند،اما تیمنی تقلبیش تو بازار زیاده شده حتما در موقع خریدبا یه ادم وارد جنس رو نشون بدن ،من به دوستان توصیه میکنم چنانچه میخوان ماشه خریداری کنند بولد خریداری کنند که هنوز مدل تقلبیش یا جنس درجه دو تو بازار نیومده یا اگر اومده کمه من هنوز ندیدم. در ضمن در سایز و اندازه ظریف تر و خوش تراش تر هست.

حسین حقیقی

جناب حقیقی عزیز سلام
اگر مستقیم از داخل خاک آمریکا و از خود سازنده خرید نکرده بودم حتما با گفته دوستان عزیز شک میکردم به اصل بودنش. ماشه من مدل دومی هست و طبق سفارش قبل از خرید توسط خود کمپانی تیمنی تا 2 پوند حساس شده
عکس جعبه البته خالی
[تصویر: IMG-2010.jpg]
عکس برگه ای که توسط کارشناس شرکت سازنده مهر و امضا شده که حساسیت تا 2 پوند تنظیم شده
[تصویر: IMG-2009.jpg]

دوستان منظورم از نوشتار بالا خود ستایی نبود و فقط جهت افزایش اطلاعات عزیزان عرض کردم البته بنده شاگردی بیش نیستم در این انجمن

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-05-31 12:13 PM

با عرض ادب و سلام ،جناب کلت عزیز، تقلبیش هم هست ،بنده خودم دیدم ،هر کسی اصل رو دیده باشه تا تقلبی رو ببینه جنس خودش داد میزنه من مورد دارم.قیمت هم دویست تومن ارزونتره.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - Colt - 2016-05-31 12:24 PM

(2016-05-31 12:13 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض ادب و سلام ،جناب کلت عزیز، تقلبیش هم هست ،بنده خودم دیدم ،هر کسی اصل رو دیده باشه تا تقلبی رو ببینه جنس خودش داد میزنه من مورد دارم.قیمت هم دویست تومن ارزونتره.

حسین حقیقی
صد در صد تقلبیش هم هست بر منکرش لعنت. اما فقط از روی رنگ نمیشه گفت اصله یا نه... کسی که تقلبی میسازه و سعی میکنه که تمام جوانب را رعایت کنه حتما رنگ رو هم مثل جنس اصل میزنه