شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - hoomanb - 2016-03-14 03:38 AM

به اين نتيجه رسيدم كه اين گلنگدن متعلق به اين اسلحه نيست ، اسلحه فروش انسان بسيار محترمي هست ، بعيد مي دانم كار ايشان باشد احتمالا صاحب اصلي اين كار را كرده ، حالا خوبه من متوجه شدم و در اين مورد ايشان قول تعويض را دادن ولي توجيه ايشان در مورد گلنگدن هاي در انبار مانده من را به اشتباه انداخت و فكر كردم همه گلنگدن ها به اين شكل هستن كآقاي مرتضي زاده عزيز تو پست هاي بالا فرمودند اسلحه ايشان گلنگدنش كاملا سالم بوده ،لذا با تمام احترامي كه براي ايشان قايلم حتما از ايشان مي خواهم كه گلنگدن را تعويض كنند ... نمي دانم جريان گارانتي چيه ولي ايشان فرمودن يكسال هم گارانتي دارد؟
حالا اين گارانتي شامل چي مي شود نمي دانم احتمالا بجز قنداق شامل بقيه قسمت ها بشود ؟؟؟!
ان شاءالله عكس گلنگدن جديد را برايتان مي گذارم.

RE: نخجیر 3 - sajadm - 2016-03-14 12:02 PM

این قضیه گارانتی چجوریه اصلا شدنیه ؟اصلا چ جوری گارانتی داره؟کسی میدونه؟Khansariha (256)

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2016-03-14 12:38 PM

جناب هومن مساله بغرنجى نيست ببينيد اولا ايشون سلاح رو از صاحب قبلى خريده يا براش فروخته؟كه من فكر ميكنم ايشون از صاحب أوليه اسلحه خريده ودر نتيجه موقع خريد سلاح رو ديدند وبررسى كردند پس اين وسط ميمونه ألفاظ كه همه ما متاسفانه خوب با اونها بازى ميكنيم،من نميگم شما برو جو وبحث كن ،عوض كرد ايشون كه بهتر نكرد برو يكى بخر بنداز روش كه البته لازم نيست ولى به ايشون هم بگو متوجه شدى ،اين اقا گلن رو نديده وبعنوان نو اسلحه رو از من نوعى خريده؟!

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2016-03-14 01:42 PM

[font=Arial]من از پريروز جناب حقيقى رو به زحمت انداختم كه گفتم از تواضع وفروتنى ايشون در همينجا تشكر كنم

نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-03-14 01:44 PM

خواهش میکنم دوست عزیز وظیفه است .

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - asman - 2016-03-14 08:10 PM

استاد جقیقی ازجمله اساتید انجمن هستند که مرامنامه رو حفظند وبهش عمل میکنند
دمشون گرم

RE: نخجیر 3 - کوهنورد - 2016-03-14 09:11 PM

(2016-03-14 03:02 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس دیگه مشکل چیه ؟ بنده خدا که بهت همون موقع قول تعویض داده و گارانتی هم کرده که اولین باره میشنوم سلاح رو تو ایران گارانتی بدن !!!!
با سلام :
حسین جان درسته که سلاحهای ایرانی ، درست مثل خودرو -یخچال- ماشین لباسشویی ..................................... تولید داخل ، دارای اشکالاتی هستند که خریدار باید بسته به سلیقه اش و بودجه اش اون ها رو اصلاح کنه ولی تا قبل از این جنجالها و کمپینهای بی محتوی ضد شکار ، تمامی سلاحهای تولید داخل 18 ماه گارانتی داشتند و به این گارانتی پایبند بودند . آدم همیشه باید حق رو بگه انصافا کارشون هم خوب بود و من خودم از این گارانتی استفاده کردم (تعویض سریع هر دو لول با اینکه فقط یکی از لولها نیاز به پرداخت و.... داشت ) و حتی یک ریال هم نپرداختم . فقط باید کمی پشتکار داشت و پی گیری کرد که الحمدالله این یکی رو دارم !!!!!!

نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-03-14 10:58 PM

من از این موضوع بی اطلاع بودم کامران خان خوب شد گفتید ،پس از فردا بیوفتم به جونشون یه لول صفر دیگه ببندم .خخخخخخ

حسین حقیقی

من از این موضوع بی اطلاع بودم کامران خان خوب شد گفتید ،پس از فردا بیوفتم به جونشون یه لول صفر دیگه ببندم .خخخخخخ

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - hoomanb - 2016-03-18 05:08 AM

[تصویر: Norooz95.jpg]
پيشاپيش سال نو همه دوستان عزيز مبارك بادKhansariha (8)

RE: نخجیر 3 - saintman - 2016-03-18 08:06 AM

(2016-03-14 10:58 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسین حقیقی

حسین حقیقی
سلام دوست عزیز گارانتی شامل تفنگ هایی میشه که مستقیم از اسلحه و محمات به عنوان سهمیه گرفته شده و تا 3 سال هم قابل وا گذاری نیست
و لول های تعویضی هم فکر کنم 6ماه یا 1 سال گارانتی دارن