شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - Colt - 2016-01-09 11:02 PM

(2016-01-09 10:55 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلت گرامی لطفا توضیح وشرح بدید ممنونم میشم دمتون گرم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

آسمان جان چشم اجازه بديد در تاپيك مربوطه حتما

RE: نخجیر 3 - shobeir - 2016-01-09 11:08 PM

(2016-01-09 10:51 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم این تاپیک جای بحث ریلود نباشه ؛من تا حالا تاپیکی تحت عنوان ریلود فشنگ گلوله زنی ندیدم ؛اگر یه همچین تاپیکی باز بشه خوبه ؛الان باز میکنم دوستان محبت کنند همکاری کنند راه بیوفته اطلاعات بدن ما هم شاگردیشون میکنیم.

حسین حقیقی
جناب حقیقی، کار بسیار شایسته ای هست حتماً از تجربیات حضرات اساتید استفاده خواهیم برد.

RE: نخجیر 3 - مهدى١٣٦١ - 2016-01-09 11:23 PM

درود ، اون كه شما خريدي كيت ريلود لى هست ، ساده و ابتدايي هست ، كار راه اندازه ، ولى دايز نيست ، فقط گلويى پوكه رو تنگ ميكنه ، در ضمن چاشنى هم ميشه باهاش جا زد ، ولى فقط امكان استفاده از پوكه هاى شليك شيده با تفنگ خودت و دارى با اين وسيله ، ميگم خيلي ساده است ، در كل خيلى خوبه واسه ايران ، مطلب دوم كه جناب كلت گفتن ، اين چكش مرمى كش هم در دسته bullet puller قرار ميگيره ودر امريكا به همين اسم شناخته ميشه ، اون وسيله كه جناب كلت ميگه اسم دقيقش cam -lock bullet puller هست كه روس جك ( پرس) بسته ميشه ، فقط عيبش اينه روى مرمى به خاطر فشار يه رد اثر ميذاره ، كه چكش درسته يكم سخته و سرو صدا داره ولى سرگلوله رو خيلى تميز در مياره ، در كل به نظر من با توجه به شرايط ايران و عدم در دسترس بودن باروت كارخانه ايي استاندارد نمره بندى و سرگلوله و چاشنى مكفى و راحت در دسترس واسه عموم و موارد لازم در احتياط و كار اصولى و گران بودن لوازم ريلود ، استفاده ازفشنگ فابريك خارجي خيلى بهتر وًمقرون به صرفه تر هست ، البته نظر من اينه و دوستان مصلحت كار خودشون رو حتمان بهتر ميدونن

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-01-09 11:31 PM

ممنون اقا مهدی از اطلاعات مفیدی که دادین ،واقعا توی این مقوله تشنه شنیدن هستم و هر چی یاد بگیرم بازم کمه پیروز و موفق باشید.

حسین حقیقی

ممنون اقا مهدی از اطلاعات مفیدی که دادین ،واقعا توی این مقوله تشنه شنیدن هستم و هر چی یاد بگیرم بازم کمه پیروز و موفق باشید.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - royan - 2016-01-16 08:25 AM

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.وسلام ویژه خدمت اقای مرتضی زاده عزیز.میخواستم بحث بهینه سازی قنداق و اینجا مطرح کنم. اقای مرتضی زاده عرض کرده بودن با 1350 قنداق و اصلاح کردن .سوالم این بود قنداق فابریکی خودشو اصلاح کردین یا قنداقو عوض کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و این که دوستان که تجربه در این خصوص دارن لطفا راهنمایی کنن قنداق روی چوبی روی سلاحو میشه اصلاح کرد یا باید تعویض بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چون من علاقه به قنداق چوبی دارم اگه بشه نمیخوام قنداقو عوض کنم. .چه راه حل هایی پیشنهاد میدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه کسی تو شمال هست که کار قنداق میکنه لطفا شمارشو بذارید.........................من اسلحمو می خوام ببرم پیش اقای جویباری...............لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: نخجیر 3 - saintman - 2016-01-16 09:44 AM

(2016-01-16 08:25 AM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.وسلام ویژه خدمت اقای مرتضی زاده عزیز.میخواستم بحث بهینه سازی قنداق و اینجا مطرح کنم. اقای مرتضی زاده عرض کرده بودن با 1350 قنداق و اصلاح کردن .سوالم این بود قنداق فابریکی خودشو اصلاح کردین یا قنداقو عوض کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و این که دوستان که تجربه در این خصوص دارن لطفا راهنمایی کنن قنداق روی چوبی روی سلاحو میشه اصلاح کرد یا باید تعویض بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چون من علاقه به قنداق چوبی دارم اگه بشه نمیخوام قنداقو عوض کنم. .چه راه حل هایی پیشنهاد میدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه کسی تو شمال هست که کار قنداق میکنه لطفا شمارشو بذارید.........................من اسلحمو می خوام ببرم پیش اقای جویباری...............لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

عکس قنداق فابریک نخجیر 3 که اصلاح کردم تو تاپیک برنو هست ارسال 2660
قنداق فابریک چوب خیلی خوبی داره ولی بد درستش کردن ولی چون خیلی کلفته راحت میشه یه قنداق جدید از روش تراشید
نیاز به هزینه زیاد هم نیست طرف 400 میگیره و یه کار عالی تحویل میده اگه قنداق ساده ترم بخوای کمتر میگیره
مکانشم شهر نور هستش خواستی بگو شمارشو بدم
لینک زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نخجیر 3 - royan - 2016-01-16 09:51 AM

اگه زحمت بکشی شمارشو بدی ممنون میش//////////////////////////////////Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - saintman - 2016-01-16 10:05 AM

(2016-01-16 09:51 AM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه زحمت بکشی شمارشو بدی ممنون میش//////////////////////////////////Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
شماره خودم و برات فرستادم تماس بگیر توضیح بدم

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2016-01-16 02:47 PM

با سلام جناب رویان .قیمتی که گفتم بخاطر اشنایی یکی از دوستان بود وقیمت ساخت قنداق ازنزدیک 1600تا 3 متفاوت هست .قیمت اصلاح رو به شما زیاد گفته بودن در تهران .

RE: نخجیر 3 - ARHUNT - 2016-01-24 10:24 AM

با سلام خدمت اعضای محترم انجمن
یک سوال:
یکی از دوستان من قصد خرید یک نخجیر 3 کالیبر 270 از اسلحه فروشی داره و با فروشنده توافق کرده که به شرط تیر تفنگو برداره حالا سوال بنده اینه که این رفیق ما تفنگو چطور تست کنه که
به سلامت و دقت لول مطمئن بشه یعنی چه تعداد فشنگ به چه سیبلی ( اندازه خال چقدر باشه ؟) و از چه فاصله ای با مگسک و شکاف درجه شلیک کنه و گروپ تیر باید چطور باشه که بشه رو سلامت تفنگ قضاوت کرد ؟
با تشکر