شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-28 02:17 AM

دوست عزیز حتی سلاح های خارجی هم پیش میاد با یک فشنگ خارجی خوب نزنه اما با یک فشنگ خارجی با برند دیگه خوب بزنه؛کلا نمیشه براش نسخه پیچید ،اینم شانسی هست که شما لول رو تعویض کنید شاید با مهام خوب زد شایدم بد،اصولا ادم باید اول سلاح رو انتخاب کنه بعد مهماتش رو ،نه اینکه مهمات رو درجه اول در نظر بگیری بعد دنبال تهیه سلاحش باشی ؛چون سلاح قراره با انواع مهمات کار کنه .شما برای تعویض لول حق انتخاب ندارین که لولی انتخاب کنید که به مهام جواب بده مگر اینکه یک اسلحه جدید 270بخرین و قبل از خرید بامهام تیر بندازین اگر از دقتش راضی بودید بخرین.

حسین حقیقی

نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-28 09:02 PM

سلام دوستان ؛ در سلاح نخجیر 270 وقتی لول اسلحه با بور کلینر تنظیف میشه تیر اول رو بعلت چربی دقیق نمیزنه اما در تیرهای بعدی اسلحه با همون دقت که ازش انتظار میره تیراندازی میکنه ؛اما نکته اینجاست که بعد از ده شلیک دوباره بعلت کثیف شدن لول از اون دقت قابل انتظار بیرون میاد ؛چیزی که در سلاحهای خارجی کمتر دیدم سلاحهای خارجی این کالیبرتا پانزده شانزده شلیک با همون دقت تیراندازی میکنن،و جالب اینجاست که اسلحه نخجیر من بعد از کثیف شدن لول فشنگها سر میکنن.به نظر بنده بعد از هر پنج شلیک باید لول تنظیف بشه البته بدون بور کلینر .

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-12-28 10:55 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مراحل تمییز کردن لول رو انجام میدم اما چون به ماده های استاندارد دسترسی ندارم از الکل طبی استفاده میکنم و عالی جواب داده

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-28 11:18 PM

اسمان عزیز به نظر من الکل نمیتونه الودگی ها و جرمها رو پاک کنه چون چند بار ازمایش کردم نتیجه رضایت بخش نبود ؛بهترین همین بور کلینر هاست به نظر من اما اگه بعد از بور کلینر با الکل تنظیف بشه شاید نتیجه بهتر باشه ؛البته میخوام اسپری w400یاw40که خاصیت چربی زدایی و تنظیف خوبی دارن بعد از بور کلینر استفاده کنم.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-12-28 11:35 PM

حسین جان من در یک بار تمییز کردن چندبار نوبتی یه بار با برس سیمی یه بار با پارچه خیس شده با الکل عمل تمییز کردن رو انجام میدم البته دوتا پارچه یکی کوچک ویکی بزرگتر جوری که داخل لول بایه کم فشار پیش بره که این امر باعث میشه که پارچه ها لول رو خوب پاک کنن و لول رو اینه میکنه به جان خودم ناگفته نماند که اگر دوتا تکه پارچه رو بزرگ بگیریم نمیشه از لول ردشون کرد وگیر میکنه پس مبادا این کارو کنید

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-28 11:39 PM

اسمان عزیز با دید چشم؛ ظاهرا ایینه میشه اما اگه میخوای بدونی که تمیز نشده با نور چراغ قوه داخل لول و خانها رو نگاه بکن متوجه میشی کامل تمیز نشده.البته شاید من زیاد حساس باشم خخخخخ.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - رضا قلعه قافی - 2015-12-29 07:54 PM

برای اطمینان از تمییزی کامل خانها استفاده ازست تنظیف معتبر وتمییزکننده استاندارد مورد نیازاست .ست تنظیف مگالاین وتمییزکننده بالیستول برندهای معتبری هستند که توایران پیدا میشوند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نخجیر 3 - royan - 2016-01-04 08:48 AM

سلام دوستان.بعد از مدت ها تحقیق و تلاش خلاصه اسلحه 270 رو گرفتم .نو تو جعبه...................... دوستان می خواستم جهت اصلاحات اسلحه و نصب دوربین و الباقی امور ی تعمیر کا زبده و ماهر معرفی کنید . . که هم منصف باشه هم کار بلدو .................... لطفا راهنمایی کنین>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
دوستان ی تعمیر کار خوب معرفی کنین............................................ میخوام اسلحمو جهت اصلاحات و نصب دوربین و.......................... ببرم .
بهترین تعمیر کار اسلحه 270 تو تهران یا جای دیگه گیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که تو کارش نقص نباشه و همه تعریفشو کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2016-01-04 09:40 AM

سلام دوست عزیز.مبارکتون باشه و همیشه ازش لذت ببرید.دوست عزیز میشه لطفا چندتا عکس از اسلحه بزارید تا بهتر بشه نظر داد

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: نخجیر 3 - saintman - 2016-01-04 09:59 AM

(2016-01-04 08:48 AM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.بعد از مدت ها تحقیق و تلاش خلاصه اسلحه 270 رو گرفتم .نو تو جعبه...................... دوستان می خواستم جهت اصلاحات اسلحه و نصب دوربین و الباقی امور ی تعمیر کا زبده و ماهر معرفی کنید . . که هم منصف باشه هم کار بلدو .................... لطفا راهنمایی کنین>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
دوستان ی تعمیر کار خوب معرفی کنین............................................ میخوام اسلحمو جهت اصلاحات و نصب دوربین و.......................... ببرم .
بهترین تعمیر کار اسلحه 270 تو تهران یا جای دیگه گیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که تو کارش نقص نباشه و همه تعریفشو کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببر پیش آقای محسنی بازنشسته ی جنگ افزار سازیه کارش خوبه و قیمتشم مناسبه
09123871866
تو فردوسی نرو که سر میبرن