شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - garin - 2015-12-15 01:31 PM

درسته احمدی جان من هم همون قسمت ته قبضه رو میگم

RE: نخجیر 3 - vakil - 2015-12-15 01:53 PM

شامی جان خسته نباشید و دست مریزاد
به گفته دوستان عزیز کمی اون قسمت تزئینی رو کوچکتر کنید و دو رنگ
یعنی یک چوب روشن و باریک از جنس شمشاد یا نارنج به ضخامت سه میل و بعد یک چوب تیره به ضخامت نیم تا یک سانت از چوب تیره گردو سیاه یا فوفل یا آبنوس استفاده کنید که بعد از لاک جلوه و زیبایی خاصی به سلاحتون ببخشه
کاش قسمت جلویی قنداق رو هم سه تیکه و با زاویه 45 درجه درست میکردید تا هماهنگی و هارمونی بین قسمت های مختلف قنداق ایجاد میشد
حتی میتونستید اینکار رو برای ته قنداق هم اعمال کنید
دم شما گرم و خسته نباشید Khansariha (8)
[تصویر: 9386277-1.jpg]
عکس بالا میتونه الگوی مناسب و زیبایی باشه
Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - royan - 2015-12-15 02:41 PM

دوست عزیز سلاح شما کارکردس قیمت چند؟

RE: نخجیر 3 - sajadm - 2015-12-15 03:01 PM

عالی شده فقط شما که زاج زدین بهتر نبود که مگسک و شکاف درجه رو بر میداشتین؟

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2015-12-15 03:02 PM

ممنون از توضیحات به جا دوستان و دقتی که به کار بنده نشون دادید.قسمت انتهایی دسته قنداق هنوز کارش تمام نشده کلا یک میل دیگه باید سابیده بشه یکمم از ارتفاعش کم بشه وته این تکه قراره یک تکه فلز تز ئینی اضافه بشه تا جای پیچها هم بپوشونه و همچنین جلوی بچه قنداق موقع رنگ یه مقدار تیره تر میشه و شاید یه پد قنداق قهوهای اضافه کنم تا تمام قسمتها باهم هارمونی پیدا کنن.
ممنون از توضیحات به جا دوستان و دقتی که به کار بنده نشون دادید.قسمت انتهایی دسته قنداق هنوز کارش تمام نشده کلا یک میل دیگه باید سابیده بشه یکمم از ارتفاعش کم بشه وته این تکه قراره یک تکه فلز تز ئینی اضافه بشه تا جای پیچها هم بپوشونه و همچنین جلوی بچه قنداق موقع رنگ یه مقدار تیره تر میشه و شاید یه پد قنداق قهوهای اضافه کنم تا تمام قسمتها باهم هارمونی پیدا کنن.و همچنین اون تکه چوبه روشن که دوستان فرمودند بین قنداق و تکه تزئینی قرار بگیره باید عرض کنم که همینطور کع خود دوستان فرمودند سلیقه ها فرق میکنه به نظر من هارمونیک رو خراب میکنه
[تصویر: 272552-8.jpg]
[تصویر: 10762993-prodam-mauser-77-luxus-opakovac...ster-1.jpg]
[تصویر: SM12.jpg]
[تصویر: datei1-4577.jpg]

RE: نخجیر 3 - vakil - 2015-12-15 03:43 PM

ایولا Khansariha (48)
اگه اینطوری و این استایل مد نظر شماست که عالیه Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2015-12-15 04:04 PM

وکیلی جان حالا سعی خودمو میکنم امیدوارم به چیزی که میخوام شبیه بشه

RE: نخجیر 3 - mhrSB - 2015-12-15 04:21 PM

سلام
متصورم اگه توی تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تجربیات و اطلاعاتتون را بزارین خوب باشه(تجمیع مطالب باشه)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2015-12-15 07:15 PM

(2015-12-15 04:21 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
متصورم اگه توی تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تجربیات و اطلاعاتتون را بزارین خوب باشه(تجمیع مطالب باشه)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

چشم ممنون از راهنمایی شما.

RE: نخجیر 3 - vakil - 2015-12-17 05:41 PM

سلام بر دوستان و اساتید عزیز
نظرتون راجع به محافظ مگسک یا همون front sight hood در تفنگی مثل نخجیر 3 یا عموما گلوله زن ها چی هست ؟
آیا بودنش از نبودنش بهتر هست یا خیر ؟
ممنون Khansariha (8)
[تصویر: p-550000270-2.jpg]

[تصویر: GN15-3-9.jpg]
[تصویر: sightscz550fs65.jpg]
[تصویر: IMG-019310.jpg]