شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2015-12-03 12:37 AM

سلام ،ميگه دو تا پايه از رو سلاح باز بشه جايه سوراخ پر بشه جاش رو جابجا كنه رو كپ بعد پايه يك تيكه لوپولد ببنده روش پايه مناسب ببنده من هم تعجب كردم ،يعنى بست ها رو از كپ برداره عوض كنه ،پايه من وارن هست جناب حقيقى

نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-03 06:47 AM

سلام دوست عزیز اصلا تحت هیچ شرایطی این کارو انجام ندید.رینگ وپایه های وارن به شرطی که امریکایی باشن یکی از بهترینها هستند چون طرح وارن روایران هم زده بهر جهت اگر از اصل بودنش مطمئن هستید تعویض نکنید.الان شیش ساله من برای انواع دوربینها و سه کالیبر 8.270.308 دارم از وارن دو تکه استفاده میکنم که عالی جواب داده.با این توصیف شما خودتون هم میتونید دوربین رو نصب کنید و نیازی به نصب تعمیرکار ندارید مگر اینکه سوراخهای روی کپ رو بد زده باشن و توی یک راستا نباشن که اونم ربطی به رینگ و پایه نداره فقط جای سوراخها اصلاح میشه.پایه وارن به گونه ای طراحی شده که طیف گسترده ای از دوربینها روی اسلحه نصب میشن اما لئوپولد فقط برای دوربینهای رینگ دار .الان روی اسلحه بنده پایه وارن دو تکه هست که هیچ رینگی هم برای بستن دوربین بکار برده نشده و دوربین مستقیم به پایه نصب میشد. میشدو اصفهونی گفتم خخخخخخخ

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2015-12-03 08:42 AM

سلام دوستان.صفر اول و دوم برای تنظیم دوربین با فشنگ ۲۷۰ ایرانی دقیقا چه فواصلی هست؟ممنون

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-03 11:58 AM

سلام اقای شامی عرض به حضور شما،. فشنگ ایرانی بالستیک مشخصی نداره که درست معنی صفر کردن تفنگ ادا بشه .اما با همین رفتار بی معنی که داره شما باید صفر اولت 25متر و صفر دوم 250 باشه.

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2015-12-03 12:04 PM

آقای حقیقی ممنون از پاسختون

دوستان نظرتون در مورددوربین بارسکا۱۰-۴۰*۵۰ واسه ۲۷۰ چیه

[تصویر: barska-g.jpg]
[تصویر: pro-10156-3-3-1.jpg]
[تصویر: barska9.jpg]
عکس اول و دوم بارسکا۸-۳۲*۴۲ هست و عکس سوم ۱۰-۴۰*۵۰

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-03 12:37 PM

ساخت کجاست اقای شامی و قیمتش چنده؟

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2015-12-03 12:45 PM

قیمت۱/۲۰۰ و شرکتشم فکر میکنم آمریکایی باشه.خود شرکتش گفته واسه گلوله زن مناسب هست و عکسشو رو گلوله زن تو سایتش گذاشته بود همین عکس بالایی.حقیقتا زوم بالاش چشممو گرفته

نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-03 01:01 PM

اقای شامی لزوما دوربین نباید قیمتش بالا باشه تا خوب باشه یا جواب گلوله زن رو بده .من سالها قبل یه دوربین نورکونیا روی برنو بسته بودم سه چهار سالم استفاده میکردم قیمتش اگر اشتباه نکنم انموقع چهل هزار تومن بود وقتیکه دوربینهای خوب در اون زمان چهارصد پونصد تومن بودن.یک میلیون و دویست هم خیلی گرون نیست که زیادی ضرر کرده باشی اگر خوب نبود.به نظر من ببند خوبه.

اینم در نظر داشته باشید زوم کردن جابجایی گلوله بهتون میده .همیشه سعی کنید با یه زوم ثابت که دید چشم راحتی دارین تیراندازی کنین.

اینم در نظر داشته باشید زوم کردن جابجایی گلوله بهتون میده .همیشه سعی کنید با یه زوم ثابت که دید چشم راحتی دارین تیراندازی کنین.

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2015-12-03 01:12 PM

مشخصات فنی دوربین تفنگ Barska SWAT 10-40*50 IR:

– رنگ بدنه مشکی مات

-بزرگنمایی: ۴۰-۱۰ بار

-قطر لنز: ۵۰ میلیمتر

-قطر لوله: ۳۰ میلیمتر

-طول: ۱۶٫۲۵ سانتیمتر

-وزن: ۸۹۰ گرم (۳۱٫۴ اونس)

-خروجی مردمک چشم: ۵-۱٫۳ میلیمتر

-اپتیک چند لایه پوشش داده شده

-رتایکل: Mil-Dot IR

-رتایکل نورانی قابل تنظیم به ۵ سطح از روشنایی به رنگ های سبز و قرمز

-تنظیم پارالکس , تورت سمت , تورت برد:۱٫۸M.O.A

-تنظیم پارالکس جانبی

-تورت سمت قفل شو

-قابلیت ضد اب , ضد مه

-دارای دو در پوش در دار برای محافظت هر چه بیشتر از لنز و یک سایه بان برای جلو گیری از انعکاس نور داخل لنز دوربین

دوربین تفنگ بارسکا ۵۰*۴۰-۱۰ دور برد بوده و دید وسیعی را برای تیر انداز در زمان تیر اندازی به ارمغان می اورد. این دوربین تفنگ محدوده بزرگنمایی گسترده و ایده الی را برای بررسی یک چشم انداز وسیع و فوکوس برای پیدا کردن جزییات بیشتر فراهم می سازد ، این قابلیت شرایط را برای انجام شکارهای بزرگ و عملیات تاکتیکی که در ان حفظ فاصله مناسب تا هدف یک موفقیت در ماموریت محصوب می شود ایجاد می کند.

از ویژگی های این دوربین تفنگ می توان به وجود تورت پارالکس برای اطمینان هر چه بیشتر از تصویر برداری دقیق , چشمی Fast -Focus ( این قابلیت امکان فوکوس با سرعت بالا را فراهم می کند) , تورت Windage/Elevation (تورت سمت/ تورت برد درجه بالایی از دقت را برای تیر انداز امکان پذیر می سازد) , رتایکل نورانی از نوع Mil-Dot به دو رنگ قرمز و سبز ( رتایکل این دوربین از نوع میل دات نورانی بوده که قابلیت روشنایی به دو رنگ قرمز و سبز را دارا می باشد و امکان تیر اندازی در شرایط مختلف اب و هوایی را محیا می سازد.) اشاره کرد.

لازم به ذکر می باشد که رنگ قرمز رتایکل Mil-Dot این دوربین تفنگ دامنه ای سازگار با دستگاه های دید در شب است و این امکان را ایجاد می کند تا کاربر با استفاده از اپتیک های دور بردی که در این Rifle Scope استفاده شده قادر به نشانه روی هدف مورد نظر در شرایط نور کم و تاریکی باشد. در حالی که رنگ سبز رتایکل Mil-Dot این دوربین تیر انداز را به نشانه روی در شرایط گرگ و میش (در زمانی که هوا نه کاملا تاریک و نه کاملا روشن است گفته می شود این اتفاق بیشتر در زمان غروب و طلوع خورشید اتفاق می افتد.) بودن هوا قادر می سازد.

اقای حقیقی ممنون از راهنمایی شما.اطلاعات تکمیلی رو هم گذاشتم

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2015-12-03 03:14 PM

سلام ،اقا گلن رو اشتباه گفتم ٣٠٠كه دسته هم تجارى ميشه درضمن هزينه تراشكاري داخل كوپ چنده؟چون متاسفانه فشنگ رو ميتراشه وقتى گلن بسته ميشه،راستى ضامن داكوتا اصل ٣٤٠دلار،اساسا اگه از خود ضامن بولد استفاده بشه گلن ديگه قفل نميشه؟در ضمن بست عقب دوربين پايين تر هست وتراز نيست ومتاسفانه پايه دوربين تحويلى با اسلحه داخل بسته بندى وارن نيست مثل سري هاى قبل وساخت ايرانه،موج لوله هم رفع ميكنه وزاج كوره گالانس رو ميگه ٥٥٠،كل هزينه هم ٣٢٠٠با تحويل يك خشاب وحفاظ ماشه تمييز اضافه چون مال اسلحه خشاب خورده شده بود وهمون روز تحويل اسلحه با زنگ بر پاك كردم ديدم خورده شده، اسلحه نو!!!يك خشاب از زير باز شو شيك ميذاره با دكمه باز كننده خشاب داخل حفاظ ماشه كه كل قطعه ساخته شده فقط فنر از خشاب خود سلاح هست ميشه ٦٠٠،مگسك تجارى بازاج كارى ٣٠٠،كلا كارهاش تمييز هست البته اقا خاكسارى هم كارقوى انجام ميده اما تفاوت ايندو كار اين هست كه أولى مثل سلاح تجارى ودومى همين كار با هنر قلم زنى مثل سلاح هاى سفارشى وطبعا با قيمت بالاتر،من كار تمام شده اين اقا رو ديدم به كل از حالت موزر در امده ويك ٢٧٠ تجارى شده،گلوله زنى زيبا واقعا تحسين بر انگيزه