شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2015-11-29 09:41 PM

ممنون اساتید که وقت گذاشتن برا راهنمایی بنده.فقط از تعویض لول صحبت شد .مگه لوله های جدید مشکل تنگی خزانه دارن؟اقای احمدی وحقیقی واقعا ممنون؟فقط اقای حقیقی بفرمایید چرا از ضامن بولد استفاده نکردید؟من رو راهنمایی کنید لطفا . با تشکر

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-11-29 10:11 PM

سلام دوست عزیز لولها مشکل تنگی خزانه ندارن اما شاید هد اسپیس رو کم وزیاد گرفته باشند.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

در مورد ضامن؛ سلیقه بنده وجود دو سیستم ضامن رو بر روی یک اسلحه نمیپسنده،اگر ضامن بولد استفاده میکردم ساختارو ظاهر ضامن فابریک به ناچار حفظ میشد و من از تنها قطعه ای که در کپ وگلن موزر یا برنو تنفر دارم همین شکل ضامن فابریکش هست.به همین جهت هر دو رو حذف کردم داکوتا نصب کردم.

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2015-11-29 10:23 PM

اقای حقیقی قیمت ضامن داکوتا چنده؟سراغ دارید؟

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-11-29 11:34 PM

الان سراغ ندارم ولی قبلا حول وحوش یک تومن بود .شنیدم دوستان میگن جدیدا تقلبیش اومده بازار..

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2015-12-02 09:36 PM

سلام.اسلحه رو پیش یک تعمیر کار بردم دوستان راهنمایی کنید 1-ماشه های تجاری مثل بولد یا تیمنی دامنه حرکت بصورت اورجینال دارند یا خیر؟چون ایشون گفت برا ایجاد دامنه 150 میگیره.وهزینه زاج کوره 650 .دسته گلن برش وشکل تجاری در اوردن 600 تعویض مگسک با فرم تجاری 350 وخلاصه خشاب خالی شونده از زیر با تعویض قاب اصلی 600 وسر جمع بدون قنداق حدود چهار تومن خرجش هست ضامن طرح داکوتا هم 650 که خودش میسازه وپوسته ضامن موزر رو کلا بر میداره. سوال دیگه من این هست که بست رینگ دوربین هم گفت ایراد داره در نخجیر وباید برداشته بشه جای بست ترمیم ویک بست دیگه بخوره وپایه لئو پولدی سوار بشه روش رینگ بخوره اونهم نه رینگ وارن داخل پک اسلحه یکی دیگه . از اساتید راهنمایی میخوام اگر میشه تو خصوصی صحبت کنیم فکر کنم یک مقدار اغراق شده چون ماشه رو قبلا خریده بودم نباید جهار بدون قنداق در بیاد ضمنا اون مشکل سخت چفت شدن گفت باید تراشکاری بره واون هزینه اش جداست

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2015-12-02 09:45 PM

از این مواردی که فرمودید بنده در جریان زاج هستم که قیمت بین ۳۵۰ تا ۴۰۰ تومنه

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-12-02 10:16 PM

همه قیمتارو زیادگفته شک نکن
انصاف این جور ادمارو سگ خورده

RE: نخجیر 3 - کوهنورد - 2015-12-02 11:13 PM

با سلام :
جناب مرتضی زاده ، بنده رو ببخشید الان حضور ذهن ندارم تفنگ شما چی بود ، ولی بنظرم ببرید جای دیگه هم قیمت بگیرید . اگر مشهد تشریف دارید به کارگاه جناب خاکساری هم سری بزنید اونجا اقلا اگر از آدم پول میگیرند ، کار حرفه ای تحویل میدهند (حالا خوبه قیمتها ماله همونجا باشه ، حسابی ضایع بشم!!!!!!خخخخخخخخ) ولی اینجا که میفرمایید قیمتهاش خیلی بالاست . بریدن و جوش دادن دسته گلن مگه چقدر کار داره که 600 تومن بگیرن ؟ بعد ، این دراوردن دامنه در حرکت ماشه چه صیغه ای هست ؟ ماشه های تجاری تنظیم داره ، یعنی واسه یه تنظیم 150 میگیره ؟ حالا در مورد رینگ و پایه دوریبن حرفش درسته و حتما باید این تغییرات درش بوجود بیاد ولی مثلا درب باز شونده خشاب 600 تومن ؟؟؟ بخدا خیلی اجحافه
اقا چجوری میشه مجوز تعمیر سلاح گرفت ؟

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2015-12-02 11:27 PM

سلام جناب كوهنورد اين اقا نيست ولى كارهاش تمييزه تفنگ ٢٧٠ بود ،لطف كنين يه قيمتى برا اين موارد أعلام كنين ضمنا فقط برش گلن نيست دسته كلا عوض ميشه من حساب كردم بدون قنداق وقيمت ماشه بولد چهار ميليون ،زاج هم كوره اى موارد رو باز كنيد اقايان صاحب نظرلطفا اگه بشه تو خصوصى صحبت كنيم ،ممنون

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-02 11:37 PM

سلام ،زاج هزینه اش 350تمونه.دسته گلن دویست تومن. دامنه ماشه هم خواسته کلاه برداری کنه خودتم میتونی تنظیمشو کم وزیاد کنی..تعویض مگسک و شکاف درجه دستمزد 150خرید بستگی به جنسش داره از صدو چهل تا جنس المانی هشتصد هست.ضامن داکوتا هم پیگیر باشی هشتصد نهصد گیرت میاد نیازی نیست طرح داکوتا بزنه.فقط خشاب خالی شونده من نمدونم قیمتش چقدره و چقدر هزینه بر میداره.

زیاد زیاد بدون خشاب خالی شونده به عبارتی میکنه با ده درصد تخمین اضافه حدود دو تومن .

البته این بدون احتساب پایه دوربینه. در مورد پایه دوربین من توضیحات شما رو متتوجه نشدم. که الان چه پایه دوربینی داره و مشکلش چیه.

رینگ وارن داخل پک ،اگر امریکایی باشه حرف نداره بیخود گفته پایه هم که وارنه دیگه مشکلی نداره. بست پایه یعنی چی.؟من منظورتون نفهمیدم.

رینگ وارن داخل پک ،اگر امریکایی باشه حرف نداره بیخود گفته پایه هم که وارنه دیگه مشکلی نداره. بست پایه یعنی چی.؟من منظورتون نفهمیدم.