شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - کوهنورد - 2015-11-17 11:33 PM

(2015-11-17 01:43 PM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درسته حسین جان مال من هم یکم بالا هست ولی یه تعمیر کار که سر لول اسلحه منو درست کرد گفت من میتونم قنداق رو بیارم بالا ولی رنگش میره و باید دوباره رنگ بشه ولی نگفت چجوری این کارو میکنه !!!!
با سلام:
سعید جان اون منظورش این بوده که با اضافه کردن چوب به بناگوشی قنداق ، ارتفاع اون رو افزایش میدن - با اضافه کردن چوب به قبضه قنداق فابریک برنو چنان قبضه ای درست میکنند آدم باورش نمیشه از اول اینطوری نبوده . بعدش هم با چکرینگ یا طرح و نقش فاصله بین دو قطعه چوب متصل شده به هم رو ، گم میکنند .
اکثرا هم زیبا میشه . اگر آدم خودش اره فلکه ای داشته باشه میشه با کمی دقت انجامش داد .

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-11-18 07:09 AM

بله کامران حان درست میفرمایند بنده قنداق جنگی رو دیدم که با دستکاری و اضافه کردن چوب شکاریش کرده بودن که وجدانا خوب هم از اب دراومده بود
ایرانیه دیگه خخخخخخخخخخخخخخخ
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: نخجیر 3 - saintman - 2015-11-18 08:15 AM

ابی ماشه شکاریه ولی فکر کنم گلد ماشه حساس باشه الان تقلبیش خیلی زیاده همه هم دارن ولی به نظر من
برو فردوسی از تورج بخر اگه شهرستان هستی زنگ بزن برات پست میکنه
من یه قنداق نخجیر 3 رو دادم یه قنداق دیگه از ش درست کردن (از بس کلفت و ضخیمه به راحتی میشه همه کاری باهاش کرد)
شمارتو بفرست عکساشو برات بفرستم نظرت عوض میشه
قنداق بسازی بیشتر از 1 تومن پیاده میشی

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2015-11-18 02:53 PM

سلام/ نصب ماشه تیمنی عملکرد ضامن رو دچار اختلال میکند ورو ضامن اصلی نمیشه اعتماد کرد منظور تیمنی های بدون ضامن بغل هست ؟ راه کار چیه اقایان ؟ چون در حال حاضر تیمنی بدون ضمن بغل موجوده. اگر کسی سراغ داره لطفا بمن اطلاع بده که از کجا تهیه کنم ؟با تشکر.

RE: نخجیر 3 - saintman - 2015-11-18 04:34 PM

دوست عزیز فکر نمیکنم ماشه ربطی به ضامن داشته باشه
99% از برنو ها که دوربین نصب کردن عملا بدون ضامن دارن کار میکنن حتی با ماشه شکاری
شما 3 راه داری
1 - بدی ضامن خودتو شکاری کنی یعنی برگه ضامن و کوتاه یا خم کنی
2 - ضامن شکاری بسازی بازم خودش دو نوع هست اولی ضامن و از داخل دستکاری میکنن که تا نصف حرکت اول بالا میاد و ماشه و گلن قفل میشه دومی یه ضامن طرح وینچستری برات رو همون میسازن که از بغل گلن و ماشه رو قفل میکنه( من همینو ساختم زیبا تره)
3 - یه ضامن داکوتا بخری که تقلبیش خیلی زیاده

RE: نخجیر 3 - mohammadalipoor - 2015-11-18 06:54 PM

سلام من محمد هستم تازه ثبت نام کردم امیدوارم بنده حقیر رو بینتون قبول کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من ی سوال دارم ازتون یعنی قیمت و صلاحیت خرید اسلحه من بین برنو بلند و نخجیر 3 و ام 1 گیر کردم کدومشون رو شما واس شکار از فاصله نهایت 500 متر با دوربین رو بهم پیشنهاد میدین اولویت من برنو بلندخوب بعد ام1 بعد نخجیر 3 یکم هم بودجم بالا نیس نهایت تا 8 تومن کدوم خوبهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: نخجیر 3 - vakil - 2015-11-18 07:20 PM

محمد جان خوش آمدی دوست عزیز
با اجازه اساتید با این قیمت که فرمودید بنده برنو بلند تمیز رو پیشنهاد میکنم
اسلحه با دقت خوب و پس زنی کم
فقط اگه با قد و قوارش کنار بیاید مشکل حل میشه
با سپاس

RE: نخجیر 3 - mohammadalipoor - 2015-11-18 07:36 PM

مرسی دیدنتون درد نکنه الان برنو بلند جنگی خوب چقدر اب میخوره
ببخشین از دیدنتون منظورم دستتون
بود

RE: نخجیر 3 - vakil - 2015-11-18 07:45 PM

والا از هفت تومن تا حدود ده تومن من قیمت داشتم دیگه اون 10 تومنی واقعا تمییز بود

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2015-11-18 08:19 PM

محمد جان خوش اومدی‌.توی اهواز که تقریبا گرون فروشن برنوی بلند تمیز ۱۰ تومان و وسط ۱۰۵۰۰

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

محمدجان خریدن برنو خوب به دلیل اینکه عمر زیادی دارن یکم سخته .اولا با یه نفر که تخصص داره واسه خرید برو ،دوما برای پیدا کردنش صبر زیاد داشته باش،سوما و حتما به شرط تیر باشه.برنو اسلحه خوبیه انشالله یه خوبشو پیدا کنید

البته صد درصد موارد دیگه ای واسه انتخاب برنو مناسب هست که دوستانی که تخصص بیشتری دارن بهتر میتونن راهنمایی کنند.