شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-11-15 10:00 PM

دوست عزیز این عکس اخری که گذاشتین باز نمیشه اگر شد نظر خودمو اعلام میکنم.

hosein haghighi

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-11-15 10:10 PM

حسین جان همون عکسیه که من گذاشتم

RE: نخجیر 3 - vakil - 2015-11-15 10:12 PM

[تصویر: dfgdfg.jpg]
عکس رو کوچکتر کردم امیدوارم باز بشه

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-11-15 10:13 PM

آسمان عزیز نمیدونم چرا هر لینکی شما میزارین اصلا برای من باز نمیشه. حتی لینک های قبلی شما در تا پیک های دیگه

hosein haghighi

اما اون عکسهای قبلی رو که دیدم اگر چه خوب معلوم نیست. فرم دهانه معمولیه و فرم مناسبی نداره.

hosein haghighi

RE: نخجیر 3 - vakil - 2015-11-15 10:22 PM

جناب حقیقی عزیز لطف میکنید با شرح تصویر مناسب ترین فرم دهانه لوله رو البته اگر در سلاح نخجیر 3 موجود هست توضیح بدید؟
چون پیدا کردن و مشاهده این فرم ایده آل کمی مشکل هست .
(شاید توضیح دادن این فرم برای دوستان فروشنده سلاح بسیار مهم باشه در پیدا کردن سلاح دلخواه )
ممنونم . Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-11-15 10:29 PM

چشم عکس میگیرم بعد براتون میزارم فعلا اسلحه در دسترس ندارم. البته دهانه لول چندین فرم داره که تو ایران تنوع زیادی نداره وفقط همین یک مدل رو نسبت به قبل که معمولی بودن. جدیدا در اسلحه های 93/92 اصلاح کرده.

hosein haghighi

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-11-15 10:38 PM

(2015-11-15 10:13 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آسمان عزیز نمیدونم چرا هر لینکی شما میزارین اصلا برای من باز نمیشه. حتی لینک های قبلی شما در تا پیک های دیگه

hosein haghighi

hosein haghighi

لابد شما از بنده خوشتون نمیاد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-11-15 11:04 PM

ما کوچیک استاد احمدی بزرگ هستیم. اما وکیل جان فرم مناسب دهانه لول در نخجیر سه باید خان کشی تا تاج لول ادامه نداشته باشه. و یک یا یک ونیم میل قبل از دم دهانه لول عاری از خان باشه.تا خانها گاز رو تا آخرتاج اسکورت نکنن.و خان در میلیمتر آخر تموم بشه.

hosein haghighi

دم لول هم یا باید تخت باشه یا شیب ملایمی به داخل داشته باشه

hosein haghighi

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-11-15 11:23 PM

احمدی کوچکترین عضو انجمنه

RE: نخجیر 3 - Siavashshami - 2015-11-16 02:17 AM

[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۱۱۶-۰۲۰۶۳۱.jpg]
این عکس فرم خروجی نخجیر ۲۷۰ بنده است که خان قبل از انتهای لول تمام شده که فکر میکنم نمونه خوبی باشه واسه توضیحات بیشتر اساتید انجمن.این اسلحه رو در سال جاری به صورت آک تهیه کردم
این عکس فرم خروجی نخجیر ۲۷۰ بنده است که خان قبل از انتهای لول تمام شده که فکر میکنم نمونه خوبی باشه واسه توضیحات بیشتر اساتید انجمن.این اسلحه رو در سال جاری به صورت آک تهیه کردم
[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۱۱۶-۰۲۰۷۲۰.jpg]
خالی از لطف نیست که ببینیم نخجیر بنده این بود
[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۰۱۵-۰۶۰۲۳۳.jpg]
وبعداز اصلاح این شد؛!
[تصویر: 14476285330231.jpg]
[تصویر: 14476283148511.jpg]