شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - کوهنورد - 2015-09-28 12:42 AM

با سلام :
سعید جان این مسئله کثیفی لوله رو اصلا دست کم نگیر . اقلا در پی-سی-پی دیدی که کثیفی چقدر گروپ رو باز میکنه . اگر از این محلولهای نظافت پیدا کردی حتما بگیر که چند کار با هم میکنه هم دوده باروت رو حل میکنه هم ذرات سرب و مس رو حل میکنه هم روانکاره هم ضد زنگه . در مورد تفنگ شما ، من هرچی فکر میکنم به نتیجه خاصی نمیرسم البته از پشت مانیتور و تلفن هم نمیشه حکم قطعی داد . شما همه کار انجام دادید پس فقط یه فوت کوزه گری مونده که شخص باید حضور داشته باشه .
فقط یک مساله بنظرم یه خورده غیر عادی اومد و اونم دهانه لول بود . انگار خانکشی نیم سانت مونده به دهانه تموم شده و یک فضای خالی تا دهانه وجود داره ، حالا نمیدونم تو عکس اینطوریه یا واقعا همینطوره . این رو دقیقا نگاه کن نکنه صاحب قبلی دسته گل به آب داده .
راستی لوله رو از دهانه تا محل پیچ شدن به بدنه یا کپ دقیقا سانت بزن ببین چقدره (والا این تفنگ آدم رو به همه فکری میندازه !!!)
این تفنگ باید درست بشه ، خصوصا بعد از این همه خرج .
راستی الان با این بازیهایی که دراوردن و خط تولید رو بستن و ..... لول عوض میکنن ؟ یا اگرکسی تفنگ ساچمه ببره که لول ترکیده ، عوض میکنند ؟؟ کسی خبر موثق داره ؟؟؟

RE: نخجیر 3 - Saeed-AT44-Long - 2015-09-28 08:05 AM

(2015-09-28 12:42 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
سعید جان این مسئله کثیفی لوله رو اصلا دست کم نگیر . اقلا در پی-سی-پی دیدی که کثیفی چقدر گروپ رو باز میکنه . اگر از این محلولهای نظافت پیدا کردی حتما بگیر که چند کار با هم میکنه هم دوده باروت رو حل میکنه هم ذرات سرب و مس رو حل میکنه هم روانکاره هم ضد زنگه . در مورد تفنگ شما ، من هرچی فکر میکنم به نتیجه خاصی نمیرسم البته از پشت مانیتور و تلفن هم نمیشه حکم قطعی داد . شما همه کار انجام دادید پس فقط یه فوت کوزه گری مونده که شخص باید حضور داشته باشه .
فقط یک مساله بنظرم یه خورده غیر عادی اومد و اونم دهانه لول بود . انگار خانکشی نیم سانت مونده به دهانه تموم شده و یک فضای خالی تا دهانه وجود داره ، حالا نمیدونم تو عکس اینطوریه یا واقعا همینطوره . این رو دقیقا نگاه کن نکنه صاحب قبلی دسته گل به آب داده .
راستی لوله رو از دهانه تا محل پیچ شدن به بدنه یا کپ دقیقا سانت بزن ببین چقدره (والا این تفنگ آدم رو به همه فکری میندازه !!!)
این تفنگ باید درست بشه ، خصوصا بعد از این همه خرج .
راستی الان با این بازیهایی که دراوردن و خط تولید رو بستن و ..... لول عوض میکنن ؟ یا اگرکسی تفنگ ساچمه ببره که لول ترکیده ، عوض میکنند ؟؟ کسی خبر موثق داره ؟؟؟

کامران جان ممنون از نظرتون
نه خانکشی تا انتهای لوله هست شاید تو عکس اینجوری دیده میشه
قبلا هم صاحبی به غیر از اسلحه فروش نداشته و تیراندازی هم نشده بوده البته امروز بازم در این مورد تحقیق میکنم

RE: نخجیر 3 - googoolmagooly - 2015-10-01 11:53 AM

سلام
دوستانی که روی اسلحه نخجیر3 هرگونه کار بهسازی و ارتقا انجام دادن لطفا تصویری از اون بزارن و شرح و وصفی از کم و کیف کار انجام شده و هزینه ای که صرف شده چاشنی کنن. همچنین تجربه خودشون رو از تغییر کیفیت و دقت سلاح بیان کنن.
مرسیKhansariha (8)

RE: نخجیر 3 - peisaz - 2015-10-04 10:15 AM

سلام دوستان
یکی از دوستان نوشته بودند نخجیر 270 با فشنگ ایرانی دقت مناسبی نداره ولی برنو با فشنگ عشایری دقت مناسب میده. آیا نخجیر 3 با کالیبر 8 در 57 هم همینطور عمل میکنه؟

RE: نخجیر 3 - nimrooz - 2015-10-04 10:30 AM

با سلام خدمت اساتید محترم ...نخجیر 3 من در کالیبر 8.57 با همین فشنگای عشایری که همه ما ازشون زیاد بد شنیدیم ،واقعا دقت قابل قبولی داره و تا فاصله 300 من با اطمینان باهاش شلیک میکنم...
اونی که دوستان میفرماین برا 270 به خاطر سر سربی بودنش هست که حتی با چشم هم تو بعضی موارد میشه دید که کیفیت جالبی نداره از لحاظ تقارن و ... باروتا هم که دیگه ...

RE: نخجیر 3 - Saeed-AT44-Long - 2015-10-04 11:43 AM

من دیروز دو تا بسته ایرانی مهام خریدم و وزنشون کردم از نظر وزن خیلی نزدیک به هم هستند میشه گفت هم وزن هستند و سرب نوک مرمی کاملا فیکس شدن و هیچ حرکتی ندارند بر خلاف ایرانی های قبلی که سری سال 2013 بودند اینها ظاهرا دارای کیفیت مناسبی هستند ولی فعلا امتحان نکردم و منتظرم اسلحه از رفع ایراد برگرده الان پیش آقای آذر شهاب هست

عکس فشنگ های مهام سال 2014

[تصویر: 20151003-093347.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 20151003-092729.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 20151003-093439.jpg]

[تصویر: 20151003-093502.jpg]

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
اگه دقت کنید فرم مرمی هم کلا فرق کرده در مدل 2014

RE: نخجیر 3 - KRALMAGNUM - 2015-10-04 12:18 PM

سلام
مبارکه Khansariha (8)
اقا سعید من با از این فشنگها شلیک کردم اگر در جای مناسب نگهداری شده باشن و باروت و چاشنی نم نکشیده باشه دقت قابل قبولی دارهKhansariha (8)
یا علی

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-10-04 01:02 PM

(2015-10-04 10:15 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
یکی از دوستان نوشته بودند نخجیر 270 با فشنگ ایرانی دقت مناسبی نداره ولی برنو با فشنگ عشایری دقت مناسب میده. آیا نخجیر 3 با کالیبر 8 در 57 هم همینطور عمل میکنه؟

برنو بافشنگ fmgنوک تیزدقتش از مهام سرسربی ( سافت پوینت ) بهتره اما تخریب سرسربی یه چیز دیگست
متاسفانه فشنگای سرسربی ایرانی بخصوص 57*8ها ازنظر شکل مرمی در کیفیتهای مختلفی ساخته میشن گاها بسیار شکیل وگاها افتضاح

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-10-06 12:01 PM

سلام دوستان. من حس میکنم اسلحه ام با زدن شصت، هفتاد تیر الان بهتر داره تیر میزنه فکر میکنم بحث آب بندی برای اسلحه صفر وخشک درسته هرچند خیلی ها معتقد نیستند. اما تجربه شخصی من داره نشون میده اسلحه باید خانش آب بندی شه.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

مثلا شلیک های اول در صد متر گروپ یک سانت تایک ونیم سانت میگرفتم. اما الان گروپش توی صدمتر زیر نیم سانته.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: نخجیر 3 - Saeed-AT44-Long - 2015-10-06 12:53 PM

کارتون درسته حسین جان Khansariha (8)
نیم سانت در 100 متر عالیه Khansariha (256)
با این حساب منم تا الان که 62 تا تیر شلیک کردم دیگه باید خوب شده باشه
گرچه تا الان دقتی ازش ندیدم و همش درگیر این مسئله بودم
ولی امروز با تعمیر کار اسلحم آقای آذر شهاب صحبت کردم گفتند سر لول رو درست کردم و دیگه باید انتظار دقت خوب رو ازش داشت
البته یه چیزی هم گفت که خیلی خوشحالم کرد
گفتند تا الان اینهمه اسلحه دیدم وتعمیر کردم کمتر لولی رو دیدم که انقدخانش سفت و محکم باشه و تعجب میکنم و گفت میتونی بیش از نرمال هم ازش کار بکشی. خلاصه خیلی از وضعیت خان راضی بودند
امیدوارم بعد از گود کردن سر لول دیگه مشکلات تموم بشه