شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - mhrSB - 2012-04-05 06:50 PM

دوست عزیز ورودت به این سایت را تبریک میگم.
صیاد2 ساچمه زنی است و نخجیر3 فشنگ زنی هر کدام برای خودش کاری انجام میده و در رده مجزایی از هم قرار میگیرن.
پس نمیشه باهم مقایسه کرد.وخوب معلومه که نخجیر3 برد و دقت بیشتر نسبت به همه ساچمه زنی ها داره چون هیچ ساچمه زنی نمیتوانه برد مفیدش 700m،800m باشه.پس شما ببین برای چه شکاری میخواهی.
موفق باشی

RE: نخجیر 3 - royal - 2012-04-05 06:59 PM

دوست عزیز صیاد 2 چه ربطیبه نخجیر 3 داره یکی ساچمه زنی یکی گلوله زنی شما اول سوال پرسیدنتونو اصلاح کنید و ببینید برای چه شکاری میخایید Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - moradipoor - 2012-04-05 07:09 PM

(2012-04-05 06:59 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز صیاد 2 چه ربطیبه نخجیر 3 داره یکی ساچمه زنی یکی گلوله زنی شما اول سوال پرسیدنتونو اصلاح کنید و ببینید برای چه شکاری میخایید Khansariha (8)
فرمایشات شما درسته دوستان عزیز و منم اینا رو میدونم اولشم که گفتم شکارچی نیستم و اهل شکار نیستم فقط میخام یه تفنگ بخرم واسه خرید و فروش نهایتش اگه نخام بفروشمش لااقل خیالم راحت باشه که جنس خوب و با کیفیت و دقت در حددو قیمتی 1.5 تومن باشه
اطراف ما شکار بزرگ نیست اکثرا هم میرن شکار کبک و پرندگان که بیشتر شکارچیان منطقمون هم تفنگ ساچمه ای دارن مثل صیاد و روس بنابراین خرید این تفنگ نخجیر 3 واسه من به منظور شکار نیست اما از طرفی هم میخام اگه یه زمانی نفروختمش و نگهش داشتم خیالم راحت باشه که کیفیتش قطعات و ساختش از صیاد بهتره و معایبش کمتر و گرنه برم همون صیاد رو بخرم شایدم یه روزی شکارچی شدم خدا میدونه Khansariha (219)
الان این هدف من از شکار نیست که نوع تفنگم رو تعیین میکنه بلکه برعکس همه این جنس و کیفیت تفنگه که هدف من رو تعیین میکنه که در آینده چکار کنم خوب اینم یجورش دیگه کاملا برعکس بقیه دوستانKhansariha (290)
اگه میخاد بهم حمله کنید و بزنید تو سرم آمادم فقط سوالاتم رو بی زحمت جواب بدید مخصوصا این دوتا
1.هر فشنگ نخجیر 3 قیمتش چنده آزاد؟و سهمیه دولتیش؟
2.هزینه گرفتن جواز چقدره؟
ممنون از همگی

RE: نخجیر 3 - choliche - 2012-04-05 07:18 PM

دوست عزيز
1 هر دونه فشنگ نخجیر 3 دولتي 4 وآزاد 20 هزار
2 هزینه گرفتن جواز 32 هزار تومن
در ضمن نخجیر 3 به شما نميدن يا بايد اسلحه تعويضي داشته باشي يا نظامي از سردار به بالا يا يه پارتي خيلي خفن

RE: نخجیر 3 - mhrSB - 2012-04-05 07:23 PM

(2012-04-05 07:09 PM)moradipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میخاد بهم حمله کنید و بزنید تو سرم آمادم فقط سوالاتم رو بی زحمت جواب بدید مخصوصا این دوتا
ممنون از همگی

حمله کنیم!؟! مگه میدونه جنگه.Khansariha (8)
من شنیدم سهمیه نخجیر3 30تا فشنگش امسال شده 120 هزارT تو همین حدود بود دقیقا یادم نیست.(حدودا هر فشنگ 4000T میشه)ازاد را قیمت ندارم.
وقتی دولتی میخریم جواز هم داره.اگه توی طرحی که انجام شد (سلاح های شکاری بدون مجوز را جواز دار میکردن)و در بعضی استان ها هنوز اجرا میشه بود نزدیک 250،300 هزارT باید پول میدادی ولی وقتی میخوای دولتی بخری دیگه نباید پولی جدا برای جواز بپردازی.

RE: نخجیر 3 - moradipoor - 2012-04-05 07:26 PM

(2012-04-05 07:18 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-05 07:09 PM)moradipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-05 06:59 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرمایشات شما درسته دوستان عزیز و منم اینا رو میدونم اولشم که گفتم شکارچی نیستم و اهل شکار نیستم فقط میخام یه تفنگ بخرم واسه خرید و فروش نهایتش اگه نخام بفروشمش لااقل خیالم راحت باشه که جنس خوب و با کیفیت و دقت در حددو قیمتی 1.5 تومن باشه
اطراف ما شکار بزرگ نیست اکثرا هم میرن شکار کبک و پرندگان که بیشتر شکارچیان منطقمون هم تفنگ ساچمه ای دارن مثل صیاد و روس بنابراین خرید این تفنگ نخجیر 3 واسه من به منظور شکار نیست اما از طرفی هم میخام اگه یه زمانی نفروختمش و نگهش داشتم خیالم راحت باشه که کیفیتش قطعات و ساختش از صیاد بهتره و معایبش کمتر و گرنه برم همون صیاد رو بخرم شایدم یه روزی شکارچی شدم خدا میدونه Khansariha (219)
الان این هدف من از شکار نیست که نوع تفنگم رو تعیین میکنه بلکه برعکس همه این جنس و کیفیت تفنگه که هدف من رو تعیین میکنه که در آینده چکار کنم خوب اینم یجورش دیگه کاملا برعکس بقیه دوستانKhansariha (290)
ممنون از همگی
دوست عزيز
1 هر دونه فشنگ نخجیر 3 دولتي 4 وآزاد 20 هزار
2 هزینه گرفتن جواز 32 هزار تومن
در ضمن نخجیر 3 به شما نميدن يا بايد اسلحه تعويضي داشته باشي يا نظامي از سردار به بالا يا يه پارتي خيلي خفن
ممنونم رفیق
من اون پارتیه رو دارم
یکی بهم گفت جواز شکار برا آهو و گوزن 400 هزار تومنه درسته؟
راستی کیفیت ساخت این نخجیر چطوره؟از معایبش چیزی میدونید؟و اینکه این تفاوت قیمتش با صیاد بخاطر کیفیتشه یا نه بخاطر نوع کاربردشونه؟چون فکر کنم تقاضا برا ساچمه ای بیشتره گرونتره درسته یا نه اگه من اشتباه میکنم کمکم کنید

RE: نخجیر 3 - cordoba - 2012-04-07 11:16 AM

نقل قول :ممنونم رفیق
من اون پارتیه رو دارم
یکی بهم گفت جواز شکار برا آهو و گوزن 400 هزار تومنه درسته؟
راستی کیفیت ساخت این نخجیر چطوره؟از معایبش چیزی میدونید؟و اینکه این تفاوت قیمتش با صیاد بخاطر کیفیتشه یا نه بخاطر نوع کاربردشونه؟چون فکر کنم تقاضا برا ساچمه ای بیشتره گرونتره درسته یا نه اگه من اشتباه میکنم کمکم کنید

جواب تمام سوالاتتون تو همین تاپیک هست ، از اول بخونید.

برای آهو احتمال داره پروانه شکار بدن ولی گوزن رو فکر نمی کنم !

RE: نخجیر 3 - alborzhunting - 2012-04-14 09:56 AM

سلام به همه

.... آیا جنس آلیاز لوله از تولیدات اول تا الان فرقی کرده ؟؟؟ میدونم تو سری های اخیر اصلاحاتی انجام دادن ؟؟؟

درود

RE: نخجیر 3 - hosseinm - 2012-04-14 10:37 AM

آقا اصلاحات که زیاد انجام دادن . هم از لحاظ قنداق و هم از لحاظ منبت کاری
ولی از بابت آلیاژ خدا میدونهKhansariha (256)
یا علی دوست عزیزKhansariha (48)

RE: نخجیر 3 - choliche - 2012-04-14 06:06 PM

دوستان لول هاي سرس اول از اتريش وارد ميشد و تمام فشنكهاي 270 ميشه باش زد اما جديدا اينطور نيست