شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-06-15 05:19 PM

سال 93 ،اما مدل سالهای قبل هم دیدم چه خان ریز وپهن ،همه خوب بودن ،البته یکی دو مورد ساخت سالهای اولیه دیدم که بد از کار در اومده بودن

RE: نخجیر 3 - nimrooz - 2015-06-15 06:38 PM

اصلاحات خاصی روشانجام دادین؟

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-06-15 06:50 PM

توی صفحات قبلی تصویرش هست حدودا بیست صفحه قبل

RE: نخجیر 3 - nimrooz - 2015-06-16 08:54 AM

جناب حقیقی دیدم ،اسلحه بسیار زیبای دارید...همیشه به خوبی و خوشی استفاده کنید...

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-06-16 09:04 AM

ممنون عزیز قابل شمارو نداره

RE: نخجیر 3 - nimrooz - 2015-06-16 09:17 AM

دوربینی رو که بستین برا کالیبر 8 نخجیر کارایی داره؟ بهتر بگم با این قیمتی که داره برا کالیبر 8...

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-06-16 09:22 AM

کارایی داره اما یکم گرونه ونکته اینجاست که این دوربینا فقط وفقط با فشنگای با شناسنامه وخارجی جواب میدن وبا عشایری وجنگی نمیتونی باهاش کار کنی

RE: نخجیر 3 - nimrooz - 2015-06-16 09:26 AM

بله قیمتش بالاست و من هم فشنگ پدر داری ندارم...

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-06-21 01:50 PM

سلام دوستان روز جمعه رفتیم کوهپایه اونجا یه چوپونی زندگی میکنه بهمون زنگ زد دعوتمون کرد میگفت رفتم محیط زیست شکایت کردم چند تا شغال هستن تمام مرغ وخروسامو گرفتن الانم یه توله سگ دارم زورش به شغالا نمیرسه فقط واق واق میکنه در میره شغالا شب تا صبح مزاحمن یه بارم دو تا بزغاله هامو کشتن سمم محیط زیست گفته نزار شاید خرسا و پلنگا بخورن بمیرن جریمه میشی اما اجازه دادن با اسلحه شغالا رو بزنم منم که اسلحه ندارم با محیط زیست هماهنگی کردم بیاین بزنینشون خلاصه ما رفتیم دم عصر رفتیم یه جای مرتفع نشستیم طمعه گندیده گذاشتیم پایین دره خودمون بالا با دو تفنگ 270 کمین زدیم یهو هوا هنوز روشن بود به طرف غروب دیدیم سر وکله دوتا پیدا شد که از کف دره میان ،گذاشتیم بیان نزدیک طعمه فاصله با ما 231 متر بود تا کنار طعمه گذاشتیم بیان نزدیک یهو یکیشون طعمه رو برداشت ودوید رفت سی متر دورتر مشغول خوردن شد اون یکی هم اروم اروم رفت بغلش مشغول شد باد ملایمی میومد دوستم گفت. با شماره یک دوسه با هم دوتاشونو بزنیم گفتم باشه اماده شدیم با شماره سه هردو شلیک کردیم تیر دوستم تنگ بغلش خوابید دمش عین پرچم بالا اومد و تموم کرد تیر منم که کله شو نشونه گرفته بودم خورده بود به مهره های گردن جایی که به کله وصل میشه کله یه طرف افتاده بود لاشه یه طرف ،جایزه مونم لبنیات محلی گرفتیم اومدیم خونه خلاصه جای شما خالی خوش گذشت

RE: نخجیر 3 - sajadm - 2015-06-21 02:16 PM

خسته نباشین البته کشتن حیوانات که به درد استفاده نمیخورن رو من خودم دوست ندارم اما این کار شما و دوستتون مجبوریه دیگه و کشتنشون بهتر از نکشتنشونه در واقع توفیق اجباریه.کله قطع شد؟ واقعا 270 ترسناکه!