شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - Intervention - 2012-02-19 03:45 PM

دوستان ديروز من در اصفهان يک سري به مغازه اقاي روشن زدم
در باره نخجيرهاي جديد اطلاعاتي نداشت اما ميگفت نخجير يک سري 270 سفارشي با لوله بلند تر ميزنه گفتم از دوستان سوال کنم ببينم کسي در اين مورد اطلاعاتي داره
متاسفانه اطلاع رساني نخجير مال عهد دقيانوسه و نه سايتي داره و نه نمايندگي اصلا خريد و فروش معلوم نيست چجوري انجام ميشه

RE: نخجیر 3 - bettles - 2012-04-04 10:29 PM

با سلام...........
دوستان چرا قیمت آزاد نخجیر 3 از قیمت ثبت نامیش اینقدر گرون تره.........و تقریبا 4 برابره.........

RE: نخجیر 3 - snipshooter - 2012-04-04 10:37 PM

دوست عزیز این موضوع به علت تولید کم نخجیر 3 هست . برای خرید نخجیر 3 دولتی باید یه سلاح گلوله زن دیگه تحویل بدی که امکان استفاده نداشته باشه (اوراقی باشه). اگه هم توزیع بشه اسلحه فروش ها فک و فامیل و رفیق مگه ندارن که بخرن و هفت برابر بفروشن آخه عزیز دل ، که خودمونی عرایز بنده یعنی نخجیر سه دولتی را تو خواب ببینید. البته گاهی این سلاح را به نفرات نمونه نیرو های مسلح هم هدیه میدن . در کل بگم سیاستشون اینه که سلاح گلوله زنی تعدادش خیلی زیاد نشه و قیمتش هم گرون باشه که هر بنده خدایی نتونه بخره ( فقط کسایی که مایه دارن یا واقعا گلوله زن نیاز دارن مث گله دارای حرفه ای و عشایر یا شکارچی هایی که اینقدر از شکار ارضا شدن که دیگه فقط شکار کل و قوچ میتونه حال بده بهشون)
یا حق

RE: نخجیر 3 - bettles - 2012-04-04 10:40 PM

ممنون دوست عزیز از پاسختون............ولیکن این همه تفاوت خیلی نامردیه.........نه 2 برابر........نه 3 برابر........4 برابر!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: نخجیر 3 - gorjimahalle - 2012-04-04 10:43 PM

ضمن خوش امد گویی به شما bettles عزیز علتش تولید کم این سلاح هست.خیلی اطلاع رسانی در این مورد کمه.چند تا عکس از نخجیر 3 تقدیم به علاقه مندان[تصویر: 13335666411.jpg] [تصویر: 13335666412.jpg] [تصویر: 13335666413.jpg][تصویر: 13335666414.jpg]

RE: نخجیر 3 - bettles - 2012-04-04 10:47 PM

ممنون دوست عزیز از عکسها...........
والا من برای شکار نخجیرو نمی خوام............فقط می خواستم باش نشونه بزنم برای سرگرمی.......لذا 5 میلیون هزینه کردن برای سرگرمی به نظرم زیاده............لااقل میتونم سرگرمی های ارزونتر پیدا کنم............اما دوست دارم یکی داشته باشم..........ببینم چی میشه........
دوستان می دونید در اهواز از کدام فروشگاه میشه اسلحه نخجیرو تهیه کرد..........من به چندتا سر زدم..........اصلا نخجیرو قبول ندارن که بخوان بیارن...........پزشون خیلی عالیه.......اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم...........

RE: نخجیر 3 - gorjimahalle - 2012-04-04 10:51 PM

زشت ترین قنداق توی تفنگهای شکاری رو نخجیر 3 داره.اصل رو ول کردن به فرع چسبیدن.به جای کار روی سلاح قنداقش رو طرح میدن.چقدر هم مسخره هست.این تفنگ قراره بره به کوه و بیابون مگه قراره بره روی دیوار واسه خوشکلی که قنداقش رو این شکلی کردن.توی بعضی مدلاش قبضه رو انقدر نازک کردن که با کوچکترن ضربه به اون ناحیه میشکنه.اونوقته که کلی خرج میزاره رو دست صاحبش.

RE: نخجیر 3 - bettles - 2012-04-04 10:55 PM

درسته قنداقش یه کم عجیبه...........اما در کل با نمک شده........بیشتر برای نصب رو دیوار ساخته شده.....

RE: نخجیر 3 - gorjimahalle - 2012-04-04 10:56 PM

(2012-04-04 10:47 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا من برای شکار نخجیرو نمی خوام............فقط می خواستم باش نشونه بزنم برای سرگرمی.......لذا 5 میلیون هزینه کردن برای سرگرمی به نظرم زیاده............لااقل میتونم سرگرمی های ارزونتر پیدا کنم............اما دوست دارم یکی داشته باشم..........ببینم چی میشه........
دوستان می دونید در اهواز از کدام فروشگاه میشه اسلحه نخجیرو تهیه کرد..........من به چندتا سر زدم..........اصلا نخجیرو قبول ندارن که بخوان بیارن...........پزشون خیلی عالیه.......اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم...........

دوست عزیز واسه سرگرمی میتونی چیزای ارزونتر پیدا کنی مثل پی سی پی.اونایی هم که قبول ندارن مطمئن باش موجودی نداشتن اگه داشتن انقدر تعریف میکردن که یکی بهت بفروشن

RE: نخجیر 3 - bettles - 2012-04-04 11:00 PM

(2012-04-04 10:56 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-04 10:47 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز واسه سرگرمی میتونی چیزای ارزونتر پیدا کنی مثل پی سی پی.اونایی هم که قبول ندارن مطمئن باش موجودی نداشتن اگه داشتن انقدر تعریف میکردن که یکی بهت بفروشن
ممنون دوست عزیز از راهنماییتان.........حالا این پی سی پی چند قیمته؟.....اینم کم یابه؟...

رفتم تو تاپیک پی سی پی........اونم بد نیست..........اما از اونا داشتم.........تفنگ بادی خوب هم دارم..........حالا می خواستم برم سراغ گلوله زنی.............اما چون یکم قیمتش بالاست.......شاید رفتم سراغ ساچمه زنی........