شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - Intervention - 2012-02-05 11:05 PM

ممنون دوست عزيز شايا جان
شما تو نمايشگاه دقت کرديد اتصال دوربين به تفنگ چجوريه
تو عکسهاي صفحه 9 سه تفنگ روي هم قرار دارند که لوله صاف بدون مگسک دارند و يک قنداق تو رفته عجيب و غريب اما کپ اونها سفيد رنگه و ضاهرا براي اتصال دوربين به تفنگ يک فکرايي کردند اون سه تفنگ هم 270 هستند يا کاليبر ديگه اي هستند
در ضمن تهران جايي نمايشگاه يا نمايندگي نخجير وجود داره که بشه اونجا اخرين مدلها را ديد و خريد کرد

RE: نخجیر 3 - cordoba - 2012-02-05 11:23 PM

قیمت الان چنده؟(البته آزاد؟)

نخجیر 3 خشاب 5 تایی میخوره یا باید بعد از هر شلیک فشنگ گذاری بشه؟(چون تو مسابق تک تک فشنگ میزاشتن)

RE: نخجیر 3 - Intervention - 2012-02-06 12:47 AM

نخجير خشاب 5 تايي ميخوره
قيمت ازاد هم فکر کنم همون بالايي باشه

RE: نخجیر 3 - Hunter - 2012-02-06 03:31 AM

دوستان این نکته را هم اضافه کنم که نخجیر 3 دراوایل خط تولید با کالیبر 308 وینچستر هم تولید میشد ولی الان را خبر ندارم،نقل قول از سید امید(nakhjir)

دوستان صحبت های استاد جاوید را کامل مطالعه کردید!ایشون فرمودن سلاح های ایرانی بعضا شانسی هم هستن!سری های اولیه که لوله وارداتی اتریش بود من به شخصه میتونم بگم واقعا دقت بالایی داره!من داداش خودم برنوی لول متوسط المان داره ولی به دقت نخجیر 3 نیست!

شاید شانس دخیل بوده ولی از من مشکلی نداشته و همیشه دقیق زن بوده!فقط مشکلش مهماتشه!Khansariha (226)

راستش من تا حالا نشنیدم،نخجیر 3 خشاب بخورهKhansariha (214)دوستان گلنگدن و سیستم چکاننده مطابق برنو ساخته شده و از بالا شارژ فشنگ انجام میشه نه توسط خشاب از پایینKhansariha (8)

[تصویر: nakh_3.png]

[تصویر: n_a.jpg]

البته شنیدم 6 خان ان هم در حال تولید است ولی در حد خبر!Khansariha (214)

RE: نخجیر 3 - cordoba - 2012-02-06 04:15 AM

چطوری فشنگ گزاری میشه؟
تک تک ، یعنی بعد از هر شلیک فشنگ بعدی؟!
یا یه دفعه 5 تا فشنگ توش میزاریم؟(مثل خشاب پر کردن)؟

RE: نخجیر 3 - ahmad1373 - 2012-02-06 09:51 AM

اولین بار 5 تا فشنگ مثل برنو توش میذاری و بعد از هر شلیک فقط باید گلنگدن رو کشید تا سلاح دوباره مسلح بشه.
نه مثل ام1 که یه شانه 8 تایی میخوره و به صورت نیمه اتوماتیک شلیک میکنه.

به همین سادگی.... به همین خوشمزگی..... خخخخخخخخخخخ

RE: نخجیر 3 - SHAYA - 2012-02-06 12:21 PM

دوست خوبم من به پایه دوربین توجهی نکردم وتو نمایشگاه از سه نوع قنداق استفاده کرده بودن و فروشگاهی در خیابان فردوسی تهران هست به نام اقای محرابی که اگر مراجعه کنید تفنگ را در اختیار شما میگذارد تا بازذیذ کنید و در ضمن ایشان از تجربه بسیار خوبی برخوردار میباشد ومیتواند شما را جهت خرید راهنمایی کند ضمنا نخجیر خشاب نمیخورد و باید 5 عدد گلوله را به صورت یکی یکی داخل مخزن گذاشت و با هربار شلیک یک گلنگدن کشید اامر دیگری داشتید در خدمتم البته تا انجایی که سوادم اجازه دهد

RE: نخجیر 3 - ahp2009 - 2012-02-06 01:40 PM

مگه نخجیر3 جدیدا ثبت نام هم داره یا نه فقط در شرایط خاص میدن اگه شرایط خاص داره هم ذکر کنید ممنون میشیمKhansariha (8)

RE: نخجیر 3 - cordoba - 2012-02-06 02:22 PM

(2012-02-06 01:40 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه نخجیر3 جدیدا ثبت نام هم داره یا نه فقط در شرایط خاص میدن اگه شرایط خاص داره هم ذکر کنید ممنون میشیمKhansariha (8)

تنها راه گرفتنش اینکه ، یا یک گلوله زن از رده خارج تحویل بدی و بهت حواله نخجیر رو بدن!
یا از قبل جواز گلوله زن به نام داشته باشی!
یا 5 میلیون ناقابل خرج کنی ،آزاد بخریش!
Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - SHAYA - 2012-02-06 05:07 PM

ذقیقا همینطوره که دوستمون گفت البته قیمت در چند روز گذشته بالا رفته