شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - mehti - 2015-04-11 06:16 PM

سلام دوستان.
کسی اطلاع داره قیمت سهمیه ای اسلحه 270 پارسال چند بود.یا همون نخجیر 3.

RE: نخجیر 3 - ln 1 - 2015-04-11 06:41 PM

برای تبدیل به احسن باید حدود 5 تومن به همراه تفنگ اسقاط تحویل میدادین . امسال اطلاع ندارم .

RE: نخجیر 3 - FMJ - 2015-04-11 06:48 PM

قیمت آخری که دارم مربوط به زمستان 1393 :
3760000تومان

RE: نخجیر 3 - يسري - 2015-04-11 07:32 PM

دوستان 270 سوار عزيز
تجربه شليك با اين تير رو داشتيد؟
الان تو بازار هست؟
قيمت ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نخجیر 3 - FMJ - 2015-04-11 10:28 PM

آقای حسین اقا چرا دل ملتو آب میکنی ؟؟؟!!!!
اون از عکسای قلم زنی و چاقو و .... ت ! اینم از عکسای فشنگت!!!!
این 150 گرین های رمینگتون به شرط "اصالت" یکی از بهترین انتخاب ها واسه شکار بزرگ درایرانه / 130 و 140 گرین270 با اینکه بهترین تراژکتری رو دارن و با دوربین های معمولی ای که اکثر ماها داریم _بخاطر افت تیر کمتر_ بهترین شلیک رو ارائه میدن ولی یه مقدار از نظر TKO ذرفواصل بالاتر قدری کم میارن مخصوصا اینکه اونایی که با 270 میرن شکار معمولا وسوسه ی شلیک در فواصل بالاتر قلقلکشون میده ... جالبه که از نظر سرعت تیر نسبت به مرمی های 130 و 140 خیلی پایینتر نیستن و باتوجه به وزن بالاتر انرژی خوبی رو حفظ میکنن.
یک ویژگیه دیگه که نسبت به فشنگهای مشابه در برندهای دیگه مثل سوپر ایکس و سلیربلوث و فیوچی داره فرم خاص شیارهای ستاره ایه روی مرمیه که درعین داشتن بالستیک مشابه تخریب بالاتری رو ارائه میده...
درکل فشنگ 270 قدرتی نمونه ش همین 150 های رمینگتونه... چون بعضی از نخجیر3 ها بدلیل فاصله پرش کم فشنگهای بلندتر مثل همین 150گرین ها بهش نمیخورد کمتر استفاده میشد ولی این مشکل در تولیدات جدیدتر رفع شده و دیگه مشکلی واسه استفاده از فشنگهای سنگینتر وجود نداره ... نوش جون کسایی که بهش دسترسی دارن ...
مرسی از عکس هات.Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)

RE: نخجیر 3 - sajadm - 2015-04-15 11:45 AM

سلام دوستان یه سوال:یکی از دوستان میخواد یه گلوله زن فرسوده بخره تا تحویل بده یه نخجیر دولتی بگیره میخواست بدونه که زمان داشتن سلاح فرسوده هم شرط هست یا اینکه مهم نیس و فقط باید اسلحه فرسوده رو تحویل بده حتی اگه یک روز از به آمدن جواز دائم گذشته باشه.نمیدونم اسلحه چیه ولی قیمتش 2 میلیونه

RE: نخجیر 3 - يسري - 2015-04-15 12:04 PM

اگه اسلحه با جواز فرسوده باشه كارشناس اسلحه مهمات با فروشش موافقت نميكنه خوب
اسلحه بايد در دست فرد فرسوده شده باشه
تا جاي كه من ميدانم
البته كه نشد نداره

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-04-15 12:28 PM

فکرکنم محدودیت 3ساله در همه موارد نقل وانتقال واسقاط سلاح حاکم باشه غیر ازسلاح تحویلی عفو 90که 5ساله و شما برای اطمینان بیشتریه سر به اداره اسلحه ومهمات بزنید یا از یه اسلحه فروش بپرسید میگه چی به چیه

RE: نخجیر 3 - FMJ - 2015-04-15 04:10 PM

با سلام .
اینطور که مسئول اسلحه مهمات شاهرود میگفت و من از حرفاش متوجه شدم انگار در اسقاط سلاح فرسوده و تبدیل باحسن مهم نیست شما چه مدت سلاح رو داشتی و فقط میبایست جواز دائمش اومده باشه ....!!!
البته چون مدت نگهداری سلاح من از سه سال رد شده بود زیاد رو این مورد پرس و جو نکردم اما وقتی بهش گفتم جوازم مال چهار سال قبله گفت اصلا مهم نیست ! فقط مهم اینه که جواز دائم باشه!!!....
یک نکته ی دیگه هم گفت این که اگر مدت اعتبار جواز دائمت (5سال) تموم نشده باشه واسه گلوله زنی جدید جواز موقت صادر میشه و میتونید سلاح رو همون موقع تحویل بگیرید (مثل ساچمه زنی) اما اگه موقع تمدید جواز باشه یا از 5 سال گدشته باشه و اونو تمدید نکرده باشید دیگه بهتون جواز موقت نمیدن و باید تا اومدن جواز دائم سلاح جدید صبر کنید و بعد تحویل بگیرید...
بهترین کار یک تماس یا مراجعه به اداره اسلحه و مهمات منطقه ی محل سکونتتونه که براحتی به روز ترین قوانین رو بهتون میگن...
موفق باشید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - sajadm - 2015-04-15 05:01 PM

ممنون درسته حتما باید تماس گرفت