شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه (/showthread.php?tid=424)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - baracuda - 2013-08-15 03:00 PM

داداش من آکار تحت لیسانس امریکاست حالاکدوم شرکت دقیق یادم نیست البته اگه باشه در ضمن قیمت آزاد آکار 7500میباشد نه 15م من خودم آکار دارم دوسال پیش وفتی میخواستم دولتی بخرمش آکار2300بود و یلدیز هم دولتی داشت که بودجه ام نرسید بگیرم به 3400

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - mahammaham - 2013-08-15 05:26 PM

با اجازه اساتيد
آكار ظاهراً يك شركت مستقل هست كه توليدش در تركيه است و به خيلي جاهاي دنيا صادر ميشه، حالا باز اگر كسي دليلي داره كه كمپاني تحت ليسانس كشور ديگري كار ميكنه بگه ما هم كه آكار داريم بدونيم.
اين هم منبع گفته من:
AKKAR is a sole producer, capable of making the design and manufacturing of all the components that make up the shotgun, in-house via its high-tech design, development and production facilities.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - sattar - 2013-08-15 05:58 PM

با سلام
بنده هم یلدیز دارم به نظرم یلدیز یکی از سلاح های روز دنیا هست که واقعا استاندارد های جهانی درش استفاده شده . تاکنون هم مشکلی باهاش نداشتم . از نظر قدمت کارخانه سازنده از سلاح های دیگر ترک پیشینه بیشتری داره . و مطمئن باشید که سلاحی که استاندارد اروپا را داره به این راحتی اینو بدست نیاورده حتما از نظر کیفی در حد عالی بوه که تونسته این استاندارد را بگیره .
با تشکر از اطلاعات دقیق و با حوصله اقای گرجی محله (300WSM)

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - rezajf - 2013-08-15 06:07 PM

مثل اينكه اختلاف بين آكار و ييلديزاست
قيمت ييلديز mx trap كه من حدود يك سال داشتمش 2500 لير ترك
آكار چرچيل 1400 لير ترك

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - mahammaham - 2013-08-15 07:49 PM

رضا جان منظورتون اينه كه يلديز چون گرونتره بهتره؟
ولي توي سايت شاتگان ورلد خيلي تعريف يلديز تراپ رو كرده بودن كه نسبت به قيمتش مناسبه،
و اينكه يلديز برند معتبر تر و شناخته شده تري هست.

پ ن : من چون شنيده بودم يلديز تراپ پس تيرش مشكل داره قيدش رو زدم، ولي بايد ديد آكار(نابل) چيز بهتري هست يا نه

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - rezajf - 2013-08-15 11:39 PM

مهام جان بحث پس تير نيست دعوا و ملاك مقايسه قيمت بود من هم اعلام قيمت كشور سازنده رو كردم دو سلاح ساخت يك كشور و قيمت در همان كشور همان طور كه در مبحث آكار و بايكال من سعي كردم حقايق را بگويم هر سلاحي در نوع خودش داراي ارزش است و قيمت گذاري صرفا به دليل استحكام و يا دقت نيست زيبايي، آپشن فني ، ارگونومي، وزن و ... ديگر در قيمت گذاري دخيل مي باشند من آكار ديده ام كه در باشگاه تيراندازي هر روزه نزديك به 50 شليك داشته و مدت يكسال كه من به آن باشگاه مي رفتم مشكلي برايش پيش نيامده بود
بله ييلديز مشكل پس تير البته در راند مسابقه بعد از 35 الي 40 شليك داشت و در پس تير عكس العمل مناسبي نداشت ولي آقاي ميرلوحي يك تنه از آكار حمايت مي كند
بنده نه آكار دارم و نه ييلديز ولي دليل نمي شود كه در باره آنها غير منصفانه قضاوت كرد

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - سنگک - 2014-11-13 08:40 PM

با سلام.ییلدیز هم مثل آکار پایین میزنه؟قسمت کپ ییلدیز آلومینیوم هست؟اگر هست زود خش نمی افته؟من هم نه آکار دارم و نه ییلدیز اما دوستانی که زحمت کشیده و عکس داخل سیستم چکاننده دو اسلحه را گذاشته بودند اینطور به نظرم رسید که سیستم چکاننده آکار قوی تر و پیشرفته تر هست.ولی واقعا اگر ییلدیز پایین نزنه سر تره.چون پایین زدن یک سلاح واقعا عیب بزرگی هست آنهم 30 یا 40 سانت در سی متر.