شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه (/showthread.php?tid=424)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - Mercury - 2011-12-15 04:22 PM

از کی تا بحال تفنگ ساچمه زنی ؛ جزو تفنگهای بادی و گازی Air & CO2 Gun شده ؟
به خط پایین دقت کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی / تفنگ بادی و گازی Air & CO2 Gun / مشاوره خرید / تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه

البته ی مطلب دیگه هم به نادرست توی این طبفه بندی قرار گرفته . واقعا دسته بندی ضعیفیه.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی / تفنگ بادی و گازی Air & CO2 Gun / مشاوره خرید / تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه

Khansariha (226) Khansariha (219) Khansariha (256) Khansariha (215) Khansariha (367) Khansariha (48)

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - 300WSM - 2012-01-30 02:49 PM

دوست عزیز لطفا دلیل افتضاح بودن این تفنگ رو بفرمایید.منکه اینطور فکر نمیکنم

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - royal - 2012-01-30 06:55 PM

دوستان من نمیدونم این دیگه چه مقایسه ای هست که بگن برتا از یلدیز بهتره خب هرکس اینو میدونه ولی شما یه نکته مشترک نمیتونید تو این دو تفنگ که زمین تا اسمون فرق دارن پیدا کنید لطفا از اینگونه مقایسه ها بپرهیزید که فایده ای ندارن Khansariha (219)

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - misagh - 2012-03-10 10:08 AM

Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (215)

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - misagh - 2012-03-15 06:32 PM

سلام دوستان من دنبال ادرس سایت تفنگ شکاری زیروه zirve ترک میگردم کسی از دوستان ادرس سایتو داره به من بده ممنون میشم
سلام دوستان من دنبال ادرس سایت تفنگ شکاری زیروه zirve ترک میگردم کسی از دوستان ادرس سایتو داره به من بده ممنون میشم

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - 300WSM - 2012-03-15 07:12 PM

با سلام .زیروه یکی از تولید کنندگان جزء تو ترکیه بود که در حال حاضر با شرکت TORUN ادغام شدهKhansariha (8)

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - royal - 2012-03-15 08:27 PM

تو این طرح جدید دولول زیرو زیاد بودن ولی کیفیتشون افتضاح بود بعضیا اصلا چفت نمیشدن و بعضیا هم وقتی به سر لوله دست میزدید احساس میکردید با اره اهن بر بریده شده داخلش هنوز براده اهن بود !!!!!!!Khansariha (48)

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - 300WSM - 2012-03-15 08:55 PM

تو ترکیه رشد واحدهای تولید سلاح بی نام ونشون عین قارچ میمونه .مثلا این یکی رو ببینین ,هیچ اطلاعاتی در مورد سازندش پیدا نمیشه.اونوقت اگه بیاد ایران بالای سه میلیون قیمتش میشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - choliche - 2012-03-15 09:08 PM

(2012-03-15 08:27 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو این طرح جدید دولول زیرو زیاد بودن ولی کیفیتشون افتضاح بود بعضیا اصلا چفت نمیشدن و بعضیا هم وقتی به سر لوله دست میزدید احساس میکردید با اره اهن بر بریده شده داخلش هنوز براده اهن بود !!!!!!!Khansariha (48)

اينجا بحثه آكار و يلديزه اگه خواستيد درر مورد زيرو با دوستتون تو پ خص.صي بحث كنيد و تايپيكو به احراف نكشيد

RE: تفاوت تفنگ شکاری یلدیز ترکیه با آکار ترکیه - mohamadshabadi - 2012-05-27 11:52 AM

سلام دوستان.من هم یلدیز دارم هم آکار.البته آکار خودمه.بچه ها واقعا حیفه یلدیز رو با آکار مقایسه کنین.یلدیز خیلی سرتره از آکار.من خیلی پشیمونم که آکار گرفتم.میخوام بفروشم یه یلدیز بگیرم.دوستان من تجربه هردوشونو دارم دوستانه بهتون بگم پولتونو برا آکار حروم نکنین.یلدیز در حد برتا هستش.