شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - aghajoon - 2012-07-31 10:02 PM

(2012-07-27 02:07 AM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
روزه نمازتون قبول،یه سوال!
آیا دوربین BSA 6-18X40AO Sweet با یه پایه لئوپلد( فولادی با گارانتی مادام العمر) برای مگنوم 350 جواب میده؟
ضمنا قیمت دوربین در حد نو 150 و پایه هم 150Khansariha (214)

این قیمتی که شما دادید برای این مدل BSA یکمی عجیب ، دوربینهای bsa و مخصوصا سری sweet دوربینهای خوب و با کیفیتی هستند و قیمت این مدل باید بالای 250 باشه و پایه لئوپولد 150 هزاری به درد شما نمیخوره ،شما یه پایه لئوپولد 15 هزاری یک تکه و مخصوص بادی بگیرید ، کارتون به خوبی راه میفته.
البته فکر کنم منظور شما پایه 15 هزار تومنی بوده و اشتباه تایپی پیش اومده
(2012-07-31 07:40 PM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی در مورد دوربین های simons چیزی میدونه؟
چجورین؟
آیا واقعا آمریکایی هستن؟
روی دیانا 56 جواب میدن یا نه؟

ساخت چین و به درد بادی های فنری نمیخوره چون مخصوص خفیف معرفی شده و اصلا ارزش اون پولی که به خاطرش پرداخت میکنید را نداره.
البته دوستانی گرفتند و استفاده کردند و اتفاقا راضی بودند ، ولی ریسکه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - jasem - 2012-08-05 09:11 AM

دوستان سلام
یه دوربین مناسب در حدود 100 تا 140 تومن واسه 52 کالیبر 4.5 چی میتونه باشه؟
از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنند
و یه سوال دیگه اینکه از کجا میشه فهمید یه دوربین تقلبیه یا خوبه؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - HALFMAN2010 - 2012-08-05 11:26 AM

سوال اول
برای 52 با این قیمت اگه نو میخوای به نظر من حتما زوم ثابت بگیر مثلا 4*32 گامو
اگه کارکرده سنتر 3-9*32 گیرت بیاد هم عالیه
سوال دوم
راه بخصوصی نداره

ولی اگه از نمایندگی بگیری احتمال اصل بودنش بیشترهKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - jasem - 2012-08-05 01:26 PM

ممنون از دوستان
امروز رفتم یه مغازه واسه دوربین
یه مدل داشت(اگه اشتباه نکنم )به اسم"کابلاس" 3-9*40 میگفت 120 تومن
به نظر شما خوبه؟خیلی که تعریفشو میکرد
با تشکر از اساتید

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - HALFMAN2010 - 2012-08-05 01:28 PM

نه دادا اگه برای 52 میخوای اینو نگیرKhansariha (8)
تو این رنج قیمت قبلا دوستان از دوربین های بی اس آ سوویت استفاده میکردند و راضی بودندKhansariha (8)
ولی هیچی لیپرز و سنتر پوینت نمیشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2012-08-05 01:33 PM

بی اس آ سوییت سونتین دیگه الان اینقدر نیست ! ولی دوربین خوبیه .خیلی از هم قیمتاش بهتره.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - jasem - 2012-08-05 06:20 PM

دوستان walther چه جوره؟
یه دونه walther 4*32 compact داشت میگفت 145تومن به نظر شما خوبه؟قیافش که خیلی پسندم بود
یه konuspro 4*32 هم داشت میگفت 115 تومن
خواهشا یه راهنمایی بکنید واقعا موندم چی بخرم(واسه دیانا52)-انتخاب دوربین برام سختر از انتخاب تفنگ شدهKhansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - THUNDER - 2012-08-05 06:24 PM

اگر پول بیشتری بذارید یه سنتر 3-9*32بگیرید یا یه دیانا خیلی بهتره...

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - esijoon - 2012-08-05 06:55 PM

جاسم جان شما برای اینکه جواب خوبی رو در حداقل زمان بگیری چندتا مشخصات باید بدی...اول و مهمتر از همه بودجه...بعد اینکه برا چه اسلحه ای و برای چه کاری ( هدف زنی یا شکار) می خوای..بعد هم اینکه آیا دلت به استفاده از جنس دست دوم راضی میشه یا نه؟
اینا رو در یک پست بگو...در پست هایی که دوستان میزنن میبینی که اکثرا متفق القول یه چیز رو معرفی میکنند...
موفق باشی

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - rezakaraj - 2012-08-05 07:10 PM

ولی من بر این عقیده هستم وقتی کسی 700 تومن پول تفنگ میده حداقل باید یک دوربین 300 تومنی هم بخره چون همون قدر که تفنگ مهمه دوربین هم مهمه وقتی یک سنتر پوینت یا لیپرز میخری خیالت راحته که چی خریدی مثلا همون دیانا خریدنه که ادم از کیفیتش مطمئن هست و بدون شک و دودلی میخردش.