شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sunshinetrir - 2012-06-28 06:29 PM

پایه منکه leopoldیه تیکه هست ک خیلی بد نیست.من12 تومن خریدمش.در مورد پایه من اطلاعات زیادی ندارم استاید ج میدن به شما.Khansariha (256)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Shekarchii - 2012-06-29 12:01 AM

دوست من یک سوال دیگه.
آیا شما مگسک رو خودتون در آوردین یا مدل 350 شما اینطوریه؟‌ و آیا سر لولهٰ صدا خفه کنه یا باز هم مدل؟
میشه اینا رو در آورد و اون صدا خفه کن رو به دیانای معمولی وصل کرد؟‌ (لوله تفنگ خوشگل تر میشه)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sunshinetrir - 2012-06-29 12:06 PM

من از اول اینطوری بوده.در ضمن اوم سایلنسر نیست مازل بریک هست ک برای افزایش تولرانس اسلحه به کار میره.مدل این 350 پرو کومپکت پانتر پروفشنال هست.ک ار لینک زیر میتونید ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Shekarchii - 2012-07-01 11:25 PM

دوستان تهران کجا دوربین خوب و اصل میشه پیدا کرد؟ آدرس و اسم مغازه ها لطفا.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2012-07-02 12:22 PM

هیچ جا!!! اگه هم داشته باشن یه قیمتی می گن که پشیمون میشی از خرید دوربین.Khansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - amirjoon - 2012-07-02 07:45 PM

دوستان يه دوربين عالي و دقيق و حساب شده برا تفنگ گلوله زني نخجير3 كاليبر270 كه بشه اهداف بالاي 500 متري تو سايز مثلا گراز يا آهو رو زد و طي شليكهاي مكرر دقتش كم يا خراب نشه چي هست؟
بنظرتون Leapers 8-32x56 Accushot برا اينكار جواب ميده يا نه؟Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ATGroup - 2012-07-02 10:13 PM

مهم اینکه چقدر بخوای هزینه کنی والا دوربین لوپولد 3*9-40 اصلی 1,000,000 تومن واست آب می خوره اگه زوم بالا میخوای که زاواروسکی و اشمیت بندر و نیکون فروشنده معتبر داره می تونی تهیه کنی اما سر کیسه رو باید حسابی شل کنی . حواست به وزن هم باشه یه دوربین مثلا 4*12-50 از یه شرکت معتبر وزن کمی نداره این طور که من شنیدم زاواروسکی از همه سنگین تره . یه چیز جالب اشمیت بندر 20 سال گارانتی کرده !!!!! ببین چه به کیفیتش مطمعن هست که همچین چیزی رو میگه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - oghab - 2012-07-03 11:48 PM

سلام عزیزان

داداش من شنیدم بعضی از مدلای LEOPOLD گارانتی مادام العمر داره !!!

مخلصه همه ی دوستان حسین

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2012-07-04 08:40 AM

(2012-07-03 11:48 PM)oghab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان

داداش من شنیدم بعضی از مدلای LEOPOLD گارانتی مادام العمر داره !!!

مخلصه همه ی دوستان حسین
حسین جان گارانتی مادام العمر برای اون اصلی و دو ملیونی هاست و نه این تقلبی ها Khansariha (214)
دوستان اکثر دوربینهای فعلی بازار ایران که به اسم چینی میشناسیم در واقع اصل چینی هم نیستند یعنی تحت لیسانس شرکت تولید نشدند و بصورت متفرقه این شرکتهای کپی زن چینی دارند تولید میکنند که بلطبع نه گارانتی مارانتی خبری هست و نه کیفیت .
قیمت هم که معلومه تو بازار همین دوربینهای 40 تومنی را 140 هم شده میندازند فعلا که بنداز بندازه خخخخخخ Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2012-07-04 10:00 AM

امیرجان دوستمون ATGroup عزیز درست میفرمایند.Khansariha (8)
اما یک نکته مهم هست Khansariha (214)
شما که برای شکار روی گلوله زنی میخواهید (نخجیر 3)‌ باید دوربینی انتخاب کنید که زوم کمی داشته و بدون پارالکس و قطعا محکم و با کیفیت باشه اگر تمام سلاحهای گلوله زن شکاری و حتی بعضی مدلهای متداول تک تیراندازها را ببینید زوم دوربینهاشون بین 2.5 تا 4 میباشد .
برعکس اگر برای هدفزنی میخواهید تا میتوانید زوم بالا بگیرید درست همین کاری که تمام pcp سواران هدف زن (نه شکاری) انجام میدهند.
اصلا زوم بیشتر بکار شما نمیاد وباعث مشکلاتی برای شما میشه Khansariha (8)

این دوربینهای زوم بالا که مختص هدفزنی انتخاب میشه .
[تصویر: 13413815492.png]
[تصویر: 13413815491.jpg]

و این دوربینهای تفنگهای شکاری عموما ساده و با زوم کم
[تصویر: 13413815493.jpg]

اینم دوربینهای متداول بسته شده نخجیر 3
[تصویر: 13413833461.jpg]
[تصویر: ktftdeyr5xzd6g9choc.jpg]
[تصویر: 990holland1.jpg]