شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - صادق قرنجیکی - 2012-04-16 02:52 PM

(2012-04-16 01:07 AM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من دارم با گفته دوستمون هم موافقم برای تفنگهای ضعیفتر خوبه ولی برای اونایی که لگد زیاد دارن مثل 350 جواب نمیدهKhansariha (8)Khansariha (8)

ممنون دوست عزیز
فک کنم باید صبر کنم تا بتونم یک سنتر پوینت و یا لیپزیر گیرم بیاد

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - gorjimahalle - 2012-04-16 09:02 PM

غرفه دوربین زایس نمایشگاه شکار تهران سال 90[تصویر: 13345953621.jpg]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - adelrenjer - 2012-04-16 09:27 PM

با سلام خدمت شما برو بچه های حرفه ای سایت راستیتش من یه دوربین دیاناao 40*9* 3 دارم که الان قیمتش 230 هستش پس بدونید اصلی . من چند وقته وقتی در شرایط مختلف آب وهوایی بیرون میرم شکار دوربین قلق عوض میکنه یا بعد از چند روز استفاده نکردن باز هم قلق عوض میکنه . تفنگم مگنوم 1000 هستش از لحاظ قدرت ودقت تیربا مگسک عالی عمل میکنه البته مگسکش رو دست کاری کردم با اون حدود 1 سال تیر زدم حدود 20 بسته 250 تای ساچمه گامو سر تخت یعنی شوک تفنگ ازبین رفته بود بعد دوربین بستم تنش میخوام ببینم علت قلق عوض کردنش چیه ازتون ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه که این لامذهب چش شده و کاریش میشه کرد بگه آخه کلی پول روش دادم باز هم ممنون ؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2012-04-16 09:35 PM

والله دوست عزيز فكر كنم علت قلق عوض كردن اون دوربين لگدهاي جناب مگنوم 1000 جنابعالي باشه.Khansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - adelrenjer - 2012-04-16 09:44 PM

آقا خیلی کم لگد داره تازه پایه اصلی گامو داره که 35 تومان خریدم براش؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - morteza - 2012-04-17 09:19 AM

اساتید محترم Khansariha (48)یک سوال : پایه دوربین بغیر از ثابت نگه داشتن مگر کار دیگری انجام میدهد ؟Khansariha (214)
آیا پایه های نوع گران قیمت مثل لرزه گیر عمل میکنند ؟Khansariha (214)
یا اینکه فقط مشکل شل شدن و لقی در پایه های ارزان باعث خراب شدن دوربین میشود ؟
اگر میشود توضیح دهید که یک پایه ارزان بغیر از شل شدن (که باعث از تنظیم خارج شدن دوربین میشود)چگونه میتواند در دقت و پایداری دوربین (چه ارزان وچه گرانقیمت)موثر باشد . خیلی ممنون

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2012-04-17 10:37 AM

(2012-04-16 09:44 PM)adelrenjer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا خیلی کم لگد داره تازه پایه اصلی گامو داره که 35 تومان خریدم براش؟
ممکنه لگدی که به شما وارد می کنه کم باشه ولی شوک ناشی از حرکت جلو و عقب ناگهانی و همچنین ویبره فنر برای دوربین زیاد باشه.
البته یه مشکل دیگه هم ممکنه باشه اونم اینه که شاید طبلکها رو زیاد چرخوندین که کم کم به علت فشار فنر های نگهدارنده دوربین از تنظیم خارج می شه.
آقا مرتضی شما که خودت استادی، پایه دوربین فقط به خاطر پیچ و اینا نیست که گفته می شه مرغوب باشه البته اینا خیلی مهمن ولی شما یه پایه ارزون قیمت رو با دقت بررسی کنین،زوایا و رینگها و در یک راستا بودنشون معمولا یه اشکالاتی داره.همین چند روز پیش داشتم یک پایه لئوپولد(که تازه خیلی خوب هم نیست)با یه پایه متفرقه مقایسه می کردم دیدم رینگ عقب لئوپولد یه مقدار خیلی کم بالاتر از رینگ جلو هست که همین مسئله نیاز به شیم گذاری رو تا حد زیادی کاهش می ده.
و صد البته همونطور که خودتون گفتین شل شدن پیچها و در نتیجه حرکت دوربین در پایه های با کیفیت به ندرت اتفاق می افته.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - adelrenjer - 2012-04-17 11:21 AM

پس با این پایه اصلی و دوربین اصلی تر بازچراقلق عوض میکنه؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2012-04-17 11:26 AM

دوست عزیز شما جوابها رو نمی خونی؟ دیگه چیزی رو ندیده و آزمایش نکرده بیشتر از این نمی شه نظر داد.Khansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - adelrenjer - 2012-04-17 11:33 AM

این چیزایی که شما گفتین امتحان شده هستن. یا علی باز هم ممنون