شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - garro - 2012-03-11 09:16 PM

امکانش هستا با این جریانات
هرچند درجه یکش عالیهKhansariha (290)Khansariha (256)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - farzin122 - 2012-03-11 09:32 PM

تا اونجایی که من می دونم آرم گامو رو گامو های اصل زرد رنگه ولی رو گاموهای چینی که تازه وارد بازار ایران شدن قرمزه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Hunter - 2012-03-12 02:06 PM

(2012-03-10 07:17 PM)ckerico نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز cheytak آیا م اوپتا که گفتید زوم بالا هستش ؟ وایا رد دات و اینجور چیزا رو داره ؟

[
(2012-03-08 10:58 PM)ckerico نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرات دوستان میخواستم برای یه دوربین زوم بالا که رو اسلحه برنو متوسط جواب بده گرون هم نباشه زیر 400 500 باشه
تکانهای تفنگ هم از متوسط به سمت زیاد هست در هنگام شلیک
و ایا دوستان هست کسی که داشته باشه

دوست عزیز چون اسلحه شوک بالایی داره باید دوربین خوب روش ببندی تا بهت حواب بده.

پیشنهاد من به ترتیب ردفيلد ،نایت فورس،لئوپولد و زايس و مئوپتا استKhansariha (8) البته اگه توی این مدلا بتونی مدلی انتخاب کنی که محاسبه ی افت هم داشته باشه که عالیه فکر کنم نایت فورس داشته باشه البته باید توی فردوسی دنبالش بگردی.

هانتر عزیز ردفیلد دو طرف صفحه تلوزیونی دارم خراب شد (خیلی کار کرد) در ضمن زومش هم تا 9 بیشتر نبود .
میشه در مورد نایت فورس بیشتر بگی : زومش ، قیمتش، درجه بندی داخلش
ممنون میشم
[/quote]
سلام.
عرض کنم که دوربین نایت فورس یک دوربین عالی با زوم بالا ودر برخی مدل ها قابلیت محاسبه ی افت تیر را هم داراست.....

اینم کاتالوگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی لینک بالا اطلاعاتی در موردش هست و اگر سوالی بود در خدمتم.

اینم عرض کنم که لئوپلد ها الان اکثرا چینی هستند و علتشم همه میدونن.

اما دوربین میوپتا ساخت چک است و من یه نمونشو دیدم 42*6 بود و کار برنو را راه مینداخت.

موفق باشید.

صالحی جان عذر میخوام مجبور شدم پستتون رو ویرایش کنم چون دادن چنین لینکهای مجاز نیست .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - cheytac - 2012-03-12 02:28 PM

ckerico جان..این مئوپتای دوستم که رد دات و میل دات و اینجور چیزها نداشت..فکر کنم زوم ثابت بود..دقیق یادم نیست راستش.. شفافیتش کع خیلی خوب بود..خودش که خیلی راضیه.. یه بار هم میگفت موقع شکار تفنگم با دوربینش از کوه پرت شد و حدودا یه 30 متری روی سنگها پشتک و کله معلق زد و سالسا و تکنو رقصید تا یه جا گیر کرد..میگفت فکر کردم تفنگم دیگه منفجر شده ولی دیدم در کمال شگفتی دوربینش سالم سالمه حتی تنظیمش هم بهم نخورده.Khansariha (48)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Hunter - 2012-03-13 03:18 PM

مسیح جان داداش هر کی ندونه خودت بهتر از هر کسی میدونی که ما رو این سایت تعصب داریم!شما اصلا پستم حذف میکردی مشکلی نداشت[تصویر: coffeebath.gif]

منم خدایی ناکرده نمیخواستم تبلیغ کنم،تنها لینکی که اینقدر کامل بود همون لینک بالایی بود که برای چریکو جان پیام خصوصیش کردمKhansariha (226)

البته اینم بگم تقصیر شماها هم هست که روی دوربین اسلحه جامع کار نکردید و دسته بندی خاصی براش قائل نشدید!یه تاپیک زدید دوربین در سلاح بادی و گلوله زن بعد برا پرندگان هزارتا تاپیک درست کردیدKhansariha (219)

من خودم چون تخصص دوربین زیاد ندارم اقدام نکردم ولی بهتره دوستان و اساتید همت کنن و انواع دوربین های موجود در بازار را در تاپیک های جداگانه ای معرفی کنندKhansariha (8) اینطوری هم انسجام کاری داره و هم هر کسی میتونه از تجربیاتش با اون برند خاص صحبت کنه!البته در حد پیشنهاده و بستگی به همت دوستان و اساتید دارهKhansariha (214)

برا اینکه تاپیک به انحراف نره باید عرض کنم چریکو جان نمایندگی نایت فورس در کرمانشاهه.
فروشگاه برنو نمایندگی نایت فورس در ایران
08318254463 و 08318239392

از زوم 4-1 داره تا 42-12 Khansariha (8) البته قیمتاش یه خرده بالاست ولی ارزش تیراندازی را دو چندان میکنه.

[تصویر: asas.png]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - masih.hunter - 2012-03-13 05:10 PM

خواهش میکنم دکتر جان Khansariha (8)

با پیشنهاد شما موافقم اینکارو انجام میدم مشگلی نیست .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - siro - 2012-03-15 08:23 PM

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام اعضا.
میشه روش محاسبه صفر اول و دوم دوربین رو بگین.
یعنی صفر اول چند ......باشه صفر دوم.......میشه.
با تشکرKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - siro - 2012-03-15 08:39 PM

ببخشید آقا سهراب عزیز به هر حال تازه کاریمو نیازمند راهنمایی.
فقط میشه بپرسم چیرگانرو از کجا دانلود کنم.
با تشکر....

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Don Corleone - 2012-03-15 10:21 PM

دوست عزیز لینکشو براتون گذاشتم.فایلها و برنامه های مفید برای تیراندازی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arashyakuza - 2012-04-11 08:01 PM

ﺳﻼﻡ
ﻣﻦ ﻳﻪ ﺩﻭﺭﺑﻴﻦ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﮕﻨﻮﻡ 350 ﻣﻴﺨﻮﺍﻡ ﻣﻴﺸﻪ ﺑﮕﻴﻦ ﭼﻪ ﺩﻭﺭﺑﻴﻨﻲ ﺧﻮﺑﻪ ﻭ ﺭﻭﻱ ﺍﻳﻦ ﺗﻔﻨﮓ ﺳﺎﻟﻢ ﻣﻴﻤﻮﻧﻪ؟
ﻟﻄﻔﺎ ﺑﻬﺘﺮﻳﻨﺸﻮ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﻫﺴﺖ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﻛﻨﻴﻦ
ﻣﻤﻨﻮﻥ