شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - MEHDI - 2012-01-25 12:52 PM

رویه شادوو بیشتر دوربینا جواب میده ولی از من به شما گفتن که اسلحه چیزیه که هیچ وقت آدم رو ارضاءنمیکنه امروز شادوومیگیری بعدش با یه 350 ساچمه میپرونی و اونوقته که فرق یه اسلحه پدر و مادر دار رو میفهمی بعدش مطمئن باش میری دنبال 350 بعدش پی سی پی و الی آخر
پس اینو همیشه مد نظر داشته باش دوربین یه وسیله جانبیه
هر اسلحه ای که داشته باشی باید دوربین روش بزاری پس همون اول یه دوربین خوب بگیر تا اگر بعدا مثلا350گرفتی باز دنبال یه دوربین واسه اون نباشی
من خودم تجربه هایه خوبی از دوربینهایه زیر 120تومن ندارم
تاسکو -نوریکا-بوشنل -و چند تا برند دیگه که خاطرم نیست همشونو رویه 350ترکوندم فقط دوربینی که تا بحال برام دووم آورده سنتر پویینت بوده3*9*32 که اونم لایتش از کار افتاده
سنتر پویینت فعلا به نسبت قیمتش بهترین گزینه استKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - alirezaa - 2012-01-25 01:20 PM

(2012-01-25 12:52 PM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویه شادوو بیشتر دوربینا جواب میده ولی از من به شما گفتن که اسلحه چیزیه که هیچ وقت آدم رو ارضاءنمیکنه امروز شادوومیگیری بعدش با یه 350 ساچمه میپرونی و اونوقته که فرق یه اسلحه پدر و مادر دار رو میفهمی بعدش مطمئن باش میری دنبال 350 بعدش پی سی پی و الی آخر
پس اینو همیشه مد نظر داشته باش دوربین یه وسیله جانبیه
هر اسلحه ای که داشته باشی باید دوربین روش بزاری پس همون اول یه دوربین خوب بگیر تا اگر بعدا مثلا350گرفتی باز دنبال یه دوربین واسه اون نباشی
من خودم تجربه هایه خوبی از دوربینهایه زیر 120تومن ندارم
تاسکو -نوریکا-بوشنل -و چند تا برند دیگه که خاطرم نیست همشونو رویه 350ترکوندم فقط دوربینی که تا بحال برام دووم آورده سنتر پویینت بوده3*9*32 که اونم لایتش از کار افتاده
سنتر پویینت فعلا به نسبت قیمتش بهترین گزینه استKhansariha (8)
داداش اینو خوب اومدی
هنوز شادو نخریده تصمیم گرفتم دیانا 31 بگیرم
الان دارم تحقیق میکنم یکمی بزارم روش شادو 31 بخرم
(2012-01-25 12:01 PM)sorooshsaharfekr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Bushnel 4-12*40 53000
34000 Leupold 4*32
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیرضا جان از شهرستان ما برای کشتی زیاد میان اونجا هواشونو داشته باشین

ممنون داداش من در حدی نیستم که هوا داشته باشم
هفته ای یکی دوبار میرم تمرین شایدم هر دو هفته یه بار فقط یه تمرین سبک میکنم برمیگردم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sorooshsaharfekr - 2012-01-25 01:27 PM

shadow31جدیده؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2012-01-25 06:04 PM

علیرضا جان از من به شما نصیحت داداش دوربین ارزون نگیری فایده اش بیشتره چرا؟
اول با مگسک تیراندازی می کنی تیراندازیت بهتر می شه.
دوم پولی که با زحمت در آوردی رو مجبور نیستی با خراب شدن دوربین که 100% اتفاق می افته بندازی دور.
صبر کن بودجه ات که کافی شد دوربین خوب بگیر.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - majid1234 - 2012-01-25 06:52 PM

(2012-01-25 06:04 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علیرضا جان از من به شما نصیحت داداش دوربین ارزون نگیری فایده اش بیشتره چرا؟
اول با مگسک تیراندازی می کنی تیراندازیت بهتر می شه.
دوم پولی که با زحمت در آوردی رو مجبور نیستی با خراب شدن دوربین که 100% اتفاق می افته بندازی دور.
صبر کن بودجه ات که کافی شد دوربین خوب بگیر.Khansariha (8)

آقا مهدی درست میفرمایند.جنس ارزون(مخصوصا" دوربین) کار نمیکنه و گرانتر برای آدم تمام میشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sorooshsaharfekr - 2012-01-25 07:26 PM

به قول اینگلیسیا ما اونقدر پولدار نشدیم که جنس ارزون بخریمKhansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - alirezaa - 2012-01-25 09:08 PM

میخواستم برای چینی دوربین بخرم
اما میخوام چینیو بفروشم گوشیمو هم بفروشم فقط دیانا 31 بخرم Khansariha (226)
البته قیمتا شدیدا نجومی شد Khansariha (172)
از دوستم 50 تومن قرض کردم تازه پولم شد 300اما فهمیدم قیمتا وحشتناک رفت بالاKhansariha (172)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sorooshsaharfekr - 2012-01-25 09:20 PM

شادو1000کپ فلز بگیر حال کن هم دقت داره هم قدرت من برای خرید شادو1000پدرهرچی سایتو دراوردم اینم یه سایت برای نشون دادن قدرت شادو1000 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - severus snape - 2012-01-25 11:34 PM

دوستان یه چیزی که برام مشکل شده اینه که تنظیم توی زاویه های تند رو به بالا مثل روی ستون یا درخت بلند با مستقیم فرق میکنه کسی اطلاعی از حد و حدود این نداره؟؟؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sorooshsaharfekr - 2012-01-26 11:46 AM

اون موقع باید دقیق بگیری روش فقط اگه یه کم دور بود با توجه به برد اسلحه ت باید مقداری پایین تر بگیری چوت تیر اول یه مقدار از مگسک با تر میره بعد از چند متر متوازی میشه یه مقدار که دور تر بره افت میکنه که اگه به صورت 90درجه باشه دیگه افت نداره وفقط تو یه فاصله ای یه ذره بالا میزنه که در شکار مهم نیست Khansariha (214)