شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - aliram - 2012-01-21 08:07 PM

سلام دوستان گرامی من تفنگ گامو وایپر مکس دارم لطفا یک دوربین مناسب معرفی نمایید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arash1324 - 2012-01-21 10:22 PM

(2012-01-21 07:44 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همگی. میخواستم نظر دوستان را راجع به دوربین bsa تلویزیونی بدونم. ایا کسی استفاده کرده . ایا روی دیانا 54 جواب میده . زومش هم 3-9 هستش. ظاهرش خوبه قیمتش هم حدود 120 تومنه الان
سلام دوربين خوبيه فكر كنم از حريري مي خواي بخري . اين دوربين قبلا به 80 هزار تومان هم ميداد قيمت 120 هزار تومان براش زياد باشه . پاساژ حكيم طبقه پايين هم برو اونجا هم مغازه اولي مدل ديگه بي اس آ داره فكر كنم 3 به 12 در 40 باشه . اگه عجله نداري تا برم ببينم دوستان چي دارن شايد ارزون تر پيدا شد .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - alirezaa - 2012-01-24 12:45 PM

سلام یه سوالی داشتم
دامادمون دیانا مگنوم داره حدود 150 تومن هم برای تفنگ دوربین خرید
اما دوربینش از هر فاصله یه جوری میزنه یا بالا میزنه یا پایین میزنه هر دفه یه جا میزنه
منم حدودا 7-8 سال پیش به تفنگ چینی دوربین زده بودم از هر فاصله یه تنظیم میخواست که اعصابمو خرد کرد زدم شکستمش
یکی از دوستام میگفت واسه دوربین پول نده رو بادی جواب نمیده
.... برای شکار با دوربین ،دوربین رو باید برای هر فاصله تنظیم کرد ؟؟ مثلا میشه با یه تنظیم هم از 20 متری خال زد هم 10متری 40 متری؟؟؟!!!
به احتمال زیاد میخوام شادو 1000 بخرم نمیدونم براش دوربین بخرم یا نه آخه هر دوربینی خردیدم فقط اذیتم کرد هر بار میرفتم شکار فقط 50 تا ساچمه تنظیمش میکردم
از 10 متر به پایین بالا میزد، فاصله های دور پایین میزد

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sorooshsaharfekr - 2012-01-24 01:19 PM

علی جان دوربین همه ی اسلحه ها همین طوریه اگه تو مثلا تو فاصله ی 20متری صفر ش کرده باشی تو اونجا خال می زنه ولی توفاصله ی کمتر بالا و تو فاصله ی بیش تر پایین میزنه.
اگه میتونی با این تفاسیر باهاش کار کنی خب خیلی خوبه ولی اگه نمیتونی بی دوربین بهتره .
راستی شادو1000اسلحه ی خوبیه چه با دوربین چه بی دوربین خوب میزنه البته فلزش بهترهKhansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - alirezaa - 2012-01-24 02:06 PM

پس بهتره یه دوربین 5000 تومنی برای تفنگ چینی خودم بخرم تا به کار با دوربین عادت کنم
به نظر من لذت شکار تو شکار کردن با دوربینه
خیلی سخته تو شکارت فاصله رو تخمین بزنی بعد شلیک کنی ببینی تخمینت درس نبودKhansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - MEHDI - 2012-01-24 10:13 PM

دوست عزیز اگه شکارتون کبوتر و یا حیوونی تویه این اندازه هست شما دوربینتون رو تویه 30متر صفر کن اونو قت راحت از 10تا 45متر رو همون خال بزن شکارت انجام مبشه
این بحثهایی رو که میگن برایه بالا و یا پایین زدن دوربین بیشتر برایه هدف زنی تو ابعاد کوچکه
اما شکار اگه اندازه کبوتر باشه تویه همون فاصله ها که گفتم افت2تا4سانتی ساچمه باعث از دست رفتن شکارتون نمیشه
البته اینو بگم اگه از ساچمه مناسب استفاده بکنین ضریب خطاتون کمتر میشه
این در مورده افت ساچمه بود اما دوربین رو تا میتونید بهتر انتخاب کنید
مطمئن باشید کیفیت دوربین رویه دقت شما تاثیر داره به گمون این نباشید که مثلا شادوو لگدش کمه و دوربین خراب کن نیست پس یه 5تومنی باید خوب جواب بده
لگد پذیریه دوربین فقط یکی از خصوصیات خوبه دوربینه اما اگه میخواهید از حداکثر دقت سلاحتو.ن استفاده کنین دوربین خوب و با کیفیت رو فراموش نکنین

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - alirezaa - 2012-01-24 11:16 PM

(2012-01-24 10:13 PM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اگه شکارتون کبوتر و یا حیوونی تویه این اندازه هست شما دوربینتون رو تویه 30متر صفر کن اونو قت راحت از 10تا 45متر رو همون خال بزن شکارت انجام مبشه
این بحثهایی رو که میگن برایه بالا و یا پایین زدن دوربین بیشتر برایه هدف زنی تو ابعاد کوچکه
اما شکار اگه اندازه کبوتر باشه تویه همون فاصله ها که گفتم افت2تا4سانتی ساچمه باعث از دست رفتن شکارتون نمیشه
البته اینو بگم اگه از ساچمه مناسب استفاده بکنین ضریب خطاتون کمتر میشه
این در مورده افت ساچمه بود اما دوربین رو تا میتونید بهتر انتخاب کنید
مطمئن باشید کیفیت دوربین رویه دقت شما تاثیر داره به گمون این نباشید که مثلا شادوو لگدش کمه و دوربین خراب کن نیست پس یه 5تومنی باید خوب جواب بده
لگد پذیریه دوربین فقط یکی از خصوصیات خوبه دوربینه اما اگه میخواهید از حداکثر دقت سلاحتو.ن استفاده کنین دوربین خوب و با کیفیت رو فراموش نکنین

ممنون داداش راهنماییتون خیلی مفید بود
دوربین مناسب برای شادو هزار چه چیزیو معرفی میکنین و قیمتش در چه حدیه
مطالب دوستان رو خوندم احتمالا دلیل چپ و راست زدن دوربین دامادم لگد سنگین تفنگشه که باعث شد دوربینش قاطی کنه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sorooshsaharfekr - 2012-01-24 11:39 PM

90هزار GAMO 4-12*40 WR
120هزار GAMO 4*32 IRWR
البته با بالا رفتن قیمت یورو و دلار فک کنم قیمتا رفته بالاKhansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - alirezaa - 2012-01-25 12:26 AM

(2012-01-24 11:39 PM)sorooshsaharfekr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
90هزار GAMO 4-12*40 WR
120هزار GAMO 4*32 IRWR
البته با بالا رفتن قیمت یورو و دلار فک کنم قیمتا رفته بالاKhansariha (214)

دمت گرم داداش ولی مثل اینگه نگرفتی چی میگمKhansariha (364)
یه چیزی تو مایه های 40 50 تومن میخوام حالا اگه جا داشت کمترKhansariha (375)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sorooshsaharfekr - 2012-01-25 12:01 PM

Bushnel 4-12*40 53000
34000 Leupold 4*32
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیرضا جان از شهرستان ما برای کشتی زیاد میان اونجا هواشونو داشته باشین