شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - aghajoon - 2011-10-12 01:48 AM

(2011-10-12 12:28 AM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان من میخوام یه دوربین سنتر 4-16*40 بخرم.توی سایتهای خارجی که نگاه کردم اکثرا روی گلوله زنی بسته بودن.حالا برای 52 مناسبه بخرم؟

توپ توپ ، ببند روی 52 و باهاش زندگی کن.

البته باید از ساچمه مناسب هم استفاده کنی تا بتونی هنر تفنگ را درک کنی.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ARROW - 2011-10-15 05:39 PM

دوستان ایا قابلیت قفل کردن صفر دوربین توسط پیچ الن در این سری از دوربینای لیپرز و سنتر حذف شده؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sohrab30 - 2011-10-15 05:54 PM

دوست عزیز اگر اشتباه نکنم سنتر دهنه 40 هنوز این امکان را دارد ولی لیپرز ها نداره و به نظر بنده تاثیر زیادی نداره این قفل چون با درپوش دستکاری نمیشه و امکان نداره خودبخود تغیر بکنه!Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ARROW - 2011-10-15 06:11 PM

اقا سهراب اخه تنظیم دوربین بیشتر با ضربه بهم میخوره نه با دستکاری.به نظر من حذف کردن اون پیچ الن نمیتونه یه مزیت باشه.یعنی ممکنه با حذف اون پیچ الن که نقش قفل کردن صفر دوربین در برابر لگد تفنگ رو داشت,زود زود تنظیم دوربین بهم بخوره.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sohrab30 - 2011-10-15 06:31 PM

نه دوست من بنده نگفتم مزیت هست ولی با ضربه ی که شما فکرشو میکنی اون طبلک تکون نمیخوره چون زیر اون یه ساچمه داره که یه جورایی کار قفل رو انجام میده و از تکون خوردن طبلک جلوگیری میکنه و هستند دوستانی که از قبل 32*9-3 سنتر رو داشتن و اون الن رو نداشته و مشکلی تو بهم خوردن تنظیم ندارن دوست عزیز اگر برای شما اون مهم هست از دوربین دهنه 40 سنتر پوینت استفاده کن!Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - صادق قرنجیکی - 2011-10-19 12:39 AM

منم یک 350 مگنوم دارم و می خوام یک دوربین جدید واسش بگیرم
با راهنمایی دوستان ؟
آقا مسیح دو تا مدل از برند سنتر پوینت توصیه کردن :
CENTER POINT 6*32
,
CENTER POINT 3-9*32
دوتاشون از نظر ظاهری قشنگن البته دومی قشنگتر ولی خوب با لگدهای 350 مگنوم فک کنم 6*32 بهتر باشه چون ساختمان ساده تری داره ؟ نظر شما دوستان چیه ؟
Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-10-19 09:42 AM

(2011-10-19 12:39 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با راهنمایی دوستان ؟
CENTER POINT 6*32
,
CENTER POINT 3-9*32
دوتاشون از نظر ظاهری قشنگن البته دومی قشنگتر ولی خوب با لگدهای 350 مگنوم فک کنم 6*32 بهتر باشه چون ساختمان ساده تری داره ؟ نظر شما دوستان چیه ؟
Khansariha (8)
همینطوره که فرمودید هردو خوبند ولی بنظرمن اولویت به همان ترتیبی که نوشتی هست . موفق باشید Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mostafa822 - 2011-10-21 01:56 PM

(2011-10-19 12:39 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با راهنمایی دوستان ؟
CENTER POINT 6*32
,
CENTER POINT 3-9*32
Khansariha (8)

سلام دوست من
من هم 350 دارم بعد از کلی گشت گذار توی اینترنت، یه دوربین بارسکا ridgeline 4-16x44 گرفتم الان هم بعد تقریبا 2000 شلیک مثل اوله، هیچ اشکالی نمی تونم ازش بگیرم، البته در ابتدا نظرم روی دوربینهای ساده مثل 32*4 بود. الان هم خوشحالم که دوربین با زوم ثابت 4 نگرفتم.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - amir74 - 2011-10-21 02:42 PM

دوستان کسی کاتالوگ دوربین های سنتر و لیپرزو داره خیلی نیازمهKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - abbasi - 2011-10-21 06:45 PM

(2011-10-21 02:42 PM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی کاتالوگ دوربین های سنتر و لیپرزو داره خیلی نیازمهKhansariha (8)

اگه میگشتی همینجا پیدا میکردی داداش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فی فدا