شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - MEHDI - 2011-10-02 12:14 PM

متشکر استاد
فکر کنم این یا یه چیز شبیه همین همون مشکلیه که من دارم و فعلا بر طرف نشده
و فکر میکنم تویه همه اسلحه ها (بادی)نباشه چون بیشتر رویه 52 و 54 دیده شده

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - jeri - 2011-10-02 12:16 PM

سلام
دوربين گامو 6-24*50 قيمت 180 تومن و پايه دو تيكه گامو چهار پيچ قيمت 15 تومان براي at44 مناسبه ؟
البته دوستان قبلا در تاپيك مشاوره خريد سلاح بادي راهنمايي كردن ولي دوست و همشهري عزيزم علي اقا ميگه گامو خوب نيست من هم فعلا دوربين بهتر از گامو كه 6-24*50 باشه و ميل دات هم داشته باشه تا قيمت 250 تومن چيزي پيدا نكردم .
مشهد كه هيچي نيست - فروشگاه الماس هم نداشت و فروشگاه سمسار زاده همين گامو رو داشت !
حالا به نظر شما با توجه به بودجه من همين رو بگيرم يا نه ؟
با تشكر

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saeedglx - 2011-10-02 12:27 PM

با این بودجه فعلا اگه دوربین دیانا پیدا کنی بهتر از این مدل گامو هست
من این مدل قبلا دیدم تصویر خیلی بسته ای میده و میل دات خیلی ریزی داره که بسختی میشه استفاده کرد

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sorena - 2011-10-02 12:51 PM

(2011-10-02 12:16 PM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوربين گامو 6-24*50 قيمت 180 تومن و پايه دو تيكه گامو چهار پيچ قيمت 15 تومان براي at44 مناسبه ؟
البته دوستان قبلا در تاپيك مشاوره خريد سلاح بادي راهنمايي كردن ولي دوست و همشهري عزيزم علي اقا ميگه گامو خوب نيست من هم فعلا دوربين بهتر از گامو كه 6-24*50 باشه و ميل دات هم داشته باشه تا قيمت 250 تومن چيزي پيدا نكردم .
مشهد كه هيچي نيست - فروشگاه الماس هم نداشت و فروشگاه سمسار زاده همين گامو رو داشت !
حالا به نظر شما با توجه به بودجه من همين رو بگيرم يا نه ؟
با تشكر

درود
فکر کنم عبدالرحمن یکیشو برا فروش داشت یه تماسی با ایشون بگیر تازه خریده میخواست بفروشه قیمتم پایین می داد

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mmdsniper - 2011-10-02 12:52 PM

سلام
استاد جان من هم همین مشکل رو داشتم البته با پایه های دو تیکه که خیلی اذیتم میکرد و اول فکر میکردم تفنگ ایراد داره یا ساچمه ها کیفیت ندارن ولی بعد از بستن پایه یک تیکه این مشکل حل شد اما ایندفعه مشکل بالا و پایین شدن محل برخورد ساچمه تو فواصل مختلف (از نزدیک . مثلا 4 یا 5 متری تا بعد از 10 متری صفر دوربین) رو داشتم که یکم دردسر توی شلیک با زاویه رو بیشتر میکرد مثلا اگر پرنده بالای تیر برق و پشت نبشی اون بود به طوری که نصف یا کمترش معلوم بود زدنش خیلی سخت میشد .
خلاصه رفتم سراغ تنها مغازه فروش لوازم شکار که باهام دوسته و نصف مغازه اش رو به هم ریختم تا یه پایه یک تیکه و با ارتفاع کم پیدا کردم و بعد از بستن اون روی تفنگ خیال خودم رو راحت کردم .
الان دیگه فرقی نمیکنه که هدف کجا و در چه ارتفاعی باشه . وقتی بعلاوه رو روش میزارم (البته تا فاصله 60 متری) مطمئنم که تیر بهش میخوره و همین باعث شده بیشتر از تفنگ و تیراندازی خوشم بیاد.
دلیل رو هم که خودتون بهتر میدونید . وقتی دوربین و لوله در یک راستا باشن تو فواصل مختلف انحراف نداریم و اگر خط سیر ساچمه به خط دید نزدیک باشه ایندفعه مقدار بالا و پایین شدن محل برخورد ساچمه به کمترین میزان میرسه که همین باعث دقت در تیراندازی میشه.
این هم عکس پایه دوربین یک تیکه کوتاه و پایه های قبلی که استفاده میکردم .
[تصویر: DSC01015.jpg]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Ali579 - 2011-10-02 12:54 PM

دوربینهای BSA هم هست ولی نمیدونم بهتر از گامو باشن یا نه؟ با نمایندگی گامو تماس بگیرید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - abbasi - 2011-10-02 01:24 PM

گامو پشیمونت میکنه ........... واسه کار راه اندازی اگه عبدالرحمن قصد فروش داشته باشه خوبه ازش بگیری ولی اگه بخوای نو شو بگیری بیخیال شی بهتره با همون مگسک بزن و صبوری کن تا یه دوربین خوب گیرت بیاد وگرنه گامو ... هزینه اضافیه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arash1324 - 2011-10-02 03:47 PM

(2011-10-02 12:27 PM)saeedglx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با این بودجه فعلا اگه دوربین دیانا پیدا کنی بهتر از این مدل گامو هست
من این مدل قبلا دیدم تصویر خیلی بسته ای میده و میل دات خیلی ریزی داره که بسختی میشه استفاده کرد

سلام
درخصوص دوربين ديانا آقاي صبوري از بچه هاي همين سايت گرفته به 250 هزار تومان كه اولش خوب بود ولي اون انتظارات رو برآروده نكرد رفت پس داد به نظرم از حاج مسيح يه مشورت بگير يا جناب داويد البته دوستان ديگه اي هم هستند ولي اين اساتيد بصورت تخصصي راهنمايي ات مي كنند

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saeedglx - 2011-10-02 06:19 PM

نقل قول :درخصوص دوربين ديانا آقاي صبوري از بچه هاي همين سايت گرفته به 250 هزار تومان كه اولش خوب بود ولي اون انتظارات رو برآروده نكرد رفت پس داد به نظرم از حاج مسيح يه مشورت بگير يا جناب داويد البته دوستان ديگه اي هم هستند ولي اين اساتيد بصورت تخصصي راهنمايي ات مي كنند

درسته دوبین های دیانا مثل این که روی فنری خوب جواب ندادن
ولی باید به این نکته توجه کنیم که ایشون این دوربین روی AT44 سوار میکنند که مشکل نداره

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - aghajoon - 2011-10-02 11:01 PM

من اگه pcp داشتم دیگه خیلی برای دوربین مته به خشخاش نمیذاشتم
واسه pcp زوم بالا و رتیکل خوب شرطه، البته ناگفته نمونه که دوربینهای گامو روی pcp هم خوب جواب نداده ، حالا چرا من دقیقا نمیدونم ،

یه دوربین که توی بازار پیدا میشه و قیمت مناسبی هم داره و فکر کنم روی pcp خوب جواب بده دوربین 24-6 تاسکو ، که علی آقا خالزن یکیش را داره و میتونید اطلاعات تکمیلی را از ایشون بگیرید