شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-08-17 11:50 PM

ارزش این دوربینهای لیزری با محاسبات دیجیتالی مناسب مسافتهای کوتاه و pcp ها نیست اینها مخصوص تفنگهای گلوله زنی و اسنایپرهاست اولین اصلشان استفاده از یگ نوع گلوله مشخص هست و این گلوله ها هم افتشان کم است و تنظیمات خاصی روی دوربین براش متصور هست .
البته ممکنه بشه یک سری تنظیمات را بهش داد و تا حدودی ازش در pcp ها استفاده کرد ولی تاکنون بصورت گسترده و پیشنهاد شده برای pcp ها دیده نشده اولین مشکل تفنگهای پنوماتیک یا pcp ها تنوع زیاد ساچمه هاش هست و این کار را برای استفاده از این دوربین گرانقیمت بی ثمر میکنه Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - golpesar - 2011-08-18 12:05 AM

بنظر منم خیلی ضایعه. فقط برای ( لطفا از كلمات مشكل دار استفاده نشود ) به درد میخورهKhansariha (367) وگرنه اگه از تور و تله واسه شکار استفاده کنیم سیگینتره

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - craftsman - 2011-08-21 10:51 AM

دوستان عزيز
اشتباه نكنيد اين دوربين عليرغم ظاهر گول زننده و تكنولوژي استفاده شده ش قيمت زيادي نداره!!!
Burris® Eliminator™ 4 - 12x42 mm Laser Scope =$899.97
اينم لينك آمازون اگه كسي ميتونه خريد كنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونجور كه ميبينيد زومش حد اكثر 12xهست اصلا فكر مقايسه اين دوربين رو با دوربينهاي زايس و سواروسكي و نايت فورس رو نكنيد!!!همونطور كه هيچوقت رنو لوگان رو با بنتلي كنتيننتال نميتونيد مقايسه كنيد.
شركت بوريس دوربينهاي خوبي ميسازه اما قابل مقايسه با سازندگان طراز اول نيست شايد با كلي ارفاق بشه اونو با ردفيلد و لئوپولد و مئوپتا مقايسه كرد اما با سه مارك اول بهيچ وجه!!

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saburi - 2011-08-29 10:12 PM

باسلام به همه دوستان گل :
بنده خواستم يه چيزو خدمت رفقا بگم درمورددوربين ديانا ؟

آقا اين شركت ديانا (چين )عجب گندي زدن مايه دوربين 42*24*6 گرفتيم بعداززدن حدود 300 تيرعجيب بهم ريخت Khansariha (226)

البته بنده ازفروشنده 6 ماهي ضمانت گرفته بودم كه خداروشكارمرجوعش كردم Khansariha (219)

رفقا مواظب به اين دوربين هاي ديانا باشيدوازبروبچه هاي سايت خصوصادادا مسيح يه مشاوره بگيريدKhansariha (8)

البته يه اعتباررديف به دادا مسيح هم اضاف شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخ

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - s.solhi - 2011-08-29 10:38 PM

دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی برای خرید دوربین برای وایرخ 80 بفرمایید.بودجه هم زیر 300 ممنون.دوربینم که آقا مسیح هوامونو داره انشا...

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mostafa822 - 2011-08-29 10:43 PM

سلام دوستان
یه ماه پیش یه دوربین barska ridgeline 4-16x44 برای مگنوم 350 گرفتم اگه بگم تو 100 متر راحت میشه یه قوطی ساچمه رو زد اغراق نکردم(4 تیر از 5 تا) بعلاوه دوربین به حدی ظریف است که راحت می تونی اونو تو 100 متر رو چشم گنجشک قرار بدید(بعلاوه مدل P4) کیفیت تصویر عالی، در کل خیلی ازش راضیم، البته هنوز برای نتیجه گیری یه کم زوده، تا چند روز پیش روی پایه یک تیکه بلند نصب بوده دیروز یه پایه یک تیکه پایه کوتاه رو بردم تراشکاری بدنه اش رو لاغر کردم و دوربین رو این پایه نصب کردم فکر کردم اگه فاصله دوربین از تفنگ کمتر باشه بهتره البته اگه دوستان در این مورد نظری دارن ممنون میشم بیان کنن.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - amir74 - 2011-08-29 11:56 PM

دوست من این دوربینرو چن خریدی؟
مخصوص بادیه؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Benjamin_Marauder - 2011-08-30 03:02 AM

(2011-08-29 10:38 PM)esf_siavash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی برای خرید دوربین برای وایرخ 80 بفرمایید.بودجه هم زیر 300 ممنون.دوربینم که آقا مسیح هوامونو داره انشا...

دوست عزیز اگر زیر 300 می خوای هزینه کنی..صبر کن تو همین سایت خبرهای تازه ای از دوربینهای لیپرز و سنتر پوینت خواهد شد.........دوربینهای خیلی خوبی هستند و با این بودجه براحتی می تونی بگیری...........

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arash1324 - 2011-08-30 09:25 AM

(2011-08-29 10:12 PM)saburi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام به همه دوستان گل :
بنده خواستم يه چيزو خدمت رفقا بگم درمورددوربين ديانا ؟

آقا اين شركت ديانا (چين )عجب گندي زدن مايه دوربين 42*24*6 گرفتيم بعداززدن حدود 300 تيرعجيب بهم ريخت Khansariha (226)

آقاي صبوري سلام دوست عزيز
اگه يادت باشه من هم مي خواستم برم يك دونه از اين دوربين ها رو بخرم درست مدل دوربين شما چون من هم 460 دارم ولي امروز كه اين مطلب رو خوندم خدا رو شكر كردم كه نرفتم چون مي خواستم برم تهران بگيرم ولي مثل اينكه خدا نخواست برم تا اين مطلب رو بخونم بعد تصميم بگيرم - حالا دوست من باز هم تصميم داري ديانا بگيري يا مارك ديگه اي لطفا اگه دوربين ديگه مد نظر هست كه براي 460 خوبه مارو هم درياب . متشكرم Khansariha (256)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mostafa822 - 2011-08-30 11:46 AM

(2011-08-29 11:56 PM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من این دوربینرو چن خریدی؟
مخصوص بادیه؟

من این دوربین رو از یکی از مغازههای فردوسی خریدم 370 ،البته همین یه دونه رو داشت. ساخت چین، گارانتی مادام العمر، برای فروش در کشورهای امریکا و کاناداKhansariha (8)