شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - golpesar - 2011-08-12 08:02 PM

(2011-08-12 03:18 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-12 01:29 PM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان .من دنبال دوربین سنتر 3-9*32 یا لیپرز 3-9*40 هستم از کجا میتونم تهیه کنم؟
خوب دوست من این مشکل خیلی هاست و متاسفانه این دو برند کمیابند البته طاهرا مغازه سمس اصفهان قراره بیاره اگر شما یا دوستان دیگه یوقت جای سراغ داشتید در اینجا اعلام و دوستان دیگه هم خبر دار کنید . Khansariha (256)

من که از آقا مسیح گرفتم احتمالا بازم بتونه تهیه کنه واسه دوستان.
علی آقا منم مشکل عدم دسترسی به عکسهای بندانگشتی رو دارم.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ARROW - 2011-08-12 08:07 PM

منم این مشکلو دارم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-08-12 11:09 PM

یعنی حتی لینکهای که از عکس گذاشتم هم باز نشده ؟ Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - aliyazdi - 2011-08-13 09:23 AM

راستش لینکهایی که به صورت آدرس هست مشکل نداره عکسهایی هم که به صورت مستقیم تو پست هست هم ردیفه تنها بند انگشتی ها هست که کلیک میکنه بزرگ شه و دیده شه پیام میده ثبت نام نکردی حساب شما فعال نشده یا دسترسی به این بخش ندارید اینها رو گزارش میکنه بهم باقی عزیزان هم نمیدونم اینجوریه یا نه
ارادتKhansariha (48)
(2011-08-13 09:23 AM)aliyazdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش لینکهایی که به صورت آدرس هست مشکل نداره عکسهایی هم که به صورت مستقیم تو پست هست هم ردیفه تنها بند انگشتی ها هست که کلیک میکنه بزرگ شه و دیده شه پیام میده ثبت نام نکردی حساب شما فعال نشده یا دسترسی به این بخش ندارید اینها رو گزارش میکنه بهم باقی عزیزان هم نمیدونم اینجوریه یا نه
ارادتKhansariha (48)

حتی الان چک کردم اون آدرسهایی که عکسها رو آپلود کردین هم باز نمیشه
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
1.حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده اید.
2.شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می خواهید به قسمت هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
3.حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعالسازی)
4.شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده اید.

اینو مینویسه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arash1324 - 2011-08-13 01:11 PM

سلام دوستان درخصوص دوربين konus مدل 3-10* 44 اطلاعاتي داريد لطفا راهنمايي فرماييد طرف قيمت رو 230 هزار مي گفت ارزش داره يا نه . ممنون

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - hamidhunter52 - 2011-08-13 02:09 PM

دوستانی که بند انگشتی رو نمیبینند صبر کنند تا به صورت عضو رسمی در بیان اون موقع میتونن ببینند این مشکل من هم بود که بعد از رسمی شدنم حل شد

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - david - 2011-08-13 02:19 PM

والا من عضو رسمی هستم اما بند انگشتی را نمیبینمKhansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - hamidhunter52 - 2011-08-13 02:29 PM

چی بگم من تا قبل رسمی شدن کلی امکانات برام بسته بود رسمی که شدم ردیف شده خیلی هاش

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - wolfer - 2011-08-13 08:02 PM

(2011-08-12 06:27 PM)mohsen1982 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا اونجايي كه من ميدونم تمامي مدلهاي سنترپوينت حتي 4x32 هم ميلدات دارن !؟

سلام دوست عزیز . نمیدونم جریان چی هست . مغازه سمساروقتی مخاستم دوربین بگیرم تنها یه دونه سنتر پوینت داشت که اون هم میلدات نداشت ( که بعدش مزاحم اقا مسیح شدیم) Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Benjamin_Marauder - 2011-08-14 01:33 AM

دوستان دوربینهای لیپرز و سنتر پوینت...ایا تو informaition دوربین نوشته شده انتی شوک ؟یا شوک پروف یاخیر؟من تو سایتش چیزی ندیدم....