شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - عبدالرحمن - 2011-07-20 06:51 PM

مسیح جان واسه مانستر که اصلا لگد نداره بازم بیدقت میزنه؟Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-07-20 09:41 PM

(2011-07-20 06:51 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عبدالرحمن جان
برای pcp ها اکثر دوربینها مشکلی ندارند و تنظیمشان هم به این راحتی ها بهم نمیخوره .نگران نباش
دوربین هم مبارکت باشه داداش Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - هادی - 2011-07-21 12:23 AM

با سلام

اقا مسیح بنده هم گفتم که شفافیت ووضوح خوبی داره ولی در زوم ضعیفه خوب 32*4 گامو که بدون زومه وخودم هم در تایپیک های قبل چندین بار اسم دوربین خودم که 32*4 گامو اصل هست گفتم و روی وایرخ 100 گذاشتم و جواب خوبی هم گرفتم و گروپ هم گذاشتم منظور من هم بدون زوم است و رایج ترین دوربینی که در مدلهای گامو است همین 32*4 که تمام دوستان میدانند و شما هم چند دوربین گامو داشتید و به این نتیجه رسیدید که 32*4 برای تفنگهای بادی فنری کم لگد مثل وایرخ 460 45 52 54 جواب داده تا چه برسه به pcp

در ضمن pcp با یک دوربین چینی 10000 تومانی هم جواب میده پس راهنمای اشتباه بنده کجاست ؟

در ضمن برای 100 متر زیاد جالب نیست تا 50 متر خوبه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - aghajoon - 2011-07-21 09:17 AM

(2011-07-20 06:51 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
یادمه که مهرشاد یه 50-24*6 گامو داشت که روی pcp بسته بود ولی انگار ازش راضی نبود،مثل اینکه دوربینهای گامو (به جز زوم ثابتها) کلا از بیخ بن یه مشکلی دارند و این مشکل مربوط به لگد فنریها هم نمیشه ، حالا شما یه مشورتی با مسیح بکن ، ایشون کاملا در جریان کار مهرشاد بود.
ولی در کل به نظر من اگه میتونی سفارش گامو کنسل کن و حداقل یه BSA سفارش بده ، یا به آقا جلال بگو تا یه 16*4 سنترپوینت از شیراز برات بگیره

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - عبدالرحمن - 2011-07-21 09:59 AM

سلام به همه دوستان ..Khansariha (8)

اقا دوربین خریده شد و فرستاده شده کار از کار گذشت Khansariha (226)
حالا اگه راضی نبودم تا زمانی که لیپرز واسه سمسار نرسیده ازش استفاده میکنم .. بعد ردش میکنم بره یه لیپرز میگیرم .. من دست به فروشم خوبه Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - masih.hunter - 2011-07-21 10:28 AM

اقا هادی کاربر محترم کلا" دوربنهای زوم دار گامو چه روی پی سی پی چه فنری دقت لازمو ندارند منظور من اینه .

درضمن شما روی وایروخ100 4ثابت بستی ؟؟؟؟؟؟؟

درضمن لطف کنید از وایروختون هم 1 عکس بزارید تا این شاهکار وایروخ رو هم دوستان ببینند.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - هادی - 2011-07-21 11:42 PM

چشم داداشهای گل وعزیز

حتما عکس ان را میزارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ولی بر روی وایرخ 32*4 خوب جواب داده

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sniperelit - 2011-07-22 12:01 AM

من که کلا موافق زوم پایینم در مورد گامو هم فکررکنم مسله این بود که وقتی تصحیح پارالکس رو میچرخوندی رتیکل بالا و پایین میرفت
اگر اشتباه نکرده باشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - wolfer - 2011-07-23 03:51 PM

سلام بر دوستان عزیز
دوستان اگه ممکن هست در باره ی AO و نحوه ی تخمیم مسافت یه وسیلهی اون توضیحاتی بدید

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-07-23 05:46 PM

(2011-07-23 03:51 PM)wolfer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز
دوستان اگه ممکن هست در باره ی AO و نحوه ی تخمیم مسافت یه وسیلهی اون توضیحاتی بدید
AO قابلیت پارالکس (وضوح تصویر) است و پارالکسش هم رنج دار هست و روی رنج هم اعدادی مدرج شده که شما را تا حدودی برای وضوح حداکثری روی مسافت راهنمائی میکنه اعداد بر حسب یارد است و هر 10 یاردی حدودا 9 متر است بنابر این اگر شما روی یک شئی و یا جسمی در مسافتی که نمیدانید فوکوس کنید یعنی حداکثر شفافیت را تنطیم کنید اونوقت با خواندن عدد روی رنج پارالکس تا حدودی متوجه خواهید شد آن جسم در چه فاصله ای هست .
البته من بشخصه با چندین دوربین امتحان کردم حدودا 20% خطا دارد و مسافت را اضافه نشان میده Khansariha (214)