شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - masih.hunter - 2011-07-18 05:22 PM

عباسی جان همین سنتر پوینت 3.9 هم گیر نمیاد گزینه خوبیه من تاییدش میکنم . درضمن برای فنری پیستونی بنظر من گزینه بسیار خوبیه .

کم وزنی این دوربین شفافیت و استحکام و داشتن میلدات از فاکتورهای 1 دوربین خوبه که این مدل داره .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-07-18 05:22 PM

(2011-07-18 02:03 PM)Reza Golshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزيز
مدلي كه سمسارزاده داره (32*9-3) از سري هاي AR22 سنترپوينت هستش كه به نظر پايين ترين رده توليدي اين كارخونه هستش.
با وجود اين بازهم خريدش عاقلانه است؟از دوستان كسي اين رده دوربين را داشته؟ به درد ديانا 460 مي خوره؟
البته من دقیقا نمیدونم مغازه سمس از کدوم مدلش داره با R/G هست یا نه ؟
این مدلش مخصوص تفنگهای بادیست .اگر از این مدل هست بنظرم ارزش داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مدل ساده آن که بنظرم ارزش این قیمت را نداره البته قابل برسی بیشتری هم شاید باشه Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - aghajoon - 2011-07-18 05:46 PM

سلام
سمسار مدل اولی آورده
این هم مشخصاتشه:

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - wolfer - 2011-07-19 05:24 PM

نظر دوستان در باره ی دوربین های bsa چی هست . برای فنری هایی مثل 350 جواب میده و در مقایسه با سنتر پوینت و دیانا در چه رده ای هست؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - masih.hunter - 2011-07-19 05:29 PM

بی اس ای وسعت دید خوبی نداره بنظر من لیپرز و سنتر پوینت 1 سرو گردن از لحاظ کیفیت بالاتر هستند دوربینهای دیاناهم دوربینهای مرغوبیند

ولی باز از لحاظ استحکام قابل رغابت با سنتر پوینت یا لیپرز نیستند .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - هادی - 2011-07-19 09:33 PM

دوستان من از 32*4 گامو و نوریکا استفاده میکنم

نوریکا روی 460 5.5 و گامو راروی وایرخ 100

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - عبدالرحمن - 2011-07-20 04:30 PM

سلام به همگی دوستان ...

امروز دیگه طاقتم سر اومد و زنگ زدم به سمسار و یه دوربین گامو 6-24*50 سفارش دادم به قیمت 200 تومن و یک سایلنسر واسه مانستر به قیمت 120 تومن .

بمحض اینکه برسه دستم یه تست کامل از مانستر میگیرم .. دوستان فکر نکنم دوربینهای لیپرز به این زودی برسه اینطور که من شنیدم هنوز اونور ابه ..Khansariha (399)

دوستان گامو چطوره چند وقت کار میده برام ؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - هادی - 2011-07-20 04:34 PM

گامو اگر اصل باشه حرف نداره و دید ووضوح ان هم خوبه ولی در زوم یکم ضعیفهKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - عبدالرحمن - 2011-07-20 04:38 PM

(2011-07-20 04:34 PM)هادی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گامو اگر اصل باشه حرف نداره و دید ووضوح ان هم خوبه ولی در زوم یکم ضعیفهKhansariha (8)

هادی جان واسه حدودا 100 متر میشه روش حساب کرد یا باید پایین تر روش حساب کنیم ..؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - masih.hunter - 2011-07-20 06:03 PM

اول عذر میخوام دوم راهنمای غلط نکنید دوربنهای گامو شفافیت خوبی دارن ولی دقت ندارن اصلا" توصیه نمیشه مگر زوم ثابت مثل 4*32 من به شخصه

چند مدل گامو داشتم ولی اصلا" جالب نیست .