شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - fkh - 2021-08-23 03:45 PM

سلام دوستان.Khansariha (8)
امروز دوربین بوشنل 3.9.40 eg گرفتم.
درپوش لنز داره.نوشته هاش طلایی هست.ارم شاخ گوزن هم داره.به قیمت 650 تومن.
بنظرتون برای کرال مگا که شوک نداره دوربین مناسبی هست؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - fkh - 2021-08-23 06:53 PM

اینم عکساش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Mohammadsardar - 2021-08-23 06:54 PM

داداش میشه یه عکس از دوربین و پوشه دوربینت بزاریKhansariha (8)ممنون

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - fkh - 2021-08-23 06:55 PM

بنظرتون دوربین بدرد بخوری هست؟
اصلی هست؟
کارتن نداشت و داخل فوم و نایلون بود.و همراهش دسمال هم داشت.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Mohammadsardar - 2021-08-23 08:17 PM

داداش اگه از من میپرسی که من خودم تازه واردم Khansariha (226)میخواستم ببینم شبیه دوربین منه که الان که میبینم .دوربین شما رو اگه داخل سایتای اینترنتی سرچ کنید میبینی دقیقا با
دوربینه خودت شبیهه ولی خوب الان دیگه کالای اصل خیلی سخت پیدا میشه واسه یه تفگ بی لگد جواب میده اگه با زوم کمش مشکل نداشته باشی فقط یه چیز دیگه دست اول گرفتی یا دست دوم چون دست دوم ریسکش خیلی بالاس و اگه دسته اول گرفتی خوب دقت کن یه وقت پیچاش باز نشده باشه. خوب تا جایی که منه تازه وارد بلد بودم گفتم حالا ببینیم بقیه دوستان چی میگن چاکر همه ی اساتید و بزرگان انجمنم هستیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - fkh - 2021-08-23 08:37 PM

دوربین رو نو خریدم.
فقط کارتن نداشت.
چندتا اورد یکیشو برداشتم.
بودجم کم بود و با پولم بهترین از این نمیتونستم بخرم.شفافیتش خوبه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - amn - 2021-08-23 09:58 PM

سلام خدمت آقای fkh
خیلی مبارک باشه انشا الله همیشه شلیک دقیقی باهاش داشته باشید.
خب دوربینی که شما خریدید بعید میدونم اصل باشه چون اصلش به این قیمت پیدا نمیشه و کلا پیدا کردن بوشنل اصل خیلی سخت شده.
برای تفنگ شما جواب میده ؛ پی سی پی لگدی نداره پس دوربین خراب هم نمیشه.
ولی بهتر بود زوم 4.16 میخریدید برای پی سی پی بهتره.
در کل دوربین خوبیه نسبت به قیمتش. الان همین دوربین رو کمتر از 900 تو کرمان نمیشه پیدا کرد.
البته با بوشنل هایی که دیدم یکم فرق هم میکنه اونا در پوش کش دار دارن ولی این لولایی که خیلی بهتره.
مبارکتون باشه.
فعلا خداحافظ.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Mohammadsardar - 2021-08-24 12:29 AM

سلام دوستان یه دوربین خوب زوم ثابت ارزون چی سراغ دارین اگه زومش ۴ باشه خوبه لطف کنید قیمتشم بگیدKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - RezaHatamiHunter - 2021-08-24 06:24 AM

دوست عزیز fkhاز دوربین نهایت لذت رو ببرید
1قیمت ارزون
2زوم متغیر
3درپوش خوب و کار آمد
4آنتی شوک
5شفافیت کامل
دیگه یه دوربین خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟
اون هم با این قیمت
آقا مبارکتون باشهKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - amn - 2021-08-24 09:54 AM

(2021-08-24 12:29 AM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه دوربین خوب زوم ثابت ارزون چی سراغ دارین اگه زومش ۴ باشه خوبه لطف کنید قیمتشم بگیدKhansariha (8)

سلام.
دوربین گامو ۴×۳۲ ارم حک.
من دارم خیلی خوبه ؛ شفافه و انتی شوک هم هست حتی میشه روی ۳۵۰ مگنوم هم سوارش کرد.
البته دقت کنید که حتما ارم حک باشه.

اینم عکس دوربین خودم ؛ من ۱ سال پیش خریدمش.