شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sadeq - 2019-02-09 12:31 AM

سلام دوستان مارک این دوربین چیه و ایا رو دیانا ۵۶ دوام میاره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - haamidreza - 2019-02-10 09:02 AM

(2019-02-09 12:31 AM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
تو این عکس چیزی مشخص نیست متاسفانه
مشخصه تورتش تاکتیکاله و اگه دوربین رو درست بسته باشه پارالاکس هم داره
من خودم به شخصه دوربین رو رو بادی فنری نمیپسندم چون زود دوربین خراب میکنن همون شکاف درجه و مگسک کافیه ولی اگه میخوای دوربین ببندی حتما یه دوربین کوچیک و جمع جور ببند جون ضرب کمتری میخوره نسبت به دوربین های بزرگ
اینوهم اضافه کنم که یکی از دوستان دوربین گلوله زنش رو رو یه بادی بسته بود که بعد یه مدت استفاده خراب شده بود
تعداد شات بالا و داشتن دوتا لگد تو بادی اسیب زیادی به دوربین میزنه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ROOBAH - 2019-02-10 09:54 AM

(2019-02-10 09:02 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-02-09 12:31 AM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
تو این عکس چیزی مشخص نیست متاسفانه
مشخصه تورتش تاکتیکاله و اگه دوربین رو درست بسته باشه پارالاکس هم داره
من خودم به شخصه دوربین رو رو بادی فنری نمیپسندم چون زود دوربین خراب میکنن همون شکاف درجه و مگسک کافیه ولی اگه میخوای دوربین ببندی حتما یه دوربین کوچیک و جمع جور ببند جون ضرب کمتری میخوره نسبت به دوربین های بزرگ
اینوهم اضافه کنم که یکی از دوستان دوربین گلوله زنش رو رو یه بادی بسته بود که بعد یه مدت استفاده خراب شده بود
تعداد شات بالا و داشتن دوتا لگد تو بادی اسیب زیادی به دوربین میزنه

دیانا 56 مگسک و شکاف درجه نداره و باید حتما از دوربین استفاده بشه. اما در مورد بقیه تفنگ های فنر پیستون با جناب hokmabadi موافقم.
[تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sadeq - 2019-02-10 04:37 PM

Recoil نوشته بعد hx 2009ضد ابم هست ،ولی یه سنتر داشتم چند سال استفاده کردم مشکلی پیش نیومد هم رو ۵۶ هم ۵۴

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ROOBAH - 2019-02-11 10:09 AM

(2019-02-10 04:37 PM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Recoil نوشته بعد hx 2009ضد ابم هست ،ولی یه سنتر داشتم چند سال استفاده کردم مشکلی پیش نیومد هم رو ۵۶ هم ۵۴

سلام دوست عزیز
همونطور که خودتون فرمودید، معمولا سنتر و لیپرز روی فنری ها جواب میدادن اما به این معنی نیست که امکان خراب شدن این دوربین ها روی سلاح فنری وجود نداشته باشه. نمیشه به طور قطعی نظر داد که فلان دوربین حتما دوام میاره. من کسی رو میشناختم که تفنگ 350 مگنومش، یه سنتر و یه لیپرز رو تعطیل کرده بود!! در صورتی که من خودم روی 350 مگنوم یه دوربین 6X42 لئوپولد چینی گذاشتم و در کمال تعجب بعد از چند سال استفاده تا حالا دوام آورده !!! شخص دیگری رو میشناختم که یه دوربین 4X20 چینی فوق العاده بی کیفیت را روی دیانا 52 بسته بود و بعد از پاره شدن رتیکل، همچنان به تیر اندازی ادامه میداد! در کل منظورم اینه که بعد از نصب دوربین روی سلاح فنری با ارتعاش بالا، احتمال خراب شدن دوربین هم وجود داره اما انتخاب دوربین به کاربری مورد نظر شخص برمیگرده.
البته لگد و ارتعاش دیانا 56 هر چقدر هم که باشه از مگنوم پایین تره، اما به هر حال امکان خرابی دوربین هم وجود داره و تا حدی ریسک هست و به نظر من بهتره که دوربین خیلی گران قیمت و حساس رو روی فنری نصب نکرد. خودم چند وقت قبل تصمیم داشتم یه دوربین جدید با قابلیت بزرگنمایی بیشتر برای 350 مگنومم بخرم اما دیدم همین دوربین قبلی تا الان روی مگنوم با اون لگد دوام آورده و از خرید منصرف شدم.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - fkh - 2019-02-11 04:14 PM

(2019-02-07 09:10 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
میخوام واسه رنجر 125 دوربین بخرم.
فروشنده دوربین bsa 4.16.44 تاکتیکال داشت گفت ریتکل سیمی هست اما مقاوم و ضد شوک به قیمت 430 و یه مدل گامو داشت ریتکل حک به قیمت 530 مدلشو نپرسیدم.و سنتر و لیپرز هم به قیمت 580 مدل اونا رو هم نپرسیدم.البته من دوربین ها رو ندیدم و اگهی تو سایت خرید و فروش کالا بود و فروشنده مدعی بود که پخش کننده به شهرستان ها هست و بقیه جاها گرونتر میفروشن.
تفنگم تقریبا دو بسته تیر باهاش شلیک داشتم و واشر سر پمپشو عوض کردم
بنظرتون bsa دوربین محکمیه؟واسه تفنگم مناسبه؟
با سپاسKhansariha (8)

ممنون میشم منم راهنمایی کنین.
با تشکرKhansariha (48)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - andytanha - 2019-02-13 04:06 PM

(2019-02-11 04:14 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-02-07 09:10 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام واسه رنجر 125 دوربین بخرم.
فروشنده دوربین bsa 4.16.44 تاکتیکال داشت گفت ریتکل سیمی هست اما مقاوم و ضد شوک به قیمت 430 و یه مدل گامو داشت ریتکل حک به قیمت 530 مدلشو نپرسیدم.و سنتر و لیپرز هم به قیمت 580 مدل اونا رو هم نپرسیدم.البته من دوربین ها رو ندیدم و اگهی تو سایت خرید و فروش کالا بود و فروشنده مدعی بود که پخش کننده به شهرستان ها هست و بقیه جاها گرونتر میفروشن.
تفنگم تقریبا دو بسته تیر باهاش شلیک داشتم و واشر سر پمپشو عوض کردم
بنظرتون bsa دوربین محکمیه؟واسه تفنگم مناسبه؟
با سپاسKhansariha (8)

ممنون میشم منم راهنمایی کنین.
با تشکرKhansariha (48)

سلام
برای این تفنگ دوربین نگیری بهتره چون دوام نمیاره

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Pact - 2020-03-08 05:19 PM

سلام به همه میخواستم بدونم آیا کسی تجربه استفاده از دوربین های ۴.۲۰ چینی رو داره؟و اگر جواب بله هست آبا مناسب سلاح های چینی است؟و در آخر آیا میتوان این دوربین ها را تنظیم کرد؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - samani - 2020-03-08 08:35 PM

(2020-03-08 05:19 PM)Pact نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه میخواستم بدونم آیا کسی تجربه استفاده از دوربین های ۴.۲۰ چینی رو داره؟و اگر جواب بله هست آبا مناسب سلاح های چینی است؟و در آخر آیا میتوان این دوربین ها را تنظیم کرد؟

سلام برادر وقتتون بخیر باشه
این روزا خودمون رو قرنطینه کردیم و هی انجمن رو رفرش میکنیم
ببینید معمولا برای تفنگ بادی چینی احتیاج به دوربین نیست و با همون شکاف درجه تا فواصلی که تفنگ کارایی داره کفایت میکنه
دوربین های ارزون قیمت پول دور ریختن هست و نه کیفیت تصویر خوبی داره نه دقت خوبی و بیشتر مواقع با حدود 20 تیر از تنظیم درمیاد.به نظر من با همون شکاف درجه نتیجه بهتری میگیرید

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Pact - 2020-03-08 10:08 PM

(2020-03-08 08:35 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-03-08 05:19 PM)Pact نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام برادر وقتتون بخیر باشه
این روزا خودمون رو قرنطینه کردیم و هی انجمن رو رفرش میکنیم
ببینید معمولا برای تفنگ بادی چینی احتیاج به دوربین نیست و با همون شکاف درجه تا فواصلی که تفنگ کارایی داره کفایت میکنه
دوربین های ارزون قیمت پول دور ریختن هست و نه کیفیت تصویر خوبی داره نه دقت خوبی و بیشتر مواقع با حدود 20 تیر از تنظیم درمیاد.به نظر من با همون شکاف درجه نتیجه بهتری میگیرید

سلام،ممنون از جوابتون ولی به جوابم نرسیدم من دو تا از این دوربین ها برای چینی کمرشکن و زیر تاشوام خرید‌ه‌ام آیا خوب جواب خواهد داد؟Khansariha (256)