شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-01-27 12:59 PM

(2011-01-27 11:24 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشگل اینجاست :ااز ضربه ای که خورده و اینکه سلاح نو هستش و قدرت فوق العاده باعث شده

شیشه ای که روش بعلاوه حک شده تکون بخورد ودلیل باز اینجاست که پیچی هلقوی اون شیشه رو نگه میداره

و rocil باعث شده که اون پیچ شل بشه که با صفت کردنش مشگل هل میشه

امین جان نگران نباش درست میشه حتی32*4 سهرابم همینطور شده بود که من درستش کردم .
امین جان درست همینطوره که مسیح عزیز میگه من هم با توجه به تجربه دیگران وقتی دوربین را خریدم همون موقع و قبل از بستن روی تفنگ با چند قطره چسب قطره ای به اطراف عدسی رتیکل دار آن را محکمش کردم تا احیانا" تکون نخورد ( با باز کردن حلقه های عدسی عقب دوربین)و تا الان هم این مشکل براش پیش نیامده (اینو میگن بهره گیری از تجربیات دیگران داداش;)) بنظرم مشکل جدی نداره .فعلا

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Cz452 - 2011-01-27 02:02 PM

من با تحقيقي كه كردم و با كمك دوستان دوربيني كه جلال جان توي صفحات قبل معرفي كرده رو پسنديدم
دوستان دوربينايي هستن كه روشون چراغ هست
اين چراغ ها چقدر و چه فضايي رو روشن ميكنند؟
با چه منبعي تقضيه ميشن؟
در كل پيشنهاد ميكنيد دوربين چراغ دار بگيرم؟
اگه بخوام دوربيني با كيفيت دوربيني كه گفتم بگيرم آيا چراغدارش هست

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - eternal - 2011-01-27 02:20 PM

با سلام خدمت دوستان شکارچی
من دوربین گامو 4*32 IR رو 120 هزارتومان گرفتم..از مغازه یکی از آشناها در شهرستان اراک

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-01-27 03:57 PM

(2011-01-27 02:20 PM)eternal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان شکارچی
من دوربین گامو 4*32 IR رو 120 هزارتومان گرفتم..از مغازه یکی از آشناها در شهرستان اراک
eternal جان مبارکت باشه بعد از نصب و استفاده منتظر گزارشات و نظراتت هستیم .فعلا

(2011-01-27 02:02 PM)Cz452 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با تحقيقي كه كردم و با كمك دوستان دوربيني كه جلال جان توي صفحات قبل معرفي كرده رو پسنديدم
دوستان دوربينايي هستن كه روشون چراغ هست
اين چراغ ها چقدر و چه فضايي رو روشن ميكنند؟
با چه منبعي تقضيه ميشن؟
در كل پيشنهاد ميكنيد دوربين چراغ دار بگيرم؟
اگه بخوام دوربيني با كيفيت دوربيني كه گفتم بگيرم آيا چراغدارش هست
آرش جان دوربینهای لایت دار باعث روشنائی رتیکل و مدرجاتش میشه و معمولا با رنگهای سبز(برای شب) ورنگ قرمز(برای جنگل) میباشد و از یک منبع باطری از نوع ساعتی استفاده میکنند برای دیدن آنها یک سری به بخش دوربینها واستفاده در شب بزن. فعلا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - AIRKING - 2011-01-27 04:47 PM

(2011-01-26 11:51 PM)Cz452 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گلم
من قصد دارم يه دوربين واسه تفنگم(PCP) بگيرم
و مشخصاتي كه واسم مهمه:
1- دوربين از نظر حجمي بزرگ باشه(مثل دوربين آقا مسيح و يا بزرگتر) و ظاهري زيبا
2- درپوش داشته باشه (درپوشي كه روي لنز ثابت باشه)
3- نداشتن چراغ برای روشن کردن میل دات ها
4- آنتي شوك و بخار نكنه
حالا به نظر شما من چه دوربيني بگيرم
ضمنا از همه مهمتر در بازار موجود باشه و قيمت هم ميخوام حداكثر 300 هزينه كنم
ممنون

سلام دوست عزیز.
بازم عذر خواهی میکنم بابت موضوعی که باعث دلخوری شما از بنده شد.:heart:
در مورد دوربین ,همان طور که عزیزان گفتند به دلیل اینکه لگد اسلحه شما بسیار ناچیز هست ,تقریبا تمامی مدل های دوربین که توی بازار هست به راحتی جواب کار شما رو میده.
اگر قصد دارین دوربینتون بزرگ باشه من دیانا و لیپرز و گامو 8*32 رو پیشنهاد میدم.این دوربین ها هم زوم بالایی دارن و هم بزرگ هستند و البته سنگین.
در مورد درپوش هم من دو مدل دوربین دیدم که در پوش داشتن ,لیپرز و بی اس آ تاکتیکال.
مورد سوم نداشتن چراغ یا داشتن چراغ ؟اگر نداشتن منظورتون بوده مدل خاصی الان مد نظرم نیست.اما اگر داشتن منظورتون بوده تقریبا اکثر مدل های موجود من جمله مدل های بالا چراغ دار هستند.یه نکته شما میتونید یه دوربین با چراغ بگیرین ولی از چراغش استفاده نکنید و در حالت خاموش قرارش بدین.
در مورد قسمت 4 :3 مدل سراغ دارم که انتی شوک هستند و ضد بخار.1:دیانا 2:بی اس آ تاکتیکال 3:لیپرز (البته ضد بخار بودنش رو مطمئن نیستم اما با توجه به تجربه شخصی من و استفاده اون در دمای منفی 5 درجه و بخار نکردن ,به نظرم بشه نمره قبولی بهش داد)
در مورد نکته اخر :بی اس آ رو مطمئن موجوده با قیمت 320 تومان.
لیپرز من شیراز 1 دونه دیگه بیشتر سراغ ندارم که کاملا سالمه فقط چراغ سبزش روشن نمیشه!!! قیمت سالمش 190 تومان من تونستم برای بعضی از دوستان تهیه کنم
دیانا رو تو شیراز سراغ ندارم جایی داشته باشه :البته تا 15 روز پیش داشت ولی الان تموم شده.اینجا 6*24 قیمت 290 و 4*16 قیمت 230 تومان بود.
گامو هم فکر کنم تهران گیرت میاد.
من پیشنهاد میکنم برای پی سی پی یه دوربین با زوم بالا بگیر تا بتونی از تمام قدرت اسلحت استفاده کنی.با این مبلغ شما میتونی دوربین خوبی تهیه کنی.
یا علی

اقا ارش گل یه سر به این سایت بزن ببین این مدل دوربین رو می پسندی:
این دوربین تمام نکاتی که شما بهش توجه داری رو در خودشس جا داده البته برای فنری مناسب نیست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1:زومش 16 X هست.
2:تصحیحی پارالکسش از بغله.
3:محافظ لنز دیافراگمی داره.
4:کیفیت تصویرش در زوم 16 خیلی خوبه.
5:چراغدار هست.
6:ضد مه و ضد بخار
7:تورنتاش مدل تاکتیکال هست
8:بزرگه
9:قیمتش 320 .این دوربین فقط برای پی سی پی که لگد بسیار ناچیزه توصیه میشه.
البته همونطور که گفتم فقط یه لیپرز دیگه مونده که چراغ سبزش متاسفانه روشن نمیشه.ولی بقیه قسمت هاش کاملا سالمه و دست نخورده.اگر خواستی شاید بتونم به خاطر این عیب کمتر هم برات ,برش دارم.مشسحصاتش هم توی همین تاپیک هست.
یا علی

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - masih.hunter - 2011-01-27 05:27 PM

تشکر از جلال و علی عزیز دوربنهای دیانا تماما" انتی شک هستند و تمام مدلها با گاز نیترژن پر شدن برای دید بهتر

و عدم بخار لنز دوربین میشه گفت 90 درصد دوربنهای لیپرز هم با گاز نیتروژن پر شدن وزد شک هستند

در دوربن های بی اس ا دوری کنید که اصلا" دوربنهای جدیدش کیفیت ندارن البطه شاید اونهای که وارد ایران میشن

به این صورتن

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Cz452 - 2011-01-27 11:27 PM

جلال جان اختيار داري ،اون ماجرا رو فراموش كن سالار
ممنون جلال جان بابت راهنمايي كامل و بي نقصي كه كردي
جلال جان اين دوربيني كه كاركرده هست و قيمته آخرش چنده؟
اگه خودت بودي اين دوربين 320 ميگرفتي يا اين كه ميگي چراغ سبزش كار نميكنه؟
راسي اين سايتي كه لينكشو گذاشتي كدوم دوربينش مد نظرته؟
بازم ممنون بابت راهنمايي كاملت
ياعلي

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - AIRKING - 2011-01-28 09:01 AM

(2011-01-27 11:27 PM)Cz452 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ياعلي

سلام ارش جان.
این دوربین هایی که گفتم همشون نو هستند و کار نکردن.فقط لیپرزه چراغ سبزش روشن نمیشه.
اون لینکی هم که گذاشتم دوربین 416 تاکتیکال منظورم بود.
چون شما میخوای روی پی سی پی ببندی همه جور دوربینی رو میتونی ببندی.بازم اگه راهنمایی خواستی یه زنگ بزن در خدمتم.
یا علی

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saeedaria - 2011-01-28 03:38 PM

(2011-01-27 11:27 PM)Cz452 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ياعلي

با سلام خدمت دوست گرامی
مدلی که آقا جلال معرفی کردن با قیمت 320 از لینک زیر ببین

لینک زیر هم اطلاعات تکمیلی از همون بهت میده فقط زیاد به قیمتش توجه نکن.اینجا ایرانه

لینک زیر هم مربوط به اون یکی دوربینه که چراغ سبزش کار نمیکنه و البته من هم به لطف آقا جلال یکی از همین لیپرزا گرفتم که هنوز تستش نکردم

این هم لینک برای اطلاعات تکمیلی

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Cz452 - 2011-01-28 11:39 PM

جلال جان ممنون
اين مدل ليپرز كه خودت هم روي اسلحت هست فكر كنم بهتر باشه
البته بدون شك اون 416 تاكتيكال بهتره ولي زياد نميخوام خرج كنم(البته فعلاً، چون تازه شروع كردم)
اون مدل ليپرز كه گفتي چراغ سبزش كار نميكنه اگه بخوام كاملا سالمش رو بگيرم چقدر ميشه و شما ميتوني زحمتو بكشي؟
از اقا سعيد هم ممنون بابت لينكهاي جامعشون