شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: مقایسه و مشاوره در مورد دوربین های Burris III و Swarovski و Bushnell و ziss - ajelouda - 2016-06-17 01:17 AM

(2016-06-16 07:20 PM)ajelouda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من مابین دوربین ماندم
می خوام واسه 8.57
دوربین بگیرم برای فاصله دور
بین کیفیت و دقت دوربین های زیر مانده ام ،

Burris Elminator III 4-16x50mm

که خود دوربین بوریس ۳ . رنج فایندر داره و یا مدل های زیر

Swarovski X5i 5-25x56 BRM-I+
یا

Bushnell Elite Tactical ERS Rifle Scope 30mm Tube 6-24x 50mm

یا

ziss Conquest HD5 5-25x50

یا
Ziss T5Xi 5-25*56

به علاوه یک رنج فایندر خوب مدل زیر

bushnell Laser Rangefinders Elite 1 Mile CONX Combo

لطفا راهنمایی ام کنید ،

و آیا به نظرتان زاوارسکی ، با توجه به کارائی و دیگر قابلیت های آن ، و با توجه به قیمت اش خرید آن معقول و به حد خودش است و ارزش دارد یا نه ؟ و در نهایت آیا شما با توجه به قیمت مناسب در حد کیفیت اش و به قابلیت و یا بالاتر در رقابت با زاوارسکی با قیمت معقول تر اگر مدل خاصی در نظر دارید ؟ لطفا بنویسید ، با تشکر

لطفا هر گزینه و هر مدل را انتخاب می کنید ، دلیل انتخاب خود را هم بنویسید . با تشکر

تصحیح می کنم steiner T5Xi 5-25*56

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - climber7043 - 2016-06-17 08:52 AM

(2016-06-17 12:04 AM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخر دوستان من اسنایپرو گرفتم.
زومش هم 4.16 با همون دهانه ی 40 بود که قیمتو از 380 به 310 رسوندم و گرفتمش.
فقط یه سوال دارم
بنده خدا میگفت این + حکیه .
باید از کجا بفهمم که حکیه و راس گفته.
و اینکه تا زمانی که چراغ داخلشو روشن نکنم اصلا + اون به خوبی مشخص نیس. باید این جوری باشه یانه.
ممنون میشم از دوستان که از تجروبیاتشون استفاده کنم.
یکی از راحت ترین روشها برای اینکه متوجه بشی رتیکل حک شده یا سیمی است اگر رتیکل کامل و تمام قسمتهای آن به هم متصل باشد و میان آن فاصله نباشد به احتمال بسیار زیاد تار میباشد و اگر حک شده باشد معولا از چهار طرف کامل نیست و با روشن کردن led دوربین فقط قسمتی از رتیکل روشن میشود و تمام قسمتها روشن نمیشود. مثلا دوربین های گامو مثل ۳-۹*۴۰ و دوربین کنوس پرو رتیکل حک شده هستند و دوربینهایی مثل سنتر پوینت ۴-۱۶*۴۰ رتیکل تاری هستند.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - alitb - 2016-06-17 03:44 PM

این عکس از ریتکل کامل دوربین .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مشخصه که حکیه یا نه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - climber7043 - 2016-06-17 05:10 PM

(2016-06-17 03:44 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به احتمال خیلی زیاد رتیکل تاری یا سیمی هستش. البته یه تست دیگه هم بکن یعنی led دوربین رو روشن کن اگه کل رتیکل مثلا قرمز رنگ یا هر رنگ دیگر شد رتیکل 100 درصد تاری هست مثل عکس زیر که عکس دوربین بوشنل 3-9*40 است.
[تصویر: reticle.jpeg]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - alitb - 2016-06-17 05:38 PM

اینم خدمت استاد عزیز
اخر من نفهمیدم تاریه یا حکیه

فروشنده گفت حکیهKhansariha (367)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - climber7043 - 2016-06-17 07:16 PM

(2016-06-17 05:38 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم خدمت استاد عزیز

تا اونجایی که من میدونم چنین رتیکلهایی تاری هستن درست مثل center point 4-16*40 و حالا فروشنده گفته حکی است نمدونم تا چه حد حرفش صحت داره.
به احتمال بسیار زیاد تاری هستش. اگه بقیه دوستان هم نظراتشون را بگن مطلب بهتر بررسی میشه.
موفق باشی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - garshasb - 2016-06-18 12:10 AM

(2016-06-17 03:44 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریتکل شما از سیمی است و حکی نیست.
ارادت

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - jabili - 2016-06-18 12:15 AM

(2016-06-17 05:38 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم خدمت استاد عزیز

این قریب به یقین حکی نیستش.دوربینای سنتر.لیپرز.اسنایپر رتیکلشون مثل همه و تاری هستن

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - alitb - 2016-06-18 12:20 AM

پس بنابراین باتوجه به نظرات دوستان این تاریه
حالا روی دیانا 54 جواب میده یانه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - jabili - 2016-06-18 10:21 AM

(2016-06-18 12:20 AM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس بنابراین باتوجه به نظرات دوستان این تاریه
حالا روی دیانا 54 جواب میده یانه.

اگه تو آینده قصد ارتقا اسلحه رو به پی سی پی دارین اسنایپر رو بگیرین
اگه نه همون لیپرز 3-9*40 بهتره
چون هم هزینتون کمتر میشه هم اینکه 3-9 کاملا کافیه برا سلاحتون
جفتشونم رو 54 جواب میدن.چون 54 لگد آنچنانی نداره