شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-06-06 10:40 PM

(2011-06-06 09:44 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا کمک.من از اخر نفهمیدم دوربینی هست که رو بادی دووم بیاره؟
علی مشهدی 2
مطلق نمیشه گفت واقعا بنظر من بستگی به تفنگ هم داره اگر از اون خر لگدها باشه ممکنه لیپرز هم دوام نیاره و شاید شانسی یه 4*32 گامو روش دوام بیاره یا برعکس Khansariha (214)
ولی به نسبه (تجربه دوستان و خودم) هر دوربینی ارزش یابی نسبی باید بشه و موردهای کم و باصطلاح موردی تنها مدنظر نباشه و از آمار و ارقام دوستان در استفاده از دوربینها یک نظر سنجی بنظرم گزینه بجا و خوبی هست تا دوستان حدود ضریب پایداری و تحمل نوع دوربین روی تفنگ دستشون بیاد Khansariha (256)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - persiankiller - 2011-06-07 08:23 AM

(2011-06-06 10:40 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-06 09:44 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی مشهدی 2
مطلق نمیشه گفت واقعا بنظر من بستگی به تفنگ هم داره اگر از اون خر لگدها باشه ممکنه لیپرز هم دوام نیاره و شاید شانسی یه 4*32 گامو روش دوام بیاره یا برعکس Khansariha (214)
ولی به نسبه (تجربه دوستان و خودم) هر دوربینی ارزش یابی نسبی باید بشه و موردهای کم و باصطلاح موردی تنها مدنظر نباشه و از آمار و ارقام دوستان در استفاده از دوربینها یک نظر سنجی بنظرم گزینه بجا و خوبی هست تا دوستان حدود ضریب پایداری و تحمل نوع دوربین روی تفنگ دستشون بیاد Khansariha (256)
اخه اکثر دوستان میگن وایرخ 80 کمتر دوربین خراب میکنه میخوام بگم اگه تا 200 تومن سنتر پوینتی چیزی بزارم براش چی؟کسی تجربه ای دارهKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-06-07 09:22 AM

(2011-06-07 08:23 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-06 10:40 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی مشهدی 2
اخه اکثر دوستان میگن وایرخ 80 کمتر دوربین خراب میکنه میخوام بگم اگه تا 200 تومن سنتر پوینتی چیزی بزارم براش چی؟کسی تجربه ای دارهKhansariha (8)

تا الان که ندیدیم از دوربین سنترپوینت گله و شکایتی بشه بنظرم با توجه به وایرخ 80 گزینه خوبیه هست و من نظرم اینه که احتمال پشیمونیش یک درصد هست Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - AIRKING - 2011-06-07 05:49 PM

وایرخ 80 به اصطلاح اسلحع مدیوم هست یعنی لگد متوسطی داره.به احتمال 99% دوربین سنتر پوینت روش جواب میده به مدت طولانی.غم به دلت راه نده.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sohrab30 - 2011-06-08 08:00 PM

مهداد جان این دوربین رابینهود رو جداگانه میفروشه برو مشخصاتشو نگاه کن قیمتش خوبه نشد همینو بگیر کارت راه بیوفته!Khansariha (48)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-06-08 08:19 PM

آقا مهاد در کنار فرمایش آقا سهراب Khansariha (8) چرا سنتر پوینت را انتخاب نمیکنی ؟ خیلی از دوستان خریدند و الان هم راضیند Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mehad - 2011-06-08 09:59 PM

(2011-06-08 08:19 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مهاد در کنار فرمایش آقا سهراب Khansariha (8) چرا سنتر پوینت را انتخاب نمیکنی ؟ خیلی از دوستان خریدند و الان هم راضیند Khansariha (214)
این سنتر پوینت چنده و ریتکلش میل دات هست اگه میشه لطف کنین عکس ازش بذارین

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-06-09 12:11 PM

(2011-06-08 09:59 PM)mehad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-08 08:19 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سنتر پوینت چنده و ریتکلش میل دات هست اگه میشه لطف کنین عکس ازش بذارین

دوست من یک سری به این تاپیک گزارش قیمتهای بازار بندازید (ارسال 3) دوست خوبمان آقا جلال زحمت معرفیش را کشیدند.Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - masih.hunter - 2011-06-09 05:54 PM

سنتر پوینت واقعا" دوربین عالی هستش من فکر کنم سنتر پوینت و لیپرز ساخت 1 شرکته مثل ساچمه اف . ایکس و جی اس بی که هر دوساخت

1 شرکتن درضمن در جواب دوستمون بله میلدات هم داره به تعداد 6 میل دات .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - MEHDI - 2011-06-10 08:59 PM

اطلاعاتی در مورد دوربین 4*16*42میخوام اگه کسی کمک کنه ممنون میشم
کیفیت و مشخصات و دوومش رویه بادیها و غیره متشکرم Khansariha (214)