شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - garshasb - 2015-06-26 12:15 AM

پیشنهاده بنده واسه شم گذاری پایه دوربین ،چه گلوله زن باشه چه بادی استفاده از نواره دوچرخه است

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - brj - 2015-06-26 04:42 AM

سلام دوستان . بنده یه دوربین USSR 6*24 دارم و جدیدا هم یه دوربین اشتاینر الصقر 8*30 گیرم اومده . لطفا راهنمایی کنید کدوم یکی از این دوربینها بهتره چون میخوام یکیشونو بفروشم . اگه قیمت هر دو رو دارین لطفا بگید . ضمنا هر دو دوربین نو هست و هنوز استفاده نشدن . ممنون

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2015-06-26 01:00 PM

(2015-06-26 04:42 AM)brj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . بنده یه دوربین USSR 6*24 دارم و جدیدا هم یه دوربین اشتاینر الصقر 8*30 گیرم اومده . لطفا راهنمایی کنید کدوم یکی از این دوربینها بهتره چون میخوام یکیشونو بفروشم . اگه قیمت هر دو رو دارین لطفا بگید . ضمنا هر دو دوربین نو هست و هنوز استفاده نشدن . ممنون
سلام دوست تازه وارد
دقت نمائید این تاپیک برای دوربینهای تفنگ میباشد و نه دوربینهای چشمی (شکاری)
برای مشاوره و یا خرید و یا گرفتن قیمت تاپیک مربوطه را داریم لطفا دقت نمائید . ممنونم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - berno - 2015-06-26 09:05 PM

با سلام خدمت دوستان..میخواستم بدونم ایا از دوستان کسی دوربین سنترپوینت روی برنو بلند گذاشتن؟یا اصلا ارزش امتحان کردن داره منظورم اینه که دایم بهم میخوره؟متشکرم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - shobeir - 2015-06-27 03:43 PM

سلام دوستان و اساتید عزیز،
یه دوربین اشمیت بندر pm2
3-12 50 به من پیشنهاد شده نظر شما در این رابطه چی هست؟ آیا اصلا به درد 270 ایران میخوره؟ (با توجه به تیوب 34) برخی از عزیزان در مورد تقلبی بودن این برند نظراتی دارن،نظر شما در این رابطه چی هست؟
قبلا از همه تشکر میکنم.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - josniper - 2015-06-30 10:29 AM

سلام دوستان یک سوال داشتم
ندونستم نوی کدوم تاپیک طرح کنم وخلاصه اینجا به نظرم اومد
ایا سان شید جدا برای دوربین x42 در بازار هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - AMIRKHAN - 2015-07-03 06:05 PM

سلام خدمت همه دوستان
من یه دوربین گامو 3.9.50 با تیوپ 3 cm دارم خواستم بدونم بهترین نقطه صفراول و دوم باساچمه JSB 18 gr روی AT44 درچه فاصله میباشد بیشتر برای شکار تا فاصله 60 متر نکته اینکه دوربین من میل دات نداره و طبلک ها نیز یکبار تنظیم میباشد و همچنین بهتر میباشد برای تنظیم دوربین زوم دوربین روی چند باشد ببخشید سوال دیگر اینکه این دوربین قبلا روی 52 بسته بودم برای برگرداندن به حالت اولیه کارخانه چه باید کرد منظور تعداد کلیک طبلکها میباشد . ممنون

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - garshasb - 2015-07-03 09:09 PM

(2015-07-03 06:05 PM)AMIRKHAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان
من یه دوربین گامو 3.9.50 با تیوپ 3 cm دارم خواستم بدونم بهترین نقطه صفراول و دوم باساچمه JSB 18 gr روی AT44 درچه فاصله میباشد بیشتر برای شکار تا فاصله 60 متر نکته اینکه دوربین من میل دات نداره و طبلک ها نیز یکبار تنظیم میباشد و همچنین بهتر میباشد برای تنظیم دوربین زوم دوربین روی چند باشد ببخشید سوال دیگر اینکه این دوربین قبلا روی 52 بسته بودم برای برگرداندن به حالت اولیه کارخانه چه باید کرد منظور تعداد کلیک طبلکها میباشد . ممنون

سلام
تا اخر باز یا بسته کنید، سپس ببینید با چند دور تا اخر باز یا بسته میشه، نصفه اون شماره در وسط قرار خواهد گرفت، که تنظیمه کارخونست، که برایه تنظیمه دوربین این کار الزامیه، اگر هم در این حالت فاصله برخورد با مرکز ریتکل زیاده چه چپ و راست چه بالا پایین ، شم گذاری کنید و بعد دوربین رو صفر کنید.
اگر با جی اس بی و ایتی میخواهید صفر کنید و فاصله مد نظرتون ۶۰ متره، صفر اول رو همون ۶۰ در نظر بگیرید که صفره دوم رویه ۸۰ متر میفته و نوسان تو این دوتا صفر تقریبا به اندازه فاصله دوربین تا اسلحه میباشد،

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - AMIRKHAN - 2015-07-03 10:38 PM

ممنون از پاسخ شما . اگر در 60 متری صفرش کنم از فاصله 10متری تا 60 متری چند سانت خطا دارد وسوال دیگر برای تنظیم زوم دوربین روی چه عددی باشد .ممنون

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - garshasb - 2015-07-03 10:47 PM

از اول دهانه لوله که ماکسیمم هست فاصله بینه دوربین تا تفنگه به مرور کم میشه و تا ۶۰ متر به صفر میرسه این فاصله.
موقع تنظیم دوربین تو ماکسیمم زوم باشه، اگر تو فاصله نزدیک صفر میکنید ببینید بالا ترین درجه زوم که شفافه کودومه از همون استفاده کنید، بطبع در فواصل دورتر از نهایت زوم استفاده کنید.