شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2015-06-03 02:10 AM

(2015-06-03 01:44 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. اساتید نظرتون در مورد این دوربین چیه برای پانچر مناسبه؟ به قیمتش میارز؟اگه اطلاعاتی راجع بهش تو این سایت هست راهنماییم کنید لطفا
Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا صابر
این دوربین لبو از نظر کیفیت و ... خیلی خوبه،به قیمتش هم واقعا مفته(هرچند این قیمتی که تو گجت کمپ هست جای تخفیف هم داره)اما برای سلاح گلوله زنیKhansariha (226)
این دوربین برای سلاح بادی اصلا مناسب نیستKhansariha (172)
چون نمیتوانه در فواصل کم فوکوس بکنه و در فاصله های پایین به شما تصویر ماتی نشون میده.Khansariha (290)
انشاا... که خرید خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sabergholamian - 2015-06-03 02:11 AM

یا اینا. کدومش ارزش خریدش بیشتره و خطا تو زوم بالا کمتره؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محراب جون ممنونم که این وقت شب ک چ عرض کنم این وقت صبح جوابمو میدی منم. قیمت والتر درسته؟؟!!! الان همین قیمته؟؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saheb - 2015-06-03 11:08 AM

ببخشید که من جواب میدم آقا صابر
بی اس آ ها اصل نیستن و در زوم های بالا همه جور مشکلات دارن!!
اون لینک اولی هم کار نمیکنه ولی من احساس میکنم مربوط به دوربین بوشنل باشه. این بوشنل هم فکر نمیکنم اصل باشه چون همچین دوربین تاکتیکالی با این زوم و سیستم اون هم ساخت بوشنل هرگز قیمتش انقدر نمیشه...خیلی خیلی بیشتر از اینا هست. و مهم تر از اینا همچین دوربینی بیشتر به درد گلوله زن میخوره تا بادی.به این فکر کنید که با زومی که از ۱۰ شروع میشه چطور میشه یه پرنده رو توی ۱۵ متری دید!! نمیشه!!!
والتر عالیه. هیچ ایرادی بهش وارد نیست
ولی در کل دوربین هایی که شما انتخاب کردید بنظر من هیچکدوم برای پانچر مناسب نیستن! بخاطر مسئله ی زومشون . چون واقعا به این زوم ها احتیاجی نیست . اگر دقت کرده باشید دوربین هایی که حتی روی گلوله زن بسته میشن مثل ردفیلد ، زایس و .... اکثرا یا زوم ثابت روی ۶ یا ۴ هستن یا متغییر ۳-۹ و با همین دوربین ها ملت از ۵۰۰-۶۰۰ متری شکار میکنن. درسته شکارشون بزرگتره ولی این فاصله ها هم کم نیستن
با زوم ۱۶ راحت میشه روی سار از ۱۰۰ متری قفل کرد. فکر نمیکنم کسی توی ۱۰۰ متر بخواد سار بزنه ولی از نظر دوربین هیچ مشکلی نیست..تا ۱۲۰ متر هم میشه
یعنی یه ۴-۱۶ خیلی مناسبه هم از نظر ابعاد هم وزن هم کارایی
اگر برای هدفزنی و گروپ‌گیری احتیاج دارید دیگه آخرش یه دوربین ۶-۲۴ مناسب شما هست(خدایی ۲۴ خیلی زیاده با زوم ۲۰ روی پیچ ایرانیت های ساختمون روبروی خونمون که سه تا کوچه فاصله داره و رنج فایندر ۱۱۸ متر نشون داده قفل میکنم!! روی پیچ!!! آخه کی از ۱۱۸ متری پیچ رو میزنه!!!!!)
خلاصه اینطوریاست....
بین گزینه های شما هم والتر بهتر از بقیه هست اون بوشنل رو هم باید از نزدیک دید معلوم نیست چیه..همچین دوربینی ۳/۵ تا ۴ تومن قیمشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sabergholamian - 2015-06-03 11:36 AM

ممنون بابت نظرات و راهنماییت Khansariha (8)ت منم بیشتر تو نخ والترم اما نمیدونم قیمتش 800 تا900 هستش یا بیشتر از ایناست

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saheb - 2015-06-03 02:57 PM

همین طبیعت نو داشت ۸۵۰ میداد حیف!!!! دیگه موجود نداره
خیلی کم هست توی بازار من که کلا دوبار دیدم یبار روی پک دومیناتور بود یبار دیگه هم توی یه پاساژ توی فردوسی بود دقیقا یادم نمیاد کجا بود...دو سال پیش
چون خیلی کم هست قیمت مشخصی هم نداره ولی قیمت عادلانه بین ۹۰۰ تا ۱۱۰۰ باید باشه دیگه بیشتر از این ارزش نداره
قیمت های بالاتر هم هست مثل گجت کمپ که ۱۴۵۰ قیمت زده که خیلی بالا هست این قیمت
وزنش بدون پایه ۱۱۵۰ گرمه و قطر تیوپش ۳۰ میل هست و پایه مخصوص میخواد...این دو مورد رو دقت کنید موقع خرید

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - imankazerooni - 2015-06-03 03:20 PM

سلام به دوستان و اساتید

من یه برنو بلند دارم و چند وقتیه دنبال یه دوربین براش میگردم . البته سلاح من و فکر میکنم کل سلاحهای برنو بلند لگد خیلی نرمی دارن حتی از وایرخ 80 هم که دارم فکر میکنم کمتره . بهرحال یکی از دوستان شبیه به من یه گامو 42*9-3 حدود یکساله بسته رو سلاحش اونم برنو بلند داره . باور کنید هنوز مشکلی براش پیش نیومده و هنوزم تو فاصله سیصد متری قوطی کنسرو ماهی رو دقیق میزنه. حالا منم موندم چی ببندم . من میخوام 1,500 هزینه کنم . گفتم از دوستان یه راهنمایی بگیرم.
با تشکر

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2015-06-03 03:39 PM

عزیز با ۱۵۰۰ یا یه مقدار بیشتر میشه دوربین خیلی خوبی واسه برنو بلند تهیه کرد
ولی اگه دوستتون با دوربین گامو ۲۰۰ تومنی داره قوطی تن ماهی را تو ۳۰۰ متر دقیق میزنه شما هم همونکارو بکن اصلا احتیاجی به خرید دوربین گرونتر نیست چون من فکر نمیکنم حتی با دوربین ۵ میلیونی هم با تفنگ برنو بشه بهتر از این تیراندازی کرد

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saintman - 2015-06-03 03:54 PM

دوست عزیز پولتو بکن 1600 یا 1650 اونوقت یه لئوپلداصل امریکا بگیر
leupold vx2 3.9x40
منم همینو رو برنو بلند خودم بستم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - imankazerooni - 2015-06-03 04:20 PM

لئوپولد گزینه مناسبیه فکر کنم زوم ثابت هم داره ؟ مثلا 6*42

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - shobeir - 2015-06-03 04:58 PM

نظر دوستان در مورد برند نیکو استرلینگ چیه؟
البته برای گلوله زن 270win