شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mrprivate - 2015-03-01 07:52 PM

سلام دوستان.یه لیپرز 3-9*40 دیدم که میگفت 140 تومن.بنظرتون تقلبیه؟یه bsa 3-9*40 هم دیدم 160 تومن.واسه شادو 4.5 میخوام.بنظرتون چی بندازم روش.؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - cacciatore - 2015-03-04 07:02 PM

سلام ، دوستان کسی‌ از این دوربین و کیفیتش اطلاعی داره؟
Walther 8-32x56

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - I.V.O - 2015-03-05 07:23 PM

سلام دوستان
اطلاعاتی در مورد این دوربین می خواستم 4*32 و مارکشم hakko
قیمتش چنده ، کیفیتش چطوریاست ، الان توی بازار موجود هست یانه، روی 350 مگنوم جواب می ده
ضمنا این چند سالی روی خفیف برنو 2 نصب بوده
دوستان باید ببخشید دوربین بهتری نداشتم تا عکس های با کفیتی بگیرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - roohi.shokoohi - 2015-03-06 06:31 PM

خیلی ممنون دلیلشم میشه برای اطلاع خودم بگین

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - medial - 2015-03-06 07:22 PM

سلام
یه دوربین گامو خریدم 3*9*40 . 180 چوق وجه رایج مملکت . بستم ترک رنجر 1100Khansariha (256) و بعد از این که خیلی هم پایه را محکم کردم (20 تومان یه تیکه ) به قدری که آچار خودش خم شد . بعد از چند شلیک روی ریل اومد عقب و تقریبا ازش زد بیون . به یه مکافاتی بازش کردم (مصیبتی بود ) بعد که دو باره محکم تر یرجای درست بستم بازم اومد عقب .
شما بگید چه کنم اصلا مشکلی هست اگه همین عقب باشه(تا ته اومده عقب) . حالا خلاصه یه راهنمایی کنید دیگه .
عکس هم خواستید بگید

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - peisaz - 2015-03-07 02:14 PM

(2015-03-06 07:22 PM)medial نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه دوربین گامو خریدم 3*9*40 . 180 چوق وجه رایج مملکت . بستم ترک رنجر 1100Khansariha (256) و بعد از این که خیلی هم پایه را محکم کردم (20 تومان یه تیکه ) به قدری که آچار خودش خم شد . بعد از چند شلیک روی ریل اومد عقب و تقریبا ازش زد بیون . به یه مکافاتی بازش کردم (مصیبتی بود ) بعد که دو باره محکم تر یرجای درست بستم بازم اومد عقب .
شما بگید چه کنم اصلا مشکلی هست اگه همین عقب باشه(تا ته اومده عقب) . حالا خلاصه یه راهنمایی کنید دیگه .
عکس هم خواستید بگید

سلام
معمولا پایه های یک تکه یک پیچ دارند که به تفنگ عموده.
اون را کمی سفت کنید تا بیفته داخل سوراخ یا شیار ریل. دیگه دوربین عقب نمیاد

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - josniper - 2015-03-09 10:12 PM

سلام دوستان ایا رینگ لئوپولد بصورت جدا فروخته میشه؟یعنی بدون پایه رینگ یعنی این

ارتفاع ای پایه رینگ چقدره

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dezmaad - 2015-03-09 11:33 PM

سلام ازاساتیدودوستان کسی این مدل دوربینو میشناسه فروشنده ارم روی اونو خراشیده تا شناخته نشه به قیمت 450 میفروشه Khansariha (226)[تصویر: 14259312482.jpg]
[تصویر: 14259312483.jpg]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - FMJ - 2015-03-10 12:34 AM

(2015-03-09 10:12 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام/ آره دیگه اینارو جدا تو بسته بندی خودش میفروشن / پایه و پیچ و آچارشم عین همینا تو بسته بندی جدا میفروشن.
رینگ های لئوپولدی در اصل 5 سایزه که سه سایزش معروفه و دربازار یافت میشه (کوتاه و مدیوم و بلند)/ تا اونجایی هم که ممکنه باتوجه به مدل سلاح و پایه و دوربینتون سعی کنید کوتاهترین رینگ رو واسه نصب دوربین استفاده کنید.
موفق باشید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - josniper - 2015-03-10 12:26 PM

(2015-03-10 12:34 AM)FMJ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-09 10:12 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام/ آره دیگه اینارو جدا تو بسته بندی خودش میفروشن / پایه و پیچ و آچارشم عین همینا تو بسته بندی جدا میفروشن.
رینگ های لئوپولدی در اصل 5 سایزه که سه سایزش معروفه و دربازار یافت میشه (کوتاه و مدیوم و بلند)/ تا اونجایی هم که ممکنه باتوجه به مدل سلاح و پایه و دوربینتون سعی کنید کوتاهترین رینگ رو واسه نصب دوربین استفاده کنید.
موفق باشید.
ارتفاع پایه ها را میدونید؟
چون من خودم مدیوم دارم ودهنه دوربینم 42 هست وروی قسمت پیم شکاف درجه قرار میگیره.