شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - abdanan - 2015-01-31 12:43 PM

دوربین بوشنل روی فنری جواب نمیده.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saheb - 2015-01-31 05:24 PM

(2015-01-30 11:24 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود فراوان . دوربین روی اسلحه بوشنل 3-9*40 بانر وکیومی - BUSHNELL BANNER 3-9-40 VACUUM
چطوره برای فنریها؟

بوشنل کلا اسباب بازیه
روی فنری جواب نمیده
روی پی‌سی‌پی هم که کسی نمیبنده !!!! رتیکلش انقدر کلفته از تصویر پشتش چیزی دیده نمیشه
بهترین دوربین برای شما همون اسنایپر ۴*۳۲ هست...دوربین خوبیه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - medial - 2015-01-31 08:56 PM

سلام
آقا یه سؤال : میشه با چسب کاری جبراین آنتی شوک بودن را کرد .
اگه میشه روی مگنوم 350 جواب میده یا نه . رو رنجر 1100 چه طور ؟
آخه انسافا انتی شوک خوب بری 350 خیلی گرونه .
هی روزگار بی پولی (مردم نون شب ندارن بخورن من پول را برای دوربین میخوامKhansariha (43)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - farsomid - 2015-01-31 11:20 PM

بالاخره ی اسنایپر زوم ثابت خریدم به 140 و پایه دوتکه به 12 تومن . لیپریز زوم ثابت هم داشت که چراغ نداشت . بستمش روی 1100 م . فقط ی مشکل دارم با این که تا اخر اوردمش عقب پایها رو اما باز با چشم فاصله داره وباید سرم را ببرم جلو که درست ببینم یعنی چهار انگشت بیشتر فاصله دارهKhansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - fafam - 2015-02-02 04:29 AM

مدل دوربین:GAMO
3-9.40 RGB
نظر دوستان درباره این دوربین
رو دیانا 460 مگنوم بستم تا حالا 200 شاید بیشتر باهاش تیر زدم نه از تنظیم خارج شده ونه مشکل دیگه
خیلی خیلی دقیقه بطوری که تو 10 متری ساچمه خود تفنگ را میزنه باهاش شکار رفتم وراحت هر جا را که هدف گرفتم ساچمه همان جا اصابت کرد
نکته مهم کیفیت تصویر خیلی شفاف ان است وهمچنین جنس محکم در ضمن کیفیت پایه دوربین هم خیلی خیلی عالی بود وبسیار راحت هم نصب شد بعد از 200 شلیک اچار کشی کردم دیدم پیچها مثل روز اول که سفت کردم همانطورن
مدل دوربین:GAMO
3-9.40 RGB
قیمت هم 400000گرفتم که نگید ارزون است با این قیمت میتونستم سنتر ولیپرز هم بگیرم ولی هر 3را تست کردم این به دلم نشت از نظر کیفیت ودقت

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - flower - 2015-02-05 06:21 PM

سلام عزيزان
خواستم بدونم آیا شل بودن پیچی که روی طوقه ی تنظیم زوم هست میتونه در دقت اثر داشته باشه یا نه ؟ پیشاپیش ممنون از راهنمایی عزیزان

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - guilanshekar - 2015-02-05 07:27 PM

دوستان عزيز تر از جان كاتالوگ ميوپتا لطفا

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2015-02-06 12:38 AM

(2015-02-05 06:21 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزيزان
خواستم بدونم آیا شل بودن پیچی که روی طوقه ی تنظیم زوم هست میتونه در دقت اثر داشته باشه یا نه ؟ پیشاپیش ممنون از راهنمایی عزیزان
سلام اقا علی
اون پیچ ریز روی رینگ زوم را میفرمایید!!!
هرچقدر فکر میکنم هیچ علتی نمیتوانم پیدا بکنم که ان ربطی به تنظیمات طبلک های دوربین داشته باشه.[تصویر: 39.gif]
نهایتا یکمی سفتش بکنید تا نیفته،و درشم نیارین.همین.Khansariha (399)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Amiraliv - 2015-02-06 07:01 AM

(2015-02-05 07:27 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزيز تر از جان كاتالوگ ميوپتا لطفا

آدرس سايتش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mohammadhaghighat - 2015-02-19 08:13 PM

سلام خدمت همه سروران گرامیKhansariha (8)
یه دوربین خوب نهایتاً 400 تومن , کیفیت تصویر خوبی داشته باشه
روی خفیف میخوام ببندم
ممنون میشم راهنماییم کنید
مخلص همگی