شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - farsomid - 2014-12-10 02:14 PM

دوربین 30 40 تومنی هم هست ببند مشکلی نداره خراب شد بندازش بره دیگه Khansariha (219) اگه زد شوکش را بخوای باید بیشتر از رنجر1100 پول بدی برادرجان

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - nasergafari - 2014-12-10 02:29 PM

(2014-12-10 02:14 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین 30 40 تومنی هم هست ببند مشکلی نداره خراب شد بندازش بره دیگه Khansariha (219) اگه زد شوکش را بخوای باید بیشتر از رنجر1100 پول بدی برادرجان
سلام
دادا دوربین 30-40تومنی رو چینی هم جواب نمیده چه برسه به رنجر با اون لگدش.برادر جانی که دوربین میخواستی برای رنجر 1100دوربین کمتر از گامو زوم ثابت بدرد نمیخوره پولتو ریختی بیرون اگه بخری.داداش شما یه مدت از تفنگ استفاده کن تا فنر اروم بشه تو این مدت هم بودجه رو ببر بالا یه دوربین گامو زوم ثابت یا 3-9بگیر.البته اگه لگدش در حد شادو باشه این دوربین براش مناسبه اگه لگد سنگین داشته باشه باید بری سراغ لیپریز و سنتر.
یاعلی

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Colt - 2014-12-13 01:00 PM

دوستان سلام
بند قصد خريد يك دوربين ازآمريكا داشتم كه بعد از كلي تحقيق به يك قانون مسخره رسيدم كه خروج دوربين اسلحه از خاك آمريكا بدون مجوز فدرال ممنوع هستش و در صورت انجام مجازات هاي خودش را داره. حالا دارم از كانادا خريد ميكنم و تا الان قانوني در مورد ممنوعيت خروج از كانادا پيدا نكردم. ميخواستم بدونم آيا دوستان تجربه يك چنين كاري را دارند؟ اگر دارند از كدام كشور؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2014-12-13 03:22 PM

داداش از امریکا خریدن با پست سفارشی امریکا واسه من فرستادن ایران همچین قانونی وجود نداره
تازه ایران که تحریمه را دوربین با پست به ایران فرستادن دیگه شخص که بخواد بیاره که خیلی خیلی راحت تره و مشکلی نداره
البته رنج فایندر هم همینطور واسم اوردن کلا من سالی بالای ۱۰ بار از امریکا لوازم شکار خرید دارم که تنها و تنها مشکلش وارد کردن توی ایران هست و اولین باره همچین چیزی رو میشنوم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Colt - 2014-12-13 05:38 PM

(2014-12-13 03:22 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش از امریکا خریدن با پست سفارشی امریکا واسه من فرستادن ایران همچین قانونی وجود نداره
تازه ایران که تحریمه را دوربین با پست به ایران فرستادن دیگه شخص که بخواد بیاره که خیلی خیلی راحت تره و مشکلی نداره
البته رنج فایندر هم همینطور واسم اوردن کلا من سالی بالای ۱۰ بار از امریکا لوازم شکار خرید دارم که تنها و تنها مشکلش وارد کردن توی ایران هست و اولین باره همچین چیزی رو میشنوم

راستش خودم هم گيج شدم و اين سخن شما را از چند نفر ديگه هم شنيدم اما شماها واقعا خوش شانس بوديد يعني بهتر بگم كسي كه براتون فرستاده خوش شانس بوده.
اين دو عكس زير مربوط ميشه به متن اين قانون كه اولي از سايت فروشنده است دومي از خود قانون صادرات آمريكا.

[تصویر: 14184788361.jpg]

[تصویر: 14184788362.jpg]

دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - cacciatore - 2014-12-14 12:50 PM

(2014-12-13 03:22 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين مشكل رو منم داشتم ، يه بارم با پيراميد ار تماس گرفتم اونا هم گفتن فقط دوربين رو با اسلحه ميفروشند و دوربين اضافه نميديم ، البته اگر شخصا اونجا خريد كنم و بيارم با خودم مشكلي نيست ، فقط اداره پستشون طبق قانونشون گير ميدن .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ali1357 - 2014-12-16 02:20 PM

با سلام.
دوستان احتیاج به کمک فوری دارم. بین دوربین دیانا و گامو کدوم برا تفنگ فنری بهتر هست؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - computersoft - 2014-12-20 10:33 PM

یه دوربین قیمت مناسب برا 270 میخام.کسی داره؟
سریع خبر بدین لطفاKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - old.hunter - 2014-12-21 12:28 AM

دوست عزیز بهترین دوربین هایی که میشه برای گلوله زن خرید محصولات زاواروفسکی هست
اما ممکنه دوربین های دست دو با نام های دیگه پیدا بشه که بنظر بنده پول حروم کردنه
موفق باشید

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2014-12-21 12:59 AM

(2014-12-13 05:38 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستش خودم هم گيج شدم و اين سخن شما را از چند نفر ديگه هم شنيدم اما شماها واقعا خوش شانس بوديد يعني بهتر بگم كسي كه براتون فرستاده خوش شانس بوده.
اين دو عكس زير مربوط ميشه به متن اين قانون كه اولي از سايت فروشنده است دومي از خود قانون

داداش یه روش دیگه عرض میکنم که ممکنه به کارت بیاد اما باز هم عرض میکنم که این قضیه مال همین یکی دو ماه پیشه و واقعا همچین چیزی نیست ولی بههر حال...
داداش امازون جنس خریداری شده را تا یکماه پس میگیره طرف شما میتونه دم اومدن جنسو بخره بعد اگه نتونست از گمرک امریکا رد کنه و واستون بیاره به امازون پس بده و کل پولو بگیره خودش هم که بیاد ایران هر دوستی اونجا داشته باشه میتونه واسش به امازون پس بده.دیگه اونچه که به عقل من میرسید همین بود