شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - amiremadi - 2014-12-01 11:30 AM

صادق جان این دوربین مبارکت باشه Khansariha (8)
اگر عدسیش شیشه هست که با قیمت عالی خریدی و باید از وارد کننده تشکر کرد.به دوستان هم پیشنهاد میکنم که ازاین دوربین به شرط اصل بودن لنزها ، خریداری کنند چون قیمت خیلی مناسب هست

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - andytanha - 2014-12-01 12:09 PM

سلام به همه دوستان

کسی تجربه استفاده از این دوربین رو داره
GOLD CROWN AIR KING

برای فنری در حد 52 یا 460 میخوام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - khashayarshekarchi - 2014-12-01 04:35 PM

سلام به عزیزان.امروز بعد از 500 تا تیر با دیانا 56 دوربین سنتر پوینت من پیچ تنظیم چراغش دراومد از جاش.و فکر نمیکنم دوربین مناسبی برای دیانا 56 باشه Khansariha (367)Khansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ali1357 - 2014-12-02 02:23 PM

با سلام.
دوربین بوشنل برای فنری مناسب هست؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - khashayarshekarchi - 2014-12-02 04:34 PM

من امروز خریدم بوشنل.به زودی معلوم میشه خوبه یا نه.اگه سنترپوینت که این همه تعریف میدن با 500 تا تیر ترکید نمیدونم در مورد بوشنل چی باید گفت.اما تو شهری که من زندگی میکنم از بوشنل بهتر دیگه پیدا نمیشهKhansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2014-12-02 05:57 PM

اقا خشایار خوب مشخصات دوربینی که تهیه کردین را هم میفرمایید.
اگه از این بوشنل های تقلبی باشه که عمرا جواب بده،ولی اگه بوشنل اصل که روی گلوله زنی میبندن باشه باید جواب بده.
من در تعجبم! قبلا باورم نمیشد کیفیت دوربین های لیپرز و سنتر به این مقدار افت کرده.تا این که یکی از دوستان روی 54 بعد از 2500 و برای شما بعد از 500 تا منهدم شدن.Khansariha (367)
-------------------------------------------
منم 54 دارم(البته الان کناره و استفاده نمیشه)و 2 سال پیش از شلیک 50 تا شلیک 550 روش دوربین لیپرز 4-16*50(اونا سریای قدیمی بود)نصب بود و بعدش هم دوربین را فروختم و شخصی که خریده هنوز هم داره راحت استفاده میکنه.Khansariha (226)
مشکل این جاست که تاجر ایرانی میره چین و وسیله میاره،قبلا حداقل چینیه یک محصول با کیفیت متوسط را بنا به درخواست خریدار ایرانی میفرستاد ولی الان ایرانیه میره پایین ترین کیفیتش را میخره و میاد.Khansariha (367)Khansariha (367)
----------------------------------------
اقا خشایار برای لوازم اپتیکی شما باید یک بار برای همیشه خرید بکنید،یعنی باید یک دوربین خوب بخرین که راحت کار بکنه وگرنه هر ماه باید یک دوربین بخرین و بندازین روش و ماه بعدی روز از نو روزی از نو.اینو مد نظرتون داشته باشین.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - khashayarshekarchi - 2014-12-03 10:06 AM

(2014-12-02 05:57 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا خشایار خوب مشخصات دوربینی که تهیه کردین را هم میفرمایید.
اگه از این بوشنل های تقلبی باشه که عمرا جواب بده،ولی اگه بوشنل اصل که روی گلوله زنی میبندن باشه باید جواب بده.
من در تعجبم! قبلا باورم نمیشد کیفیت دوربین های لیپرز و سنتر به این مقدار افت کرده.تا این که یکی از دوستان روی 54 بعد از 2500 و برای شما بعد از 500 تا منهدم شدن.Khansariha (367)
-------------------------------------------
منم 54 دارم(البته الان کناره و استفاده نمیشه)و 2 سال پیش از شلیک 50 تا شلیک 550 روش دوربین لیپرز 4-16*50(اونا سریای قدیمی بود)نصب بود و بعدش هم دوربین را فروختم و شخصی که خریده هنوز هم داره راحت استفاده میکنه.Khansariha (226)
مشکل این جاست که تاجر ایرانی میره چین و وسیله میاره،قبلا حداقل چینیه یک محصول با کیفیت متوسط را بنا به درخواست خریدار ایرانی میفرستاد ولی الان ایرانیه میره پایین ترین کیفیتش را میخره و میاد.Khansariha (367)Khansariha (367)
----------------------------------------
اقا خشایار برای لوازم اپتیکی شما باید یک بار برای همیشه خرید بکنید،یعنی باید یک دوربین خوب بخرین که راحت کار بکنه وگرنه هر ماه باید یک دوربین بخرین و بندازین روش و ماه بعدی روز از نو روزی از نو.اینو مد نظرتون داشته باشین.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دقیقا درست میگی برادر.Khansariha (8)ببینم این بوشنله چی میشه.هنوز دستم نرسیده.اما اگه جواب نداد.دیگه یه دوربین گرون میخرم واسش و به قول شما واسه یه بار.حرفتون کاملاا صحیحه.انگلیسیها میگن اونقدر پولدار نیستم که جنس ارزون بخرم.اما قرار بوده این بوشنله خوب باشه.احتمالا فردا ببندم روش و میگم چی شدهKhansariha (58)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mik - 2014-12-03 12:42 PM

با سلام
دوستان دیروز عصر به یک مشکل برخوردم خواستم صفر دوربینم را امتحان کنم که دیدم حدود 7 سانت پایین می زنه و ساچمه هم کراسمن هالوپوینت اسلحه هم دیانا مگنوم 350 بود دوربین هم سنتر 3-9*32 در صورتی که قبلا در این فاصله خال میزد(15 متر ) واشر هم چک کردم سالم بود می خواستم علت را جویا شوم.
ممنون
در ضمن حدود دو هفته از تفنگ استفاده نکرده بودم.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - hamidhakami - 2014-12-03 01:18 PM

با سلام. دوست عزیز سرما روی تفنگ و تیراندازی تاثیر داره. قبل از اینکه شروع به کار کنی حداقل چند تا ساچمه شلیک کن تا به اصطلاح اسلحه گرم بشه. بعد نتیجه رو ببین.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mik - 2014-12-03 01:23 PM

با سلام
حمید خان من همیشه اول چند تا شات با پرومگنوم میزنم بعد با یک ساچمه خوب شروع می کنم حدود شش شات با کراسمن داشتم که همشون دقیق هفت سانت پایین و دو سانت چپ می خوردن .
به غیر از موارد فوق دیگر چه چیزهایی را باید چک کنم؟