شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - omidbehnam - 2014-11-24 11:03 AM

(2014-11-23 10:43 PM)joyandeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برای مگنوم 350 يه دوربين ميخوام بگيرم بين ليپرز و سنتر پوينت موندم کدومش بهتره و چرا ؟ممنون ميشم راهنماييم کنيد

با سلام

دوست عزیز دوربینهای سنتر چندتا ضعف بزرگ دارد

1)کلیک ها زود خراب میشوند

2)تیوب دروبین موقعی که در پایه قرار میگیرد اگر پایه کمی سفت شود تیوب زود دفرمه میشود

3)اپتیک و تصویر ضعیف

من چندتا از دوستانم دارند یکیشون روی وایرخ 80 بسته بود اما کلیک و تنظیمات بعد از چندماه خراب شده بود

یه نفر دیگه روی وایرخ 90 بسته بود کلیک دوربین خراب بود و موقع چرخاندن دوربین را تنظیم نمی کرد

یک نفر دیگه روی کرال 125 بسته بود تیوب دوربین پاره شده بود

موفق باشید

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - rkh.hunter - 2014-11-24 03:52 PM

سلام
برعکس نظر دوستمون من دوربین سنتر رو پیشنهاد میکنم و شما اگه درست از اون استفاده کنید سخت خراب میشه من خودم رو 350 این دوربینو بسته بودم و هیچ کدوم از مشکلاتی که دوست عزیزمون گفت رو نداشتم بعد از بستن دوربین تا جای امکان با شیم گذاری دوربین رو تنظیم کنید نه با چرخوندن طبلکهاKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2014-11-24 04:29 PM

راستش من نمی دونم سنتر این دوستمون چه طوری بوده...چیزی که هست من الان حدود دو ساله سنتر رو روی 52 که لگدش هم کم نیست بستم و هیچ کدوم از این اتفاقات هم نیفتاده!!کمتر هم شنیدم سنتر خراب شده باشه.مگه این که جدیدا اینجوری شده باشه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - rezakaraj - 2014-11-24 04:35 PM

من اولین باری هست میشنوم کسی داره از سنتر پوینت بد میگه
دفرمه شدن تیوپ که بخاطر شیم گذاری نامناسب یا سفت کردن بیش از حد پیچ پایه دوربین ایجاد میشه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - royall - 2014-11-24 04:46 PM

سلام دوستان
شاید باور کردن این که سنترها مشکل دار هستنند کمی سخت باشه اما متاسفانه این داستان حقیقت داره !
سنترهایی که تازه وارد بازار شده اند کیفیت مطلوبی ندارند و با اون سنتر های چند سال پیش اصلا قابل مقایسه هم نیستند چون با هردوتاشون هم کار کردم میگم !
بنده چند ماه پیش یه سنتر خریدم و بستم روی مارادور اما بعد از مدتی متوجه مشکلات این دوربین شدم :
1-مارادور که پی سی پی هست و لگد نداره اما کاملا مشهود بود که اگر ضربه یا شوکی مثل توی دست انداز افتادن ماشین به دوربین وارد میشد تنظیمات برهم میخورد(البه شوک های خیلی ملایم و در حد یه دست انداز معمولی)
2-طبلک ها خوب کار نمیکردند و گاها اصلا کلیک هم نمیخورد و همینجوری میچرخید
3-هنگام فعال کردن زیرولاک هم صفر دوربین مجددا برهم میخورد
(این رو هم اضافه بکنم که دوربین اکبند بود و موقع بستن دوربین تمام جزئیات رو رعایت کرده بودم)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2014-11-24 08:47 PM

(2014-11-24 04:29 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش من نمی دونم سنتر این دوستمون چه طوری بوده...چیزی که هست من الان حدود دو ساله سنتر رو روی 52 که لگدش هم کم نیست بستم و هیچ کدوم از این اتفاقات هم نیفتاده!!کمتر هم شنیدم سنتر خراب شده باشه.مگه این که جدیدا اینجوری شده باشه.
سلام
مهدی جان منم دقیقا واسه همین به دوستمون عرض کردم سنتر قدیمی بخره خودم هم قدیمی داشتم و هم جدید هر دوتاش هم از یه نفر خریدم و هر دو هم کاملا اک ولی این دو هیچ ربطی به هم ندارن و سنتر جدیدی که خریدم بدترین دوربینی بوده که تا امروز داشتم و تمام این مشکلات را متاسفانه داشت

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sunset - 2014-11-24 11:10 PM

(2014-11-22 12:07 AM)sunset نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-20 10:14 PM)sunset نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان عزیز کسی دوربین دوربین tasco sz-11.94 4*32 رو امتحان کرده؟ چطور دوربینی هست و چقدر می ارزه؟
از پاسخگویی تون ممنونم.

عزیزان کسی نیست جواب ما رو بده؟
دوستان عزیز این دوربی رو ندیدین؟ یا ....
چرا کسی جواب ما رو نمی ده؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2014-11-25 11:31 AM

دوست عزیز حتما کسی این دوربین را نداشته وگرنه دوستان حتما تا الان جوابی میدادند البته هنوز باید منتظر ماند . Khansariha (8)
من خودم تاسکو 6-24*50 داشتم که روی 54 بسته بودم ولی اطلاعای از این دوربین ( tasco sz-11.94 4*32) که فرمودید را ندارم Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2014-11-26 02:53 PM

(2014-11-24 08:47 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-24 04:29 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مهدی جان منم دقیقا واسه همین به دوستمون عرض کردم سنتر قدیمی بخره خودم هم قدیمی داشتم و هم جدید هر دوتاش هم از یه نفر خریدم و هر دو هم کاملا اک ولی این دو هیچ ربطی به هم ندارن و سنتر جدیدی که خریدم بدترین دوربینی بوده که تا امروز داشتم و تمام این مشکلات را متاسفانه داشت

کیوان جان من جدیدها رو استفاده نکردم بنابراین احتمالا حق با دوستانیه که تجربه دارن.سنتر بنده از اون سری که رو پک بنجامین میومد و خدا روشکر تا حالا هیچ آزاری بهم نرسونده.با این اوصاف فکر کنم همون توصیه شما به خرید سنتر سالم دست دوم کاملا به جاست.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - serussam - 2014-11-27 12:19 PM

سلام
دوستان کسی هست از این دوربین های bsa ساید فوکوس قطر تیوب ۳۰ میلیمتری که تو سایت طبیعت نو اطلاعاتش هست استفاده کرده ؟راضیه از کیفیتش؟
برای بستن رو pcp میخام آنتی شوک برام مهم نیست
Bsa 6-24x42
Bsa 8-32x44
[تصویر: hXcQKS5f1.jpg]
[تصویر: 4To7ulgG0.jpg]